Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Львів

Гороскоп 2019

Повний гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок Львів

Покровителем цього царственого знака є Сонце. Саме воно зарядить Львів своєю позитивною енергією. Позитивне сонячне вплив виллється в могутній потік конструктивних сил, підвищення ефективності в роботі та більш чітке формулювання життєвих цілей. Рік Жовтої Свині не обіцяє бути для Львів гладким і максимально успішним, але всі 12 місяців стануть підкидати людям цього зодіаку шанси для досягнення успішності. При цьому стрімкість розвитку може вражати уяву або ж події тільки до 2020 наберуть масивний хід переконливою результативності. Рік здатний стати поворотним моментом у житті представників знаку Лев, кардинально змінивши долю.

Жінки-Леви в 2019 році

Насиченість подій може збити з пантелику навіть таких царствених дам. Незважаючи на уявну впевненість у житті, у жінок-Львів будуть моменти повної розгубленості. У такі періоди Левам потрібно постаратися утримати маску господині положення, одночасно повертаючи собі почуття впевненості. Це може статися в будь-який час року, але найбільш схильні до таких проявів літні місяці. Щоб не скотитися в меланхоличную депресію, гороскоп на 2019 рік для жінок-Львів рекомендує внести новий вид діяльності — зайнятися спортом, сходити на літературний вечір або мітинг. Це дасть свіжий приплив емоцій і вбереже від негативного настрою.

Любов і сім’я

Самотнім Левам рік Жовтої Свині дасть шанс на пристрасний роман в осінні місяці. Почуття можуть спалахнути і на адресу вже давно відомого чоловіка. Особливої уваги заслуговують відносини на відстані. За гороскопом 2019 року для жінок-Львів характерно згасання почуттів між партнерами. Це не пов’язано з кількістю кілометрів — справа у втраті віри в можливість подальшого розвитку подій. Якщо недовіру виникло у самій Левиці, то потрібно лише прямо запитати у партнера про його почуття на даний момент. Щоб розвіяти сумнів іншої половинки, досить просто розповісти про свої емоції та подальші плани.

Читайте також:  Прогноз курсу Ієни (JPY) на 2019 рік у рублях і доларах

У сімейному житті жінок-Львів в 2019 році очікуються невеликі сварки. Найчастіше приводом для них будуть бездумна трата грошей і зарозуміле ставлення до партнера. Щоб зберегти мир в сім’ї представницям знака потрібно стримати гординю, проявити повагу до супутника життя і витрачати кошти за заздалегідь обдуманого плану.

Робота і фінанси

Рік Жовтого Кабана не обіцяє значних поступових доходів. Основний приплив фінансів відбудеться ближче до кінця року. Не варто переоцінювати свої можливості і витрачати гроші на непотрібні речі — в перші місяці марнотратство категорично протипоказано. Ігнорування цієї вимоги призведе до скрутної ситуації і додаткового стресу, хоча останній квартал 2019 розставить все по місцях.

Одночасно з малим потоком доходів, рік почнеться зі старту декількох індивідуальних або робочих проектів. Жінкам-Левам буде по силам завершити їх достроково, незважаючи на різноплановість. Якщо це колективна робота або справа з залученням інших фахівців, то необхідно обов’язково поділитися визнанням з помічниками. Левицям властиве марнославство, але в рік земляного Кабана такий підхід буде мати катастрофічні наслідки. Друга половина року зажадає наявності помічників, але якщо жінки-Леви відмовляться поділитися лаврами пошани з колегами, то їм вже не захочуть надати підтримку в нових проектах.

Здоров’я і відпочинок

Літні місяці багато представниць знака буде мріяти про розслабленого відпочинку під променями палючого сонця. Слово в насмішку над ними саме в цьому події життя відмовлять їм. Багатьом Левам доведеться перенести відпочинок на осінь. Найбільш підходящий час для цього — жовтень.

З боку здоров’я Львова очікуються стандартні неприємності. У них можуть загостритися захворювання опорно-рухового апарату і виникнути порушення в роботі травної системи. Цей рік вимагає трепетного ставлення до харчування та регулярних фізичних навантажень.

Читайте також:  Оновлений Kia Sorento Prime 2018-2019 вже готовий до продажу в Росії

Чоловіки-Леви в 2019 році

Початок і перша половина року Земляного Кабана пройдуть для представників знаку на хвилі підйому сил. Влітку запал закінчиться, але одночасно від чоловіків цього зодіаку потрібно мобілізації. Осінь принесе відчутну втому, остаточний занепад сил. У жовтні Леви почнуть помічати віддачу від виконаної роботи, що дещо знизить прояв втоми і дасть відчуття задоволення собою. Загальна картина роки для чоловіків-Львів намічається трохи нервовою, але продуктивною, як у плані особистого розвитку, так і успішності у справах.

Любов і сім’я

Представникам цього знаку слід всіма силами уникати в 2019 році романів на роботі. Службові відносини можуть виникнути спонтанно, але скінчиться швидко і досить негарно. Це може не тільки зіпсувати порозуміння з колегами, але і залишити тінь невдоволення в керівництва.

Всім чоловікам-Левам рік Жовтого Кабана в черговий раз нагадає, що сім’я — не місце для з’ясування ролі головного. Приниження партнера і постійне вихваляння власної персони здатне в 2019 році принести багато неприємних моментів представникам цього знаку. Щоб уникнути таких наслідків. Левам потрібно шанобливо ставитися до близьких і надавати їм моральну підтримку.

Робота і фінанси

У рік Жовтої Свині чоловіків-Львів «кидати» з крайності в крайність. У різні періоди вони зможуть випробувати і неймовірне розташування вищого керівництва, і його очевидне невдоволення. Найбільш ймовірний момент для непорозумінь із начальством — це самий початок року. По мірі посилення особистого магнетизму Львів конфлікти з начальством зійдуть нанівець, але в літні місяці можуть з’явитися знову. Крім цього, протягом усього року будуть виникати труднощі, що вимагають негайної реакції.

З фінансами у 2019 році у представників знаку так само складуться двоякі відносини — перші 2 квартали їх буде менше очікуваного. У другій половині року раніше виконана робота принесе заслужені результати. Це виразиться не тільки в грошовому еквіваленті, але і ймовірне підвищення. Якщо кар’єрне зростання для конкретного представника знака має вагоме значення, то йому доведеться активно проявити себе у найбільш важкий час 2019 року. Такий період випадає на літо — відсутність очікуваних доходів суміститься з негативним ставленням керівництва і пригніченим настроєм самих Львів. Якщо їм вдасться взяти себе в руки, проявивши максимум завзятості й витримки, то на кінець року вони зможуть зустріти з гідним і матеріальним, моральним почуттям переможця.

Читайте також:  Як привітати з Новим роком Собаки 2018 колег у віршах

Здоров’я і відпочинок

Робочий стрес у чоловіків-Львів накопичиться до середини року, але до осені їм, так само, як і дамам, доведеться потерпіти з відпочинком. Варто зібрати всю волю в кулак і чекати завершення важкого літнього періоду. Найкращим моментом для відпустки стане час з останніх чисел вересня до середини другої декади листопада.

Багатьом чоловіків-Львів цьому році буде турбувати робота печінки. Особливого контролю заслуговує кількість вживаного алкоголю. У 2019 році саме це здатне завдати максимальної шкоди здоров’ю. Також негативний вплив на самопочуття надасть шкідлива їжа. Щоб підтримати себе потрібно переглянути раціон і додати рухового навантаження.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021