Передбачення Матрони Московської на 2019 рік дослівно | пророцтва, останні

Передбачення Матрони на 2019 рік дослівно цікавлять всіх, кого хвилює майбутнє. Блаженна стариця за свого життя була легендарною особистістю. Будучи сліпою, ще з народження, вона славилася своєю неймовірною силою зцілення, давала передбачення. Із-за бідності, вагітна мати надумала після пологів віддати дитину в дитячий притулок. Одного разу вона побачила дивний сон, в якому до неї прийшла ще не народжена донька у вигляді білого птаха. Вона сіла матері на праву руку, у неї було людське обличчя, але повністю закриті очі. Жінка зрозуміла, що це знак і відмовилася від думки віддавати свою дитину. А закриті очі — це був знак, що мати розшифрувала після народження доньки — вона була сліпою.

Передбачення Матрони Московської на 2019 рік дослівно | пророцтва, останні

Як все починалося

Народжена в 1881 році в селі Себино Тульської губернії, Матрона виховувалася в родині віруючих і благочестивих батьків. Дівчинка народилася вже у немолодих батьків, мали трьох дітей. Свої перші прогнози Матронушка повідала ще 1894 році. Взявши гарне перо, вона ощипала його, примовляючи — те ж саме буде і з нашим царем. В 1917 році царя скинули і вбили разом з усією родиною. Не тільки це, але і інші передбачення завжди потрапляли в точку, за що Матрона вже славилася по всій окрузі і за межами Московської області. Разом з тим, вона була істинно віруючою і богобоязливій, давала людям цінні поради, лікувала. Її прогнози досі користуються актуальністю, адже вона розписала майбутнє за роками. Не менш цікавими є передбачення Святої Матрони на 2019 рік, в яких кожного з нас і все людство в цілому очікують дивовижні події.

Читайте також:
Перспективи майнінгу в 2018-2019 роках вдома і в хмарі

Пророцтво Святої Матрони на 2019 рік

Важкі роки нової депресії підуть у минуле. Сполучені Штати, вірніше те, що від них залишиться, почнуть заново відроджуватися. Але це вже не буде, велике понад держава, а материк з різними утвореннями. Міні країни будуть прагнути вписатися в нову систему міжнародних та економічних взаємовідносин. Враховуючи багатовікової принцип дії американців на розпад інших країн, економічну і політичну агресію колишньої держави, до нової країни будуть ставитися з обережністю. Та й падіння репутації «нижче плінтуса» стане запорукою для тривалої ізоляції конфедерації. Не варто забувати і про кліматичні проблеми, які торкнуться колишній політичний центр світу. За твердженнями справжніх астрологів і віщунів, ця країна довгий час «відправляла» в атмосферу страшний негатив, зло.

Передбачення Матрони Московської на 2019 рік дослівно | пророцтва, останні

Концентрація чорної енергії над США настільки перевищила норми, що все звалилося на Штати у вигляді ураганів, потужних торнадо і активністю Йеллоустоун. Тепер в 2019 році потрібно збирати залишки континенту і почати жити по-новому.

Пророцтво Матрони Московської на 2019 рік для Європи

За своє «світле» майбутнє всім країнам Європи потрібно сказати «велике спасибі» Сполученим Штатам. Своєю підступною політикою, Америка змусила європейців відмовитися від нормальних взаємин з Росією, країнами Сходу і Азії. Запущений механізм руйнування політичних строєв представниками держдепу стане бомбою уповільненої дії, і слідом за Україною, будуть проблеми з автономіями у Іспанії, Німеччині, Великобританії. Цей фактор, а також приплив колосальної кількості мігрантів з країн Сходу та Азії, внесуть в економіку держав хаос. Бажання Штатів головувати в списку постачальників енергоресурсів, внесуть суттєві корективи в бюджет. У 2019 році розпочнеться процес банкрутства великих держав Старого Світу.

