План втечі 3 фільм 2019 | трейлер, актори, дата виходу

  • Прем’єра в світі: 2019
  • Прем’єра в Росії: 2019
  • Країна виробництва: США, Китай
  • Жанр: бойовик, трилер
  • Режисери: Стівен Міллер С.
  • Акторський склад: Сильвестр Сталлоне

Як мінімум ще близько двох років шанувальники одного з культових фільмів будуть чекати його третьої частини. Дата виходу «План втечі 3» намічена на 2019 рік. Здавалося б, після успіху першого фільму розвиток франшизи не повинно було змушувати себе чекати. Але, як і у людини, у кожного фільму є своя доля. Перший «План втечі» увійшов у п’ятірку кращих детективів 2013 року, зайняв помітне місце серед кращих трилерів і бойовиків. Так сам акторський склад не міг не вражати – у зоряній когорти крім Сильвестра Сталлоне і Арнольда Шварценеггера, Джеймс Кевізел, Сем Ніл, Вінні Джонс і цілий ряд інших чудових виконавців.

План втечі 3 фільм 2019 | трейлер, актори, дата виходу

Вже самі імена двох головних виконавців, за задумом творців картини, повинні були залучити глядача. Та й завдання ставилося багатообіцяюча – повернути на екрани героїв старих добрих бойовиків, не володіють надздібностями, але в яких сила м’язів, спритність і винахідливість поєднується з силою розуму. При бюджеті в 50 млн. доларів фільм зібрав майже в три рази більше. Але успіх принесли не тільки гучні імена. Продуманий і хвацько закручений сценарій став однією з основ успіху. Досить згадати сюжет першого фільму, який сьогодні передує майбутню прем’єру… відразу двох картин, у тому числі і «План втечі 3» 2019 року.

Втеча з «Гробниці»

Мікаель Хофстрем зняв дуже динамічний трилер. В його розпорядженні був сценарій Майлза Чепмана і Джейсона Келлера, який давав простір для фантазії режисера, так і для виконавців головних ролей. Багато в чому завдяки цьому і вдалося згуртувати такий зірковий склад виконавців.

Читайте також:
Серіал «А у нас у дворі» 2018

Герой картини Рей Бреслін, людина, що володіє відмінною спостережливістю, вміє прораховувати ситуацію і спирається виключно на логіку. Його здібності використовують на те, щоб він тестував в’язниці, виявляючи їх «вузькі» місця. Так як Рей може організувати втечу навіть з найбільш захищеною і надмірно охороняється в’язниці. У всякому разі, ще не знайшлося жодної, з якою він би не вийшов на свободу. От тільки на цей раз йому доручили спробувати організувати втечу з самої сучасною, досконалою, але і надсекретної в’язниці для найнебезпечніших злочинців з кодовою назвою «Гробниця».

Агенти ЦРУ не церемоняться з новим мешканцем, і вже скоро він розуміє, що для здобуття волі він дійсно повинен бігти. Інакше йому доведеться проводити залишок днів за колючим дротом. Це була просто підстава. Але ж тюрма на цей раз побудована з урахуванням всіх зауважень та на основі проведених ним же тестів, які просто нереально обійти. Значить – втекти неможливо. Але й відступати не можна. Щоб здійснити задумане, Слін, так називають героя, залучає до своїх планів ув’язненого, роль якого виконує Шварценеггер.

План втечі 3 фільм 2019 | трейлер, актори, дата виходу

Друга прем’єра

Якщо шанувальникам фільму по всьому світу і довелося чекати продовження, то дуже ймовірно, що вони отримають їх відразу два. В 2018 році на екрани вийде друга частина майбутньої франшизи. Слід зазначити, що під час її виробництва творці зіткнулися з цілим рядом труднощів. По-перше, бюджет нової картини склав більш скромну суму – 20 млн. доларів. А по-друге, в сіквелі відмовився зніматися Арнольд Шварценеггер, який зараз це робить частіше, ніж дає згоду на зйомки. Навіть творці нового «Хижака» змушені обходитися без нього.

Але «крутий» напарник Сильвестру Сталлоне був необхідний. Тому в сиквел з підзаголовком «Hades» знявся актор Дейв Батіста, добре відомий глядачам за такими блокбастерам, як «Вартові галактики», «007: Спектр» і «Ріддік». За створення оригінального сценарію Майлз Чепман взявся самостійно. До режисерського пульта був запрошений Стівен С. Міллер.

Читайте також:
Новорічна історія ялинки

План втечі 3 фільм 2019 | трейлер, актори, дата виходу

Дейв Батіста зніметься у фільмі «План втечі 2»

Колектив пішов від дії фільму в стінах в’язниці, і Слім став діяти за її територією. Тепер уже не він, а його друг і член елітного загону опинився в ув’язненні. Причому в такій зоні, бездоганну безпеку охорони якій вони удвох і розробляли. Складність ще й у тому, що ні Слім, ні один з його бійців ні під яким приводом офіційно не можуть потрапити на територію, що охороняється. Але і неможливість зв’язатися з в’язнем не робить виконання завдання безнадійної… Як вже було сказано, прем’єра сиквела шанувальники побачать вже в 2018 році. А ще через рік — прем’єра фільму «План втечі 3» 2019.

Повернення Сталлоне

Ще не підходили до кінця зйомки сиквела, коли Emmett/Furla/Oasis Films оголосила про початок розробок третього фільму. Над сценарієм його знову трудиться Майлз Чепман, режисером буде Джон Херцфелд, але головне – Сильвестр Сталлоне знову виконає роль Сліма. Причому бажання і самого актора, і творців фільму в цьому питанні повністю збіглися. Для останніх – це гучне ім’я і популярність, залучають глядача. А для немолодеющего Сталлоне — це можливість взяти участь у створенні чергового цікавого проекту у своїй творчій біографії.

Поки що перебуваємо в очікуванні офіційного трейлера, можна вивчити короткий сюжет майбутнього фільму. Викрадена дочка впливового бізнесмена з Гонконгу. За розслідування справи береться вже відомий нам Рей Бреслін, що є чудовим зломщиком в’язниць. У гучній справі виявляється замішаний син його давнього ворога. Ситуація ускладнюється ще й тим, що в ув’язненні перебуває кохана Бреслина, і її теж треба рятувати. Виручити з біди всіх і самому не попастися – завдання не з легких, але і головний герой не вперше в такій сутичці, так що готовий до труднощів.

Читайте також:
Новорічна випічка 2018 року

Пропонуємо згадати трейлер до першої частини фільму «План втечі»:


Читайте також:

  • Таємне життя домашніх тварин 2 – фільм 2019 року
  • Шерлок — новий сезон в 2019 році
  • Екс-Багдад – фільм 2019 року
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021