Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Скорпіонів

Гороскоп 2019

Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Скорпіонів

Представників цього зодіаку очікує насичений подіями рік. Постійний вир пригод Скорпіонам обіцяють вплив відразу 3 космічний тіла. Плутон, Марс і Венера можуть піднести на вершину успіху або занурити у вир труднощів, переживань і відвертих неприємностей. Події будуть розвиватися так, як їх поставлять самі представники знаку — планети лише дають їм вибір, але не вирішують все за Скорпіонів.

Жінки-Скорпіон в 2019 році

Природна емоційність дам цього зодіаку рік Жовтої Свині буде додатково посилено впливом Марса і Венери. З урахуванням припливу енергії вибухова хвиля почуттів може збити з ніг. Жінкам-Скорпіонам весь 2019 рік доведеться вчитися керувати цим бурхливим потоків переживань. Навіть сильні позитивні емоції зможуть вибити представниць знака з колії — важливо зуміти взяти себе в руки. Це дозволить зважено підходити до вирішення життєвих завдань, що зробить рік успішним. В іншому випадку успіх не гарантований. До того ж, чим більшу емоційну нестриманість у 2019 році будуть проявляти жінки-Скорпіони, тим вище ризики втратити шанси на позитивний розвиток життя.

Любов і сім’я

У рік земляного Кабана розвиток подій в родині буде прямо пов’язане з ситуацією на роботі. Загальна емоційність року сприяє напруженню ділових пристрастей, а це може негативно позначатися на відносинах в родині. Гороскоп на 2019 рік для жінок-Скорпіонів застерігає від змішування сімейних і ділових емоцій. Повертаючись додому, не потрібно приносити робочий негатив, це вбереже близьких від стресу. Якщо протягом року дотримуватися правило поділу емоцій, то він пройде добре.

Для самотніх представників рік не обіцяє безліч шансів на нову любов. Вони будуть, але не такі явні. Щоб побудувати відносини з відповідним партнерам жінкам цього зодіаку доведеться докласти зусилля. Скорпіони, як і раніше користуються популярністю у представників протилежної статі. Легкі романи будуть у великій кількості, а серед них може знайтися той єдиний.

Читайте також:  День матері в 2020 році: дата і коли буде

Робота і фінанси

У професійній сфері можливі неприємні ситуації через брехні колег. Гороскоп на 2019 рік для жінок-Скорпіонів рекомендує побоюватися не тільки обману, але і самим не брати участь в якихось інтригах. Якщо ситуація загострюється, то не потрібно займати звичну вичікувальну тактику — 2019 рік вимагає своєчасної реакції. Вона повинна бути розумною і здатною поставити недоброзичливців на місце. У рік Жовтого Кабана жінкам-Скорпіонам буде представлений шанс отримати підвищення або вдало змінити робоче місце. Важливо не упустити момент, пам’ятаючи про те, що поспіх і зайві емоції здатні сильно зашкодити досягненню мети.

Фінансова сторона життя в 2019 році може бути протилежною для різних представниць зодіаку. Доходи будуть прямо залежати від ступеня емоційної стриманості Скорпіонів і від розумності їх дій. Рік не обіцяє жорстких фінансових ям, але щедрий приплив грошей отримають лише ті жінки цього знаку, які будуть розумно розпоряджатися своїми вміннями і не піддадуться на провокації конкурентів. Також в 2019 році представницям зодіаку потрібно бути уважніше при покупках, варто стримувати емоційні пориви і не витрачати кошти на непотрібні речі, які набуваються під впливом імпульсів.

Здоров’я і відпочинок

Найбільш проблемним у плані здоров’я стане весняно-літній період. Особливо варто виділити травень і червень. У ці місяці рекомендується бути уважним до харчування, не нехтувати фітнесом і при будь-якому нездужанні звертатися за медичною допомогою. В цілому рік Жовтої Свині для жінок-Скорпіонів не повинен стати проблемним у плані здоров’я. Їм варто частіше бувати на повітрі і навчитися боротися зі стресом.