Матрона Московська — передбачення на 2019 рік

Росія почала відроджуватися з початку 21-го століття. Період, коли Штати намагалися підгодувати її своїми кредитами вже далеко позаду. Потужний лідер країни і патріотичний підйом духу народу став запорукою для економічного процвітання і посилення на міжнародній арені. Успішна боротьба з зовнішнім втручанням у внутрішні справи, стійкість перед численними санкціями принесуть колосальний успіх. Псевдоліберали, що намагалися порушити усталений лад країни, внести сум’яття і підняти штучне повстання, втечуть за кордон. Але європейці, навчені гірким досвідом співпраці з зрадниками, видадуть їх назад, і кожен отримає по заслугах. Те ж саме відбудеться і з тими, хто довго переховувався від влади з-за великих хабарів, крадіжки.

Читайте також:
Якою буде 2019 рік. Передбачення за знаками Зодіаку

Країни Європи здадуть їх з потрохами і будуть готові повернути Росії все накрадені ними суми. І цьому є причина — Російська Федерація прийде на допомогу європейцям, які втратили спокій і горезвісний, високий рівень життя за регулярної підтримки підступної політики США.

Передбачення Матрони Московської на 2019 рік дослівно | пророцтва, останні

Що стосується основних економічних напрямків, то з Європи Росія переключиться на Схід і Азію. Про це стверджує у своїх посланнях не тільки Матрона, але і Ванга — болгарська провидиця і цілителька. Буде створено потужний союз великих цивілізацій, історія яких налічує тисячоліття. Завдяки тісній співпраці в аграрній, промисловій, космічної, фармацевтичної, обороною сферах з Індією, Китаєм — РФ стане провідною в світі. Незважаючи на свою міць, Росія продовжить розвивати взаємне співробітництво з державами, які зазнали тиск з боку Європи та США, Бразилією, Венесуелою, Мексикою.

Саме завдяки діям російської дипломатії і зміцненню військової могутності за допомогою військового комплексу РФ, країни-ізгої зможуть встояти у низці конфліктів, створених штучним чином Сполученими Штатами. Не забуде Росія і про своїх постійних партнерів — країн СНД та Африки.

Останнє пророцтво Матрони на 2019 рік для України

Вже кілька років ми з сумом спостерігаємо за подіями, що відбуваються в країні, де проживає величезна частина наших співвітчизників. Цькування російської мови, революції одна за одною, повний провал реформ, які обіцяли нову і безхмарне життя — все це приведе Україну в стан хаосу і занепаду. Матрона з співчуттям говорила про це. За її словами, прийде страшний момент, коли народу не доведеться обирати між хлібом і хрестом. Всі будуть думати тільки про одне — як вижити. Жах і трепет подає таке тлумачення Матрони — «робити з землі катишки і їсти, от що буде з мешканцями України».

Читайте також:
Новорічне меню 2019 - рецепти для святкового столу

Взагалі про українців ясновидиця завжди говорила так — «Вони слов’яни, але ніяк не хочуть цього визнати, у цьому і є корінь всього зла і труднощів, які зваляться на голову цієї народності».

Передбачення Матрони Московської на 2019 рік дослівно | пророцтва, останні

Про майбутнє, яке чекає нас, можна дізнатися з останнього передбачення Матрони Московської на 2019 рік та прогнозів інших відомих ясновидців. Авторитетні особи сходяться у своїх прогнозах у наступних позиціях: відбудеться занепад великої наддержави — США. Вона буде розшарпана як внутрішніми чварами, так і страшними катаклізмами — вулканами, торнадо, потопами і т. д. Європа через втручання в її внутрішні справи Америки зануриться в хаос і війни, буде розірваний на дрібні держави. У Росії наступить період відродження, розквіту культури, економіки і добробуту людей. Азія і Схід, Африка та Латинська Америка стануть головними союзниками нашої держави. Наскільки це правда — дізнаємося дуже скоро. Наберіться терпіння і готуйтеся стати очевидцями падіння імперій і метаморфоз на планеті.

Дивіться відео про всіх прогнозах про Святої Матрони на 2016-2020 рр.:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021