Парк в Південному Бутово у 2017-2019 році

Зовсім скоро сучасний і облаштований парк з’явиться в Південному Бутово, оскільки всі роботи планують провести в 2017-2019 році. В кінці вересня мер столиці Сергій Собянін зустрівся з жителями для перевірки робіт, що проводяться, а також розповів місцевим жителям про прийнятої концепції, на розробку якої пішов майже цілий рік.

Де розташується новий парк?

Паркова зона в Південному Бутово, на якій зараз розташовуються річка Корюшка, а також Черневские і Гавриковские ставки (всього їх шість), буде перебудована в сучасний парк. Під нього відведено площу понад 142 га, а це половина столичного парку імені Горького. З них майже 20 га займають річка та водойми. Загальна протяжність території становить близько 7 км.

Парк в Південному Бутово у 2017 2019 році

Розташований він між вулицями Южнобутовской, Остафьевской, Адмірала Руднєва, Горчакова, Академіка Семенова, Бартеневской, Кадирова, Академіка Понтрягіна. Через зручне розташування приїжджати відпочивати зможуть жителі з усього Південного Бутово. Для 200 тисяч жителів будуть облаштовані зони відпочинку. Цікаво відпочивати зможуть і дорослі, і діти. Провести час цікаво і з комфортом зможуть люди різної статі, віку і з різними захопленнями.

Гуляти по новому сучасному парку зможуть і жителі сусідніх районів. Нагадаємо, що раніше паркова зона не користувалася великою популярністю, так як не була облаштована. Відсутність доріжок, мала кількість лавок і недолік інших зручностей призвели до її занепаду. На прохання місцевих жителів почалися реконструкційні і благоустраивающие роботи, які контролює особисто Сергій Собянін. З перевіркою він приїжджав в кінці вересня і розповів жителям, що влада хоче зробити сучасні парки в кожному районі, щоб людям не потрібно було їхати в центр для проведення відпочинку.

Читайте також:  Листівки з Новим роком та Різдвом 2020 - безкоштовно

Особливості парку: розваги на різний смак

Головна концепція полягає у створенні спокійних і затишних місць, де люди зможуть відпочити. У новому парку, розташованому в Південному Бутово, з’являться:

 • 5 літніх естрад різної місткості і призначення. У літні час на них будуть проводитися різні концерти, виступи, організовуватися свята. Також буде побудована танцмайданчик.
 • Кафе, в якому бажаючі зможуть перекусити.
 • 30 чайних будиночків, по 6 літніх бібліотек і шахових будиночків, 7 «трилисників», в яких люди зможуть цікаво проводити час з урахуванням своїх захоплень.
 • Перголи і альтанки, які зможуть забезпечити захист відпочиваючим від спекотного сонця і дощу.
 • Будиночки або настили на деревах, піднятися на які можна за спеціальним драбинках.
 • Гойдалки. Подібні є в парку Горького.
 • Спортмайданчики з встановленими спортивними снарядами, на яких займатися спортом зможуть усі бажаючі незалежно від віку або статевої приналежності.
 • Майданчики для дитячих ігор.
 • Парк в Південному Бутово у 2017 2019 році

  Для зручності і комфорту відпочиваючих будуть встановлені лавочки, урни, прокладені пішохідні та велосипедні доріжки. До того ж мер зауважив, що парк має бути всесезонним. У зв’язку з цим будуть обладнані стежки для катання на лижах, а також каток.

  Комфорт, зручність і безпеку

  Одним з важливих моментів розробленої концепції є безпека. Щоб забезпечити її на належному рівні, в парку будуть всюди встановлені камери відеоспостереження. Для людей, які не уявляють свого життя без гаджетів, будуть працювати 10 точок Wi-Fi. Дія їх поширюється на 200 метрів. Підключитися до інтернету зможуть усі бажаючі безкоштовно.

  На території парку будуть працювати торгові точки і кіоски. Також планується відкрити точки прокату спортивного інвентарю, щоб бажаючі могли покататися на велосипедах або роликах, а взимку – на лижах і ковзанах.

  Читайте також:  Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти

  Комфортні зони планують облаштувати біля води (близько ставків). Для цього проведуть такі роботи:

 • Укріплять береги, зробивши їх безпечними.
 • Очистять ставки від накопиченої за роки бруду і сміття.
 • Проведуть реконструкцію дамб і пішохідних мостів.
 • Монтують понтонні причали, виготовлені з дерева.
 • Зроблять для качок спеціальні будиночки.
 • Розвинена паркова інфраструктура зроблять перебування в новому парку комфортним, безпечним і захоплюючим.

  Парк в Південному Бутово у 2017 2019 році

  Реалізація грандіозного проекту

  Перші роботи з облаштування парку вже розпочато. У 2017 році планується укласти всі інженерні комунікації. Також до кінця року планується провести необхідні підготовчі роботи. І хоча парк має гарну зелену зону, згідно з розробленим проектом, буде висаджено понад 2 тисяч дерев та 25 тисяч кущів. Також облаштують зони з газоном, висадять квітники.

  У 2018 році проведуть роботи з розвитку паркової інфраструктури. Мер столиці пообіцяв відкрити парк вже в серпні наступного року, але деякі експерти сходяться на думці, що роботи будуть завершені тільки в 2019 році.

  Крім перерахованих вище об’єктів, проектом передбачено зведення спеціальних дерев’яних настилів для відпочинку, облаштування місць для пікніка, будівництво голуб’ятнею і будиночків для качок. Особливістю парку стане те, що в ньому будуть комфортні місця і зони, розваги для всіх категорій людей – від дітей до старих. Активне проведення часу, заняття спортом, посиденьки з друзями або родиною, читання книг та інтелектуальні ігри стануть доступними для жителів Південного Бутово.

  Парк в Південному Бутово у 2017 2019 році

  Історична довідка

  Колись давно в цих місцях знаходилися два невеликі поселення, в одному з яких була дерев’яна церква. Між садибами на початку ХІХ століття був висаджений плодовий сад досить великих розмірів. У воєнні роки ставки обміліли, а територія прийшла в занепад.

  Читайте також:  Міжнародний День птахів — 1 квітня 2019 року : історія свята

  Після того як Бутово стало частиною столиці, у 1990 році було розпочато процес урбанізації, але зелені насадження зберегли. Частина території, на якій нині ведеться облаштування парку, була визнана спадщиною ландшафтно-паркового мистецтва. Мова йде про ділянку землі площею понад 21 га, що була названа «Садиба Погоди».

  Територію близько Черневских ставків назвали «Ландшафтним парком Південного Бутово», а от ділянку біля Гавриковских ставків став носити назву «Дитячого ландшафтного парку». І хоча в 2000-му році були проведені роботи по благоустрою, парк залишався не затребуваним.

  Дивіться відео про парку в Південному Бутово:

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021