Відпочинок у представниць цього зодіаку буде не такий безхмарний. В будь-якому місці знайдеться компанія заздрісників або відвертих недоброжелательниц. Скорпіонам потрібно сміливо показувати своє «жало», але лише в якості залякування. Провокувати відвертий конфлікт не варто — необхідно домогтися того, щоб інші не заважали жінкам цього знака відпочивати. Умовно, потрібно відігнати заздрісних і негативних людей подалі від жінок-Скорпіонів.

Читайте також:  Скрапбукінг в допомогу!

Чоловіки-Скорпіон в 2019 році

Перша третина року порадує представників знаку відчутним приливом сил. До середини квітня чоловікам-Скорпіонам буде допомагати активна енергія Марса. Варто скористатися цим моментом, щоб з гідністю перевершити конкурентів, не докладаючи надмірних зусиль. Одночасно з потоком космічної енергії на чоловіків цього знака обрушитися ряд заплутаних ситуацій, що вимагають швидкої реакції. У такі моменти важливо вміти відкидати емоції — саме це в рік Жовтого Кабана чоловік-Терезам буде зробити непросто.

Любов і сім’я

Постійне вимушене стримування емоцій може негативно позначитися на сімейній гармонії. Гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Скорпіонів радить навчитися дозовано проявляти почуття в колі близьких людей, відключаючи емоційну сферу по приходу на роботу. Головну небезпеку в цьому році для сімейної «човни» представляє вибух негативу, накопиченого з-за неприємних робочих ситуацій. Представники знаку вже з початку 2019 року повинні заборонити собі вихлюпувати негативні емоції в сім’ї.

Візуальна привабливість і яскрава харизма чоловіків-Скорпіонів дозволить їм купатися в дамському уваги. Жінки різного віку будуть постійно оточувати представників цього знака, сподіваючись на взаємність. Це не обіцяє ніжних і трепетних почуттів — несерйозні романи будуть, але шанс знайти серед них щось вартісне досить малий. Він є, але стосунки не почнуться гладко. Якщо Скорпіон давно відчуває трепетні почуття до знайомої пані, то зараз саме час зізнатися їй. Це не гарантує позитивного результату, але допоможе зрушити з мертвої любовної точки.

Робота і фінанси

Рішучість вчинків в рік Жовтої Свині для чоловіків-Скорпіонів буде відігравати головну роль у боротьбі за комфортне робоче місце. Претендентів на підвищення виявиться кілька, частина з них затіють нечесний бій. Вхід піде обман, який викликає у представників знаку бурю емоцій. Їх потрібно стримати, підвищена емоційність може завадити отримати бажане. Гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Скорпіонів радить діяти не поспішаючи, обдумано, при цьому не відкладаючи проблему на потім. Щоб виходити переможцем з різних робочих ситуацій, необхідно брати невелику паузу для заспокоєння почуттів, а після цього приступати до рішучих дій.

Читайте також:  Найочікуваніші серіали 2019 року: список, нові серіали, російські та зарубіжні

Як і жінок-Скорпіонів, чоловікам доведеться заробити свій фонтан матеріальної щедрості. Мова не йде про каторжну працю без вихідних — фінансового благополуччя досягнутий тільки емоційно врівноважені представники знаку. Важливо з гідністю обходити конкурентів, вчасно помічати обман і своєчасно ставити кривдників на місце. Нова робота або посада принесе хороший прибуток тільки при дотриманні цих вимог.

Здоров’я і відпочинок

Найбільш спокійним періодом року Жовтої Свині для людей, що народилися під знаком Скорпіона, стане осінь. Цей період відмінно підходить для відпочинку — зараз багато цілі вже досягнуті, а недоброзичливці повалені. До місця і компанії для відпустки в 2019 році не пред’являється особливих претензій. Люди цього зодіаку можуть відпочивати там, де їм заманеться. Якщо на початку року вони добре постаралися, то зможуть дозволити собі і той відпочинок, на що раніше не вистачало коштів.

Робочі ситуації і підвищена емоційність року здатні зробити негативний вплив на психіку. Важливо навчитися розслаблятися, щоб напруга не спричинило негативних наслідків для самопочуття. В цілому 2019 рік вдалий у плані здоров’я для представників знаку. Лише травень і червень потребують більш уважного ставлення до самопочуття. В інший час уміння боротися зі стресом, правильне харчування і достатня рухова навантаження дозволять пройти рік бадьоро і без серйозних нездужань.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021