Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Риб

Гороскоп 2019

Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Риб

Багато в році Жовтого Свині для Риб буде залежати від підсумків минулого року. Чим більш продуктивними були минулі 12 місяців, тим успішніше складеться новий рік. Це не означає, що ті представники знаку, які невдало пройшли 2018 рік, не зможуть домогтися позитивних змін — вони дадуться їм важче. Найбільш успішним для всіх людей, народжених під сузір’ям Риб, буде час до середини квітня. У цей момент варто активізувати весь свій творчий потенціал і робочу цілеспрямованість. З кінця квітня до 20 чисел липня буде протилежний період. Літо і початок осені стануть пасивними і мало подієвими. У час, що залишився року представники знаку зможуть надолужити те, що не встигли зробити на його початку.

Жінки-Риби в 2019 році

Прихильність Юпітера допоможе почати рік з хорошим стартом. Необхідно скористатися цим моментом в перші місяці. Вже з середини квітня гороскоп для Жінок-Риб на 2019 роки обіцяє втрату такої ясності розуму. Це триватиме майже 5 місяців, хоча до осені знову активізується мислення, дозволяючи з легкістю вирішувати робочі справи і правильно оцінювати стан сімейних і дружніх відносин. Представницям цього зодіаку варто пам’ятати, що в 2019 році підвищена емоційність здатна завдати шкоди і в справах, і в стосунках.

Любов і сім’я

Емоційна нестриманість представниць знака здатна спровокувати сімейний конфлікт. Він не буде затяжним, пристрасті швидко вщухнуть, але внутрішні переживання у жінок-Риб згаснуть нескоро. Щоб уникнути цього, необхідно вчитися стримувати бажання нагрубити близьким і припинити висловлювати їм претензії у роздратованому стані. Якщо слідувати цим рекомендаціям і одночасно додати стосунки трохи романтики, сім’ю дам-Риб чекає спалах ніжної пристрасті. Важливо пам’ятати, що романтики не повинно бути занадто багато. Її велика кількість дійсно розпалить почуття, але разом з цим різко знизить соціальну активність.

Читайте також:  На Старий Новий рік колядують або щедрують

Вільних представниць зодіаку це так само стосується. Нові відносини здатні повністю поглинути увагу. Якщо це відбувається влітку або на початку осені, то все пройде без наслідків. У 1 і 4 кварталі варто відсунути роман на другий план, впритул зайнявшись роботою. За гороскопом в 2019 році жінок-Риб чекає палка пристрасть, потрібно пам’ятати, що якщо вона виникне в невідповідний час, то представниці знака можуть втратити масу хороших можливостей.

Робота і фінанси

Для року характерне вплив минулих вчинків жінок-Риб. Хороший заділ з минулого року, підкріплений новими ідеями чи проектами, дозволить зробити кар’єрний ривок або досягти визнання керівництва. Одночасно з цим, жінкам потрібно приготуватися до конкуренції — 2 і 3 квартал їх постійно будуть порівнювати з іншими претендентами на «улюбленці» начальства. Щоб надовго здобути покровительство керівництва, потрібно просто продовжувати свою роботу і не проявляти негативних емоцій в колективі.

У фінансовому плані рік обіцяє бути середнім. Якщо не повторювати одні і ті ж помилки, то до кінця цих 12 місяців представниці зодіаку зможуть побачить позитивну різницю між доходами і витратами. Це можливо тільки в разі цілеспрямованості в роботі і при відмові від порожніх покупок. В році Жовтого Свині не потрібно економити на необхідних речах, потрібно лише відмовитися від незапланованих імпульсивних витрат.

Здоров’я і відпочинок

За гороскопом на 2019 рік всім жінкам-Рибам варто бути уважними до вимог організму. Представниці зодіаку отримають шанс прожити цей період без серйозних нездужань, але тільки якщо навчаться своєчасно відпочивати і правильно харчуватися. Дамам цього знаку слід пам’ятати, що фізична активність краще знімає стрес, ніж пасивний відпочинок, тому жінкам-Рибам не варто нехтувати фітнесом або іншої рухової діяльністю.

