Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Ваг

Гороскоп 2019

Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Ваг

У 2019 році життя Терезів можна охарактеризувати одним словом — творчість. Найбільш вдалими ці 12 місяців будуть люди, чия діяльність так чи інакше пов’язана з творенням. Одночасно з цим представників знаку накриє хвиля емоцій та енергії. Сильний вплив на Ваг нададуть Сонце і Венера. Особливо яскраво вплив небесних тіл буде спостерігатися в першій половині року. Саме в цей час потрібно ловити шанс, що дає можливість кардинально змінити життя. Зараз не час втілювати неймовірні проекти в життя, але реалістичні будуть цілком досяжні.

Жінки-Терези в 2019 році

Чуттєвість і емоційність представниць цього знака в рік Жовтої Свині збільшиться до небувалих висот. Це додасть життя дам-Ваг нові фарби, одночасно вносячи плутанину в організованість. Яскраві емоції буде заважати в роботі. Їх необхідно залишити для творчості, а в діловій сфері проявляти стриманість, намагаючись зберігати розум холодним.

Любов і сім’я

Високий емоційний фон початку року може сприяти невеликим конфліктів у сім’ї. Про цьому потрібно пам’ятати, намагаючись контролювати висловлювання у палких почуттях. Часто винуватцями ситуації будуть самі представниці цього зодіаку. Гороскоп на 2019 рік для жінок-Терезів радить частіше мовчати під час перестрілок і знаходити в собі сили на вибачення після їх завершення. Якщо дамам цього зодіаку вдасться стримувати емоції і не забувати визнавати свою неправоту, то рік Жовтого Кабана складеться для їх сім’ї досить вдало.

Самотнім жінкам-Терезам не рекомендується проявляти любовну активність у травні і квітні 2019 року. Спроби знайти свою половинку в цей час принесуть розчарування і можуть негативно вплинути на самооцінку. Додатково черговий невдалий роман здатний підсилити почуття самотності. Не варто шукати любов цієї весни, вона має прийти не раніше літа.

Читайте також:  Уральські пельмені в 2018 році

Робота і фінанси

Найбільш важкою і успішною в робочих справах буде перша третина року. У цей період жінкам-Терезам доведеться отримати багато уроків у вигляді невеликих труднощів. Якщо їх якісно і з мінімумом емоцій подолати, то вже до травня представниці знака і отримувати винагороду за працю, і перепочинок.

Для шукають перше місце роботи або бажають змінити вже наявне, рік земляного Кабана дуже вдалий. Нова компанія прийме співробітників з розпростертими обіймами. На першому етапі зміна місця роботи може викликати невеликі труднощі, але потім виразиться в хорошому доході.

Розподіл фінансів в 2019 році нерівномірний. Початок року буде приносити багато роботи, але майже не відображатися в грошовому еквіваленті. Доходи за виконану працю наздоженуть Ваг ближче до середини літа. Також частина з представниць знака відчує матеріальну підтримку за роботу, виконану у минулому році.

Здоров’я і відпочинок

Насиченість першої третини року емоціями може залишити негативний відбиток на здоров’я. Ті представниці знака, які не зможуть впоратися з почуттями ризикують опинитися на межі нервового зриву. Більш стримані дами-Ваги теж відчують психологічний тиск. Щоб жінкам цього зодіаку уникнути негативних наслідків, потрібно освоїти медитацію або інші способи розслаблення. Гороскоп на 2019 рік для жінок-Терезів рекомендує завести щоденник. Він дозволить «злити» всі негативні емоції, знижуючи їх негативний вплив на самопочуття.

У квітні жінкам цього зодіаку надасться можливість повноцінно відпочити у відпустці. Сімейним Терезам краще провести його з сім’єю. Ролі не грає — це буде тихий відпустку в сільській місцевості або динамічні розваги на морському курорті. Для самотніх дам-Ваг в цей же час підійде відпочинок з батьками або друзями. У квітні добре вийде відпочити і з колегами. В цілому дамам цього знака слід проводити більше часу з близькими людьми, будь то родичі або друзі.

Читайте також:  Скільки служать в армії Росії в 2017-2018 року

Чоловіки-Терези в 2019 році

Представникам знаку гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Терезів радить не намагатися здаватися кимось іншим. Потрібно залишатися собою, працювати над недоліками і не намагатися виконати непосильну роботу. Адекватність суджень про власні можливості дозволить простіше домогтися успіху, ніж спроби стрибнути вище голови. Рік Жовтого Кабана рекомендує всім чоловікам цього знака брати завдання по плечу і побоюватися людей, льстящих Ваг. Важливо своєчасно визначати щиру похвалу, не потрапляючи на солодку лестощі. Не потрібно гонорово слухати всім речам — вони можуть бути брехливі. У 2019 році наявність в оточенні підлабузників здатне зіграти злий жарт, Ваги можуть повірити таким людям, а згодом поплатитися за це.

Любов і сім’я

Початок року для сімейних Терезів пройде напружено. Щоб зберегти мир в сім’ї необхідно постійно шукати баланс між емоціями і логікою. Важливо знайти в собі сили для стриманості і не вступати в словесні баталії з близькими. Представникам знаку немає потреби боротися з емоціями весь рік — вже з середини літа у родину прийде ніжність і взаєморозуміння.

Гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Терезів відкрито вказує на службовий роман. Колега почне сама надавати знаки уваги. Самотнім представникам знака потрібно лише прислухатися до себе — якщо дама за смаком, то в рік Жовтого Кабана для Ваг не буде перешкод для романа на роботі.

Робота і фінанси

З початку року в роботі чоловіків-Терезів буде явна подвійність. Емоції стануть заважати продуктивної діяльності, а момент для ривка не можна упустити. До другої декади квітня варто докласти максимум зусиль, щоб згодом оцінити щедрість покровителя року. Ще до закінчення важкого періоду чоловіки-Терези зможуть отримати запізніле винагороду за минулорічну роботу. Це може виражатися не тільки в матеріальних доходи, але і у вигляді підвищення.

Читайте також:  АІП Москви 2017-2019 | адресна інвестиційна програма

Надходження фінансів від праць в 2019 році так само буде спізнюватися за термінами. Відчутних доходів не варто чекати до кінця першої третини року. Далі ситуація почне вирівнюватися, до кінця літа представники знаку побачать свій робочий внесок у матеріальному еквіваленті. Рік Жовтої Свині щодо вдалий для Ваг у фінансовому плані. Він не обіцяє золотих гір», але і не дозволить животіти в убогості, потрібно лише трохи постаратися на початку року.

Здоров’я і відпочинок

Чоловіки-Терези не менше дам цього зодіаку відчують на собі вантаж негативних емоцій. Для запобігання перенапруги психіки представникам знака рекомендується зайнятися активним спортом або освоїти методи релаксації. Крім нервових потрясінь гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Терезів застерігає від небезпеки у вигляді шлункових захворювань. Поєднання стресу і неправильне харчування може привести до проблем з травленням.

В якості вечірнього відпочинку чоловікам цього знака слід відмовитися від перегляду телевізора. Більш корисним і для здоров’я, і для релаксації, буде читання. Краще уникати вивчення ділової документації, а віддати перевагу детективів, фантастики чи історичній літературі. Також Терезам слід частіше проводити час з близькими, незалежно батьки це, друзі або власна сім’я. Відпочинок з дорогими людьми принесе розслаблення і не дасть робочого стресу принести перенапруження психіки.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021