Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Раків

Гороскоп 2019

Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Раків

Представники знаку Рак в рік Жовтої Свині можуть розраховувати на повну підтримку планет. Майже весь рік небесні сили будуть на боці цього знака зодіаку, що дозволить їм вирішити багато проблем. Буде представлена маса можливостей, здатних змінити життя Раків в кращу сторону. Ослаблення вплив Місяця, Сатурна і Юпітера створять порив динамічності, так що нудьгувати в 2019 році представникам знака буде ніколи.

Жінки-Рак в 2019 році

Перша половина року жінок цього знака пройде без помітних перешкод, що вимагають активних зусиль щодо їх подолання. Також можливі деякі події, що принесли вагомі зміни в життя, які відбудуться самі по собі. Середина року може мати два варіанти розвитку — одних жінок-Раків накриє хвиля змін, інші буде нудитися в плавному перебігу життя. Осінь і зима року Жовтого Кабана обіцяють всім імпульсивну динаміку і постійні зміни курсу діяльності.

Любов і сім’я

Однією з яскравих особливостей 2019 року стане посилення здібностей жінок-Раків до співпереживання. Іноді співчуття буде надмірно сильним, але це не зашкодить сімейним відносинам, а зробить їх більш глибокими. Рік Жовтої Свині приготував для представниць знака і певну небезпеку — в цей період може виникнути гостре бажання завести роман на стороні. Саме зараз цього не варто робити — обман буде розкритий і сімейні відносини розваляться.

Для особливо відданих представниць знаку Рак вірогідні і неприємні емоції. У 2019 році жінок-Раків може роз’їдати пекуча ревнощі. У більшості випадків вона безпідставна, але варто бути уважніше, якщо чоловік того ж знака зодіаку.

Читайте також:  Матчі збірної Росії з футболу в Лізі Націй УЄФА 2018-2019

Неодруженим дівчатам у цьому році рекомендується частіше демонструвати свій веселий норов. Щира насолода життям здатне привернути увагу підходящого партнера. Висока ймовірність зустріти свою половинку на якомусь соціальному заході або просто дружній вечірці.

Робота і фінанси

Рік Жовтого Кабана пройде стрибкоподібно з фінансової точки зору. Відчутні доходи очікуються тільки ближче до кінця року, а витрати будуть відразу ж. Зараз не варто позичати гроші навіть хорошим знайомим — висока ймовірність не отримати їх назад.

Робота буде проходити в динамічному темпі. Ділові зв’язки обіцяють розвиток професіоналізму і нові кар’єрні висоти. Одночасно очікується серйозна підтримка з боку керівництва і легке просування своїх ідей. Це рік ідеально підходить для того, щоб відкрити свій бізнес або прискорити розвиток подій у справах, що мають тяжкий перебіг.

Здоров’я і відпочинок

Найбільш корисним для жінок-Раків у цьому році стане лісовий відпочинок. Щоб відчути максимальне розслаблення і наповниться гармонією, представницям знака варто частіше вибиратися місця дикої природи. Саме такий відпочинок дозволить Ракам наповнитися силами і новими емоціями.

Також це позитивно позначиться і на фізичному самопочутті. Єднання з природою дозволить не тільки заспокоїти психіку і відпочити від ритму міста з його постійними стресами, але і своєчасно помітити проблеми зі здоров’ям. Важливо пам’ятати, що в 2019 році Ракам не варто нехтувати відвідуванням лікарів — саме зараз потрібно бережно ставитися до свого організму.

Чоловіки-Рак в 2019 році

Рання весна року Жовтої Свині приготувала представникам цього знаку несподівані позитивні зміни в житті. Вони не зажадають наполегливості в досягненні мети — все буде відбуватися немов за помахом чарівної палички. Це може тривати до середини літа, причому ймовірні зміни в різних сферах життя. Такі події здатні розслабити чоловіків-Раків, хоча робити цього категорично не рекомендується. Пізня осінь і зима здатні внести сум’яття у плавне протягом життя, змусивши різко включитися в активну діяльність, щоб уникнути негативних наслідків.

Читайте також:  Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Любов і сім’я

Як і жінкам цього знака, чоловікам-Ракам не варто йти на поводу спонтанної пристрасті і заводити роман за спиною у дружини або постійної партнерки. У більшості випадків про зраду стане відомо, що не призведе ні до чого хорошого. Якщо взяти під контроль молоді почуття до інших дамам, то рік обіцяє принести в сім’ю більш трепетні відносини, викликані поглибленим розумінням чоловіками-Раками бажань і емоцій своїх супутниць. Особливо яскраво це проявиться перші 5 місяців року.

Самотні чоловіки-Раки мають всі шанси зустріти свою даму. Ця дівчина буде мати схожими інтересами або виявиться знайомої когось із приятелів. Якщо Раки дозволять темпераментним поривів проявлятися в трохи навіжених вчинках, то привернути увагу підходящої партнерки стане значно простіше.

Робота і фінанси

Особливої уваги в 2019 році заслуговує сфера фінансів. Чоловіки-Раки захочуть проявити безрозсудну щедрість, але саме цього не варто робити. Рік буде складним у досягненні матеріальної стабільності, а необдумані витрати здатні принести проблеми.

При належному завзятості чоловікам-Ракам в цьому році може дістатися хороша керівна посада. Начальство буде на боці представників цього знака, контракти самі прийдуть в руки, а дрібні непорозуміння не стануть приводом для труднощів. Також за гороскопом на 2019 рік чоловікам-Ракам рекомендується на перший план висунути самі, просуваються важко. Рік Земляного Кабана вдалий період для їх прискореного розвитку.

Здоров’я і відпочинок

Влітку 2019 року чоловіків-Раків можуть чекати неприємні наслідки нехтування плановим оглядом. Невелике нездужання здатне вилитися у великі проблеми зі здоров’ям. Представникам знаку в цьому році небезпечно займатися самолікуванням або чекати, коли погане самопочуття пройде без медичної допомоги. Майже половина таких випадків може обернутися строкової госпіталізацією.

Читайте також:  Renault Sandero 2018 року вся інформація і фото

В плані відпочинку Ракам в рік Жовтого Кабана не рекомендується їхати надто далеко від дому. Така подорож не принесе багато позитивних емоцій, а викличе тугу за рідним місцям. Гороскоп для чоловіків-Раків на 2019 рік радить вибирати для відпустки не якийсь відомий курорт на море, а тихий селище з річкою та лісом.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021