Покровка 2019 року | Велика Покровська

31 серпня 2017 року громадськості був представлений дизайн-проект реконструкції головної пішохідної вулиці Нижнього Новгорода – Великий Покровської, згідно з яким основний обсяг робіт буде виконано в 2019 році. Його авторами стали нижегородські архітектори у співпраці з московським КБ «Стрілка». Під час презентації Андрій Чертков, Міністр Енергетики і ЖКГ Нижегородської області, зазначив, що ділянки, які потребують термінового втручання, будуть реконструйовані в поточному році. На час матчів Чемпіонату Світу з футболу 2018 року роботи будуть припинені і активно почнуться в 2019 році. Влада бачить тільки позитивний ефект такої відстрочки, оскільки нижньогородці зможуть повною мірою ознайомитися з концепцією реконструкції Покровки і взяти безпосередню участь в обговоренні.

Що буде зроблено

Проект реконструкції Покровки 2019 побудований на основі концепції «великої річки з струмками»: вулиця порівнюється з річкою, від якої розходяться інші вулиці-заводь, призначені для відпочинку жителів і гостей міста. На підтримку цієї концепції планується заміна вуличного покриття: замість бруківки пішохідна зона буде викладена великими гранітними плитами білого кольору, а ближче до фасадів – більш темним покриттям з градієнтними переходами.

Покровка 2019 року | Велика Покровська

Враховуючи минуле Покровки автори проекту розробили ідею «зеленого коридору»: в 2019 році вона знову перетвориться в зелену алею, а всі дерева, які ростуть у горщиках, пересадять у відкритий грунт. Крім цього в проект благоустрою входить оновлення лавок, урн, водовідвідних та водоприймальних конструкцій, відновлення газонів та квітників, створення додаткового освітлення, облаштування скверів та інших місць відпочинку. Пропонується також зробити ділянку з історичним мощенням покриття і покласти трамвайні шляхи, як нагадування, що тут раніше розташовувалася перша трамвайна лінія.

  • Покровка 2019 року | Велика Покровська

В рамках проекту 2019 року передбачено дизайн-код для власників офісів, магазинів, кафе та інших об’єктів: планується запровадити правила оформлення вивісок і фасадів, а важкі навіси вуличних кафе пропонується замінити на «легкі» конструкції.

Читайте також:  Новий рік 2019 в Криму зустрічаємо цікаво і правильно

Портал Покровка-2019

Володимир Панов, депутат Держдуми, зазначив, що Велика Покровська є візитною карткою Нижнього Новгорода, тому повинна виглядати так, як її бачать жителі. У зв’язку з цим 3 жовтня був відкритий інтернет-портал «Покровка-2019» (pokrovka2019.ru ), де мешканці та гості міста можуть побачити основні новини з приводу реконструкції і майбутній зовнішній вигляд Великий Покровської і ще двох ключових просторів міста – площ Мініна і Горького.

Покровка 2019 року | Велика Покровська

Головне завдання порталу – налагодити комунікацію між городянами, архітекторами проекту та адміністрацією міста по створенню «єдиного пішохідного простору з унікальними зонами рекреації». Тут городяни можуть висловити побажання, якими можна доповнити проект, і зауваження з приводу належної якості виконуваних робіт. Для цього потрібно завантажити фотографію з місця ремонтних робіт і додати свої коментарі, щоб інформація була оброблена і спрямована підряднику, а городяни мали можливість простежити за виправленням недоліків.

Таким чином, планується в 2019 році з допомогою жителів зробити це знакове місце Нижнього Новгорода по-справжньому комфортним і красивим.

Дізнатися більше про реконструкцію можна завдяки відео:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021