План і перспективи розвитку метро Москви на 2019 рік

Щорічне збільшення кількості жителів Москви і Московської області постійно ставить керівництво міста перед завданням удосконалення транспортної інфраструктури. Наявний потенціал більше не в змозі забезпечувати інтенсивно зростаючі потоки людей, що часто провокує товкучку і позаштатні ситуації.

Таким чином, створення альтернативних напрямків головного виду громадського транспорту стає нагальною необхідністю для такого інтенсивно розвивається місця як наша столиця.

Як відомо, московським метрополітеном щорічно користуються мільйони людей. Його гілки повністю пронизують територію міста, доходячи до самих віддалених частин.

Тим не менш, постійно будуються нові мікрорайони з населенням в сотні тисяч людей вимагають безперервного захоплення карти метро, тому як інший вид громадського транспорту не в змозі справлятися з настільки інтенсивним потоком пасажирів.

Розвиток метро в Москві – це одна з головних тем для обговорення в столичних кабінетах чиновників. Планується, що в 2019 році міський метрополітен поповниться п’ятнадцятьма новими станціями, чотири з яких розширять Сокольническую гілку, інші ж стануть частиною Третього пересадочного контуру.

Відмінна новина — у прийдешньому році продовжаться роботи по зведенню довгоочікуваної лінії в Митищах, яку жителі міста з нетерпінням чекають вже кілька років. Судячи з перспективною схемою московського метрополітену, туди планується направити від «Медведково» калузьку лінію, надавши тим самим зручну транспортну розв’язку для населення багатотисячного столичного сателіта.

Зміст:

  • Сокольническая лінія

  • Пересадочний контур

  • Відео-новину

Сокольническая лінія

План і перспективи розвитку метро Москви на 2019 рік

Як стверджують представники московського метрополітену, в 2019 році Сокольническая лінія повинна стати більше майже на 9,5 кілометра. З допомогою збільшення даного напрямку чиновники планують вирішити проблему транспортного сполучення, назріваючу в цьому районі.

Додавання нових станцій дозволить відразу декільком муніципальним утворенням, в агломерації яких перебувають більше 200 тис. людина, безпроблемно добиратися у будь-яку точку столиці, не втрачаючи багато часу і грошей на користування наземними засобами пересування.

Тут планується відкрити відразу чотири окремих станції: «Ольховську», Прокшино», «Столбова» і «Філатов Луг». Першу збираються зводити, як наземне спорудження. Її вестибюль і перехід для пішоходів, будуть складати єдину конструкцію. Пропускна здатність станції складе понад 10 тис. осіб на годину, чого цілком достатньо, навіть при ранкової високої навантаженні.

План і перспективи розвитку метро Москви на 2019 рік

Станцію «Прокшино» розташують поблизу однойменного селища. У перспективі, до неї планується прокласти трамвайну колію, який буде доставляти людей з міста Троїцьк. «Філатов Луг» також буде зведена у вигляді наземної споруди і розташується поряд з садовим товариством.

Станції «Столбова» планується відвести особливу роль у подальшій долі московського метрополітену. Вона стане однією з основ майбутньої лінії, яка попрямує до «Коммунарки» прямо від «Новаторів». На відміну від інших, ця споруда складе цілісну конструкцію не з наземним, а підземним переходом.

до змісту ↑

Пересадочний контур

План розвитку московського метрополітену, затверджений на 2019 рік, передбачає також відкриття 11 нових станцій, які повинні продовжити створення Третього пересадочного контуру (ТПК) в головному місті нашої країни. Це дозволить значно оптимізувати транспортні розв’язки і знизити пасажиропотік на суміжних гілках.

План і перспективи розвитку метро Москви на 2019 рік

Як відомо, Третій пересадочний контур являє собою окружне кільце, що з’єднують основні мікрорайони Москви. Завдяки його формування має вирішитися основна проблема столичної підземки – катастрофічна завантаженість центральних станцій, особливо в ранкові години.

ТПК розташується на відстані 10 кілометрів від «Кільцевий», об’єднавши практично всі радіальні гілки. Якщо сьогодні, щоб потрапити на одну із станцій сусідній лінії, необхідно спочатку відправиться в центр міста, коли повністю сформується друге кільце, ця необхідність відпаде сама собою.

Готовий ТПК обіцяє стати найдовшою лінією московського метрополітену: її довжина складе більше 60 кілометрів.

У 2019 році потяги метро почнуть курсувати від «Нижній Масловки» до «Рубцовской», від «Мневников» до «Хорошевський» і від «Аминьевского шосе» до «Каховської». Таким чином, сотні тисяч мешканців прилеглих мікрорайонів зможуть без особливих зусиль дістатися до центру.

План і перспективи розвитку метро Москви на 2019 рік

Крім того, даними напрямками удосконалення не обмежиться. Будуть побудовані сучасні станції, безпечні та зручні для користування. Всього за задумом уряду, до кінця 2019 роки метро в Москві, має налічувати 253 станцій, повністю введені в експлуатацію.

В даний час для будівельних і ремонтних робіт на об’єктах столичного метро задіяні 40 тисяч осіб. Діяльність робочих відбувається одночасно на 300 майданчиках, 29 тонелепроходческих щитів прокладають траси для майбутнього курирування поїздів.

Настільки масштабну діяльність, яка почалася ще в 2016 році, складно переоцінити. В дані проекти вливаються десятки мільярдів бюджетних грошей, для того щоб люди в столиці відчували себе комфортно.

За словами представників уряду, нинішні темпи розвитку метрополітену спровоковані, насамперед, швидким зростанням населення Москви. І для того, щоб уникнути можливого транспортного колапсу, взятий темп потрібно постійно нарощувати.

Усі підрядники, задіяні у виконанні робіт, отримали пропозицію прискорити свою діяльність, отримавши за це мотивуючі бонуси. Таким чином, можна сміливо сподіватися, що план розвитку метро буде виконано точно в строк, а можливо, навіть раніше.

до змісту ↑

Відео-новинуСтаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Новий рік 2019 в Криму зустрічаємо цікаво і правильно
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021