Президентські вибори на Україні: в очікуванні 2019 року

Різне 2019

Президентські вибори на Україні: в очікуванні 2019 року

Вибори президента країни – це завжди дуже відповідальна справа в плані майбутнього для країни. Адже всім давно відомо, що більшість глав держав перед вибором дають величезну кількість обіцянок, а в результаті до кінця свого терміну управління країною так їх і не виконують. Нинішній президент України Петро Порошенко винятком у цьому плані не став. Величезний відсоток його передвиборних обіцянок так і не став реальністю. Більшість простих жителів стали розуміти про небажання глави держави виконувати обіцяне ще на самому початку його правління.

Саме тому зараз дуже багатьох мучить питання, що чекати від президентських виборів на Україні в 2019 році. Адже тільки мала частина населення країни готова повірити в порожні слова, а більшість все більше і більше перестають сподіватися і вірити. Що ж буде в 2019? Новий глава держави? Або президентом залишиться Петро Порошенко? А може, варто чекати новий “майдан”? Будемо розбиратися в прогнозах політологів.

Политструктура Української Республіки: реальний погляд

За правовим нормам Україна – це парламентська і президентська держава, а насправді – глава держави за фактом вирішує абсолютно всі. Розглянемо список причин, чому так вважають політологи:

 • Варто тільки подивитися на те, які люди займають головні посади в країні. СБУ, НБУ, Конституційного суду, ВСУ, а також ЦВК. Хто є головами цих організацій? Напевно, багато хто подумав, що прихильники Петра Порошенка. Але це не зовсім так. Вони не просто його прихильники, вони його друзі, люди з його кола спілкування.І саме президент тепер вирішує, на кого завести кримінальну справу, а з кого зняти звинувачення. Кому слід призначити вищу міру покарання, а хто може відбутися лише штрафними санкціями. Одним словом, все в руках Петра Олексійовича.
 • Другий фактор – це засоби масового інформування населення. Ні в однієї державної організації ніхто не пропустить матеріал, хоч як-то критикує діючого правителя. Ніхто просто не ризикне це зробити, адже підуть звільнення, а з насидженого місця йти ніхто не захоче.
 • Верховна рада зараз практично повністю підпорядкована президенту. Він керує коаліцією, яка займає більше половини Ради. При нестачі голосів для голосування підключаються представники олігархії в особі різних політичних партій.
 • Читайте також:
  Іменини в 2019 році за церковним календарем

  Фірми Петра Порошенка зараз працюють на повну потужність, адже вони забезпечують не тільки всю країну, але і деякі країни Європейського Союзу. Це і створює видимість якихось змін. Насправді ніяких змін не було – все, що відбувається в країні, це лише імітація змін. І треба сказати, влада вміло обводять народ навколо своїх пальців. Але не всіх, звичайно ж, вдається обдурити. Більшість громадян України розуміють, до чого котиться країна. І пряме тому підтвердження, рейтинг нинішнього глави держави. . Він з кожним днем неймовірно знижується. Зараз підтримати Петра Порошенка готові лише 25 відсотків громадян. А що буде до 2019, взагалі невідомо. Швидше за все, за прогнозами фахівців, Порошенко повторить долю попередніх лідерів країни(Ющенка і Януковича).

  Хто зможе замінити Петра Олексійовича на посаді президента?

  Повернути довіру громадян для Порошенка – практично непосильне завдання. Поліпшити показники економічної спроможності, розв’язати конфлікт на сході країни світом, побороти злочинність і корупцію – все це для Порошенка зробити практично неможливо. Особливо в обмежені терміни. Тому населення навряд чи підтримають його і дадуть вступити в права глави держави двічі. Тепер розглянемо список можливих претендентів на пост глави України:

 • Юлія Тимошенко. Ця невгамовна жінка в центрі уваги практично завжди. У своїх передвиборних обіцянках вона говорить про зниження тарифів ЖКГ, що в тренді у населення на даний момент. Це головний коник «Леді Ю». За останніми даними саме на лідирує в списку претендентів на пост глави України.
 • Арсеній Яценюк. Зараз всі згадали про те, як проявив себе Арсеній на пості прем’єр-міністра. Але повірте, громадяни закриють очі на все, особливо при грамотному і продуманому складанні передвиборчих обіцянок, а також при грамотній рекламній компанії.
 • Михайло Саакашвілі. Колишній президент Грузії. Той, хто розвалив цю країну. В минулому і губернатор Одеської області. Все це відноситься до нього. І його шанси на отримання статусу президента не так вже й малі, як здається насправді. Але це було раніше. А у зв’язку з останніми новинами Саакашвілі про позбавлення громадянства Української Республіки він взагалі не може в’їхати в країну. Примітно, що наказ про визнання нікчемним громадянства Саакашвілі був підписаний безпосередньо Петром Порошенком. Чи Не здається вам, що нинішній глава просто злякався втратити ту владу, яку він нині має у себе в руках? Подивимося, що ж буде з іншими претендентами на пост президента України в майбутньому.
 • Володимир Гройсман. Наступник президента Порошенко. Саме його Петро Олексійович буде просувати в маси, якщо сам вирішить залишити посаду глави країни. І треба сказати, шанси у Гройсмана не так вже й малі. Адже у Порошенка зараз в руках всі ЗМІ країни.
 • Читайте також:
  Новорічний медівник Ялинка

  Ймовірність нової революції

  Невизначеність у владі може рано чи пізно призвести до нової революції. А окремі олігархи або над-держави можуть влаштувати новий Майдан. Передумови наступні:

 • Злидні і тотальна бідність. Все це здорово може підняти негативні настрої в масах. А адже за надвисоких тарифів на електрику та газ у країні скоро може початися справжній бунт – громадяни витрачають всі зарплати на оплату комунальних послуг, а на життя грошей просто-напросто не залишається.
 • Корупція. Петро Порошенко перетворив країну в один великий заповідник хабарів і подачок. А свої обіцянки він не виконав – 100 підприємств досі не продані. А адже скоро ця інформація може пробитися в засоби масової інформації, які не підпорядковуються президенту.
 • Конкуренти. За зовсім малий термін правління Порошенко нажив собі велике коло ворогів в олігархії країни. А зокрема, олігарха Ігоря Коломойського. Адже Петро Олексійович, по суті, вкрав у нього “Приватбанк”.
 • Геополітичні гіганти. Для України такими можуть вважатися США і Росія. Обом цим країнам вигідно підпорядкувати собі Україну.
 • Конфлікт на Донбасі. Багатьом громадянам просто вже набридло дивитися на вбивства невинних людей, які стали жертвами політичних інтриг.
  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2021-2022