Незважаючи на велику кількість труднощів і робочих непорозумінь, представниці знаку зможуть цьогоріч отримати шанс чудово провести відпустку. Найбільш підходящим часом для нього стане літній період. Варто не нехтувати можливістю відпочинку, а відправитися в подорож. Це не обов’язково повинен бути морський курорт — підійде будь-яка поїздка, дозволяє отримати нові враження.

Читайте також:  2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети

Чоловіки-Риби в 2019 році

Для представників знаку рік пройде з помітною циклічністю вдалих і пасивних періодів. Перший квартал порадує чоловіків-Риб легким проходженням всіх перешкод і простий реалізацією задуманого. З середини 2 кварталу в життя чоловіків, народжених під цим сузір’ям, прийдуть труднощі. Липень і серпень дадуть можливість для духовного розвитку і нормалізації міжособистісних відносин. Осінь і зима знову дадуть шанс проявити себе в роботі.

Любов і сім’я

Сімейне життя представників знаку не буде відрізнятися особливою гармонією. Завантаженість і стреси на роботі принесуть дисбаланс у відносини. Весна та перша половина літа — це найбільш важкий період. В цей час можливі сварки з близькою, непорозуміння і напруженість у відносинах. Потрібно терпляче ставитися до улюблених, чекаючи початку серпня. З цього місяця в сімейне життя Риб знову почне входити ніжність, розуміння і трепетне ставлення один до одного.

Неодруженим чоловікам-Рибам в рік Жовтого Кабана надасться шанс завести сім’ю. Це не спонтанне рішення — як і багато чого в 2019 році відносини потребуватимуть зусиль. Якщо у представників знаку є мета домогтися розташування певної дами, то зараз — слушний час. Тим, хто ще не готовий до сім’ї, але хоче зануритися в новий роман — покровитель року теж дозволить виконати задумане. Перед тим, як кинутися в пучину пристрасті, варто згадати, що початок і завершення року не підходять для цього. В цей час краще сконцентруватися на роботі.

Робота і фінанси

Для чоловіків-Риб гороскоп на 2019 рік рекомендує проявити наполегливість у досягненні цілей. Ці 12 місяців є найкращим періодом для завзятості — докладені зусилля виллються в гідний результат. Варто бути цілеспрямованим, але не йти напролом, рік вимагає не тільки руху вперед, але і високої організованості, світлого розуму і стриманості. Покровителька року Жовта Свиня дасть можливість досягти хороших висот, але зажадає пройти через випробування.

Читайте також:  Скрапбукінг в допомогу!

Чоловікам цього знака варто побоюватися серйозних помилок в роботі. Вони можуть з’явитися через бажання прискорити розвиток подій або через подразнення. У 2019 році приводів для негативних емоцій на роботі буде досить — гнів і невдоволення викличуть та конкуренти на підвищення, і підлеглі, і рівноправні колеги.

Також чоловіки-Риби можуть змінити роботу або втратити її. Це відбудеться на краще — нове місце виявиться більш комфортним і високо оплачуваних. Тим представникам знаку, яким вдасться залишитися на колишній роботі, теж не варто бояться фінансових ям — до кінця року всі чоловіки-Риби отримувати те, що вони дійсно заробили за цей період.

Здоров’я і відпочинок

Головним ворогом здоров’я чоловіків-Риб у цьому році стане стрес. Якщо знизити його вплив, то представникам знака майже не доведеться скаржитися на самопочуття. Вони зможуть прожити рік без серйозних нездужань, але для цього необхідно навчитися розслаблятися і відкидати негативні емоції. Варто частіше проводити час на свіжому повітрі, правильно харчуватися і освоїти техніки релаксу. Нехтування стресом і втомою викличе негативний відгук в організмі, тоді Рибам може знадобитися медична допомога.

Чоловіків-Риб в 2019 році варто вибирати відпустку з середини літа і до жовтня. Якщо є така можливість, то їм пощастило. Це час ідеально підходить для подорожей і одночасно є непростим в робочому плані. Річний відпустку дозволить якісно відпочити і вбереже від ділових помилок. Важливо пам’ятати, що для повноцінного відпочинку варто поїхати куди-небудь, а не залишатися вдома. Це може бути будь-яка подорож, навіть поїздка до родичів у село принесе гарні враження.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021