Планета мавп 4 2019 фільм | дата, актори, трейлер

  • Прем’єра в світі: 2019 рік
  • Прем’єра в Росії: 2019 рік
  • Країна виробництва: США
  • Жанр: фантастика, бойовик, трилер, пригоди
  • Режисери: Метт Рівз
  • Акторський склад: Вуді Харрельсон,Джуді Грір,Енді Серкіс,Стів Зан,Сара Каннінг,Тай Олссон,Амья Міллер,Макс Ллойд-Джонс

Ледь тільки перші глядачі покинули прем’єрні зали третьої частини популярної франшизи, як почалися розмови про продовження. І ось нетерплячі шанувальники фільму отримали перший відповідь на своє питання: «Коли буде фільм «Планета мавп 4» — в 2019 році. Правда, дата це ще тільки орієнтовна, і кіностудія Chernin Entertainment точно позначити прем’єру фільму 2019 роком не вирішується. Але головне не в цьому.

Планета мавп 4 2019 фільм | дата, актори, трейлер

Головне, що розмови про продовження почалися. І не зі сторони, а зі стін студії. До того ж там оголосили ще в жовтні 2016 року про перші кроки розробки концепції четвертої частини. Втім, за деякими іншим офіційно не підтвердженими даними, дата виходу «Планети мавп 4» з 2019 року вже переноситься на червень 2020 року. З великими проектами таке буває нерідко. Маховик їх запуску розкручується часом повільно, але, як показує практика, якщо він запущений, його вже не зупинити. За свою історію франшиза знає вже чимало таких фактів.

Злети і падіння

Після того як роман П’єра Буля був вперше екранізований в 1968 році, продовжень, сиквелів і римейків було достатньо. Хоча досі багато хто вважає першу екранізацію оскароносного режисера Франкліна Дж. Шаффнера просто шедевральним оригіналом, найкращим і цікавим у всій франшизі. Але в той час не було таких технологічних можливостей, тому порівнювати окремі частини не завжди правильно.

Читайте також:  Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Тамари Глоби

Журналістам Variety Метт Рівз, режисер останніх двох фільмів сказав, що багато в чому саме прогрес подвиг його до роботи над цими фільмами. Як він зазначив, розвиток технології захоплення руху вийшло на рівень точної трансляції емоцій акторів. І саме акторська майстерність, яке перестало обмежуватися зовнішністю героя, знову вийшло на перше місце. Найтонші тони міміки точно передаються на екран, і комп’ютерна графіка лише дає акторові і режисерові нові можливості впливу на глядача.

Взагалі історію франшизи можна поділити на дві частини. До 2011 року, коли після першої екранізації було знято кілька по-різному успішних і відверто невдалих картин. Злети і падіння, затримки у виробництві і тоді не лише входили в історію, але буквально потрапляли в анекдоти. Як, наприклад, крах одного з проектів, який розпочався зі звільнення продюсером сценариста за відсутність у сюжеті сцени бейсбольною гри…

Планета мавп 4 2019 фільм | дата, актори, трейлер

Нова історія

Відлік нової історії «Планети мавп» можна сміливо починати з 2011 року, коли на екрани вийшов фільм Руперта Уайєтт «Повстання планети мавп». Якщо вести хронологію, то це був вже шостий спін-офф, який представляв на цей раз альтернативну версію кінострічки Дж. Лі Томпсона, що вийшла на екрани в 1972 році. Потім естафету підхопив Метт Рівз. Під його режисурою в 2014 році вийшов новаторський і багато в чому переосмислений фільм «Планета мавп. Революція». Він мало мав спільного з першоджерелом, романом Буля, повідавши сентиментальну, зворушливу наукову фантастику часів початку протистояння і прийдешнього апокаліпсису.

Саме нові технології і допомогли режисерові досягти цієї передається в зал сентиментальності і чуттєвості. А в заворожуюче видовищною похмурості тонів автори не опустилися до примітивізму типу «порочні люди і милі мавпочки». Вони показали перетворення соціуму в хаос, без розумного лідера. Останнім на сьогодні став фільм того ж Рівза «Планета мавп. Війна», що вийшов на екрани навесні 2017 року. В ньому закінчується ціла епоха протистояння, а загибель Цезаря ставить певну точку всій раніше розвивалася лінії. Так які у нас підстави говорити про нових проектах?

Читайте також:  В яких кольорах зустрічати Новий Рік 2019? Підбірка фото

Планета мавп 4 2019 фільм | дата, актори, трейлер

А варіантів – кілька

Навіть якщо не спиратися на заяву студії, ще в 2014 році виконавець однієї з ролей Енді Серкіс говорив про кількох продовженнях. А Метт Рівз стверджує, що картина отримає розвиток, хоча воно не буде і не може бути прямим продовженням, так як події поточного епічної арки завершилися. Він і сам пропонує варіанти нового сюжету, стверджуючи, що обов’язково повернеться на проект, навіть якщо не в якості режисера. Так як йому полюбився цей світ, він прив’язаний до персонажів і відноситься до них як до своєї сім’ї. Затвердження багатообіцяюче, і все ж?

Сьогодні немає в проекті ні ролей, на які б підходили актори, ні режисера, ні якихось робочих матеріалів, не кажучи вже про трейлер. Можна припустити, спираючись на саму франшизу, висловлювання режисерів і акторів, що нам можна чекати продовження? Так, можна, причому з великою часткою ймовірності. Хоча розглядати доведеться відразу кілька варіантів.

Планета мавп 4 2019 фільм | дата, актори, трейлер

І це головне!

У «Війні» представлена Погана мавпа. Цей поумневший шимпанзе після поширення «мавпячого грипу», найімовірніше, не самотній. І десь живуть його одноплемінники. Їх умови в корені можуть відрізнятися від умов, в яких жили піддані Цезаря. Розповідь про них може почати абсолютно нову сторінку історії.

Ще варіант – повернутися до фінального бою. Людство не знищено, є ті, що вижили не тільки на базі Полковника. Можна дати ще один шанс людям, спробувати врятувати людяність і людство зупинивши деградацію. А чому б і ні? Або ж повернутися до історії космічного корабля «Ікар». Адже він безповоротно зник у марсіанській атмосфері, у фільмі «Повстання планети мавп». А якщо, перемістивши в часі, дозволити екіпажу повернутися на землю, у світ цивілізованих і розумних приматів. Чим фактично, закільцювати сюжет і створити повноцінний ремейк оригіналу? Про щось таке ж і говорив Рівз.

Читайте також:  Спаун 2 2019: актори, трейлер фільму, новий сюжет

Варіантів багато. Який з них оберуть автори? Важливо не це, а те, що є основою для сюжету не одного, а декількох продовжень. Значить, вони обов’язково будуть!

А поки що в очікуванні трейлера дивимося відео з оглядом всіх мінусів фільму «Планета Мавп: Війна»:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021