Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Відома народна приказка говорить: «Як новий рік зустрінеш, так його і проведеш». З кожною хвилиною все ближче стає день чергового зимового торжества, яке пройде під егідою вже Щура. Однак у багатьох людей підготовка до радісного заходу здатна викликати цілком обґрунтовані питання. Ось один з них – як можна вдало провести новорічний корпоратив у 2020 році? Відмінним рішенням стане підбір оригінального прикольного сценарію, який дозволить колегам не занудьгувати і згуртуватися ще більше!

Новорічний настрій

Основними особами у розігруванні цього сценарію на новорічному корпоративі-2020 повинні стати Ведуча і Дід Мороз.

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Ведуча:

Доброго вечора вам, друзі!

Рада бачити всіх вас я.

Буде свято, дзвінкий сміх!

Багато ігор та забавок,

Вдосталь всім нам частування,

Всім бажаю настроенья.

Свято наше я починаю,

Діда Мороза запрошую!

Дід Мороз (стукає в двері і входить, трохи пошарпаний). Доброго дня! І де ж це я опинився, треба запитати?

Ведуча. Як де, на самому важливому святі в місті, який проходить (тут дівчина називає адресу).

Дід Мороз. Та як же це! Ні, не годиться, абсолютно не годиться. Адже я вже повинен був опинитися в Парижі. А потім – в Мілані, Токіо, Лондоні, Вашингтоні і ще в купі інших місць. Адже У мене розпорядок по хвилинах розписаний.

Я поки постранствую трохи,

Може, згадаю, що до чого,

Чекає мене вже дорога,

Але і до вас ще, клянуся, прийду!

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Ведуча. Ну ось, будь ласка, – пішов! Друзі, дорогі мої, тоді пропоную підняти келихи. Я впевнена, що цей рік був наповнений різними подіями, які ще міцніше поєднали нас один з одним узами дружби. Я приберегла для вас гру: ми будемо по черзі згадувати самі смішні, цікаві та незвичайні ситуації, які трапилися з нами за минулі 365 днів. Той, хто доведе свою постійну присутність в епіцентрі оригінальних курйозів і вирізняється доброю пам’яттю, отримає приз!

Проводиться конкурс. Один з учасників отримує подарунок – диплом або почесну грамоту.

Ведуча. Що ж, мови розім’яли – тепер пропоную розігріти тіла. На черзі – «Танцювальний бум». Ставай, хто не боїться в танці завзятий битися!

Дід Мороз (знову стукає і влітає, кружляючи). Я майже закінчив, майже закінчив, так от забув, куди посох свій мішок справ. Не бачили? (Після негативної реакції залу Дідусь, похнюпивши голову, знову йде).

Ведуча. Що за дивні нині пішли Діди Морози! Ну, гаразд, продовжимо. Отже, друзі, тепер прийшов час підняти келихи за найсвітліше і надихає почуття, яке дає нам сили на життя і працю, – за любов!

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Час поздравков прийшло,

Хай скрізь править добро,

На слова ви не скупіться,

Нехай все буде добре!

Проводиться конкурс на самий незабутній новорічний тост, переможцю якого вручається символічний презент.

Ведуча. На нашому вечорі не вистачає головної красуні – Снігуроньки. Повинно бути, її наш розсіяний Дідусь у якому-небудь Хед-Смэшт-Ін-Баффало-Джампе залишив. Ну, нічого – зараз наші чоловіки сліплять снігову онуку самі!

Ведуча. Ось це так, великі ви наші скульптори! Тепер ми єдині, хто може похвалитися цілими 2 Снегурками на одному святі. (Піднімаються келихи за чоловіків). А знаєте що, друзі? В житті нам не завадило б трохи фарб…

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Ведуча. А тепер, екстраординарні ви мої, давайте перевіримо, хто з нас найвлучніший.

Ведуча. Ви просто знахідка, а не колектив – влучні, спритні, талановиті! Давайте ж вип’ємо за те, щоб ми завжди залишалися такими.

Дід Мороз (входить з мішком і посохом). Хух, ось і я. Уявляєте, виявилося, що ваш вечір (називає адреса проведення заходу) стояв останнім у моєму списку. А чи знаєте ви, яка приказка існує в нашому Міжнародному Співтоваристві Дідусів Морозів? «Кожен Морозко зустрічає своє професійне свято тільки з кращими людьми»!

Я добро своє знайшов,

І на свято прийшов до вас,

Готовий хвацько тут танцювати,

Читайте також:  «Лижня Росії» 2018. Дата проведення

Тости з вами піднімати!

А тепер оголошую конкурс на виявлення самої активної майстрині, готової відправитися зі мною на гастролі в січні. Музику!

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Натанцевался і напився,

Пора вручати подарунки мені,

А щоб це все сталося,

Повинні мені поздравок сказати!

Вимовляються тости і поздоровлення.

Ведуча. А зараз я пропоную вам розпрощатися зі старим роком і вступити в Новий!

Заключне слово. Вечір наш підходить до завершення,

Всім удачі, щастя побажати хочу,

Щоб збулося, чого бажаєте,

У цьому наступаючому році!

Нехай буде достаток і терпіння,

Вам успіху у майбутніх справах,

Творчого натхнення, настроенья,

І не бійтеся загубитися ви в мріях!

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Подорож

Афіші та плакати при вході говорять:

«Наш новорічний вечір

Всіх до радості кличе!

Веселим будь сьогодні,

Веселим буде!

Якщо ти на бал прийшов,

Значить, ти – не малюк.

Роби тільки добре,

І не роби погано!

Поспішайте, заходьте,

Вистава подивіться!».

Провідний. Колеги! Ось і настав, мабуть, самий довгожданий і чарівне свято всього року. Хтось зустрічає його в ресторані, хтось- вдома, а ми сьогодні з вами зібралися разом у цьому прекрасному залі. Але не думайте – тут ми не залишимося. Сьогодні ми вирушимо в подорож по 3 дивним країнам, щоб дізнатися, як же зустрічають урочистий день інші народи планети. Будь ласка, влаштовуйтеся зручніше в нашому комфортабельному експресі. Перша зупинка – Польща!

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Ведучий (говорить під польську музику). Чи Знали ви, друзі, що поляки під бій курантів починають лопати повітряні кульки, з-за чого вулиці оголошуються ударами, а на землі, точно так само, як і в небі, немов вибухають салюти? Давайте і ми з вами спробуємо взяти участь у цьому захоплюючому дійстві!

Ведучий (після звуків гудков та стукоту коліс включаються мотиви тубільців). Ах, як же палить сонце! А, так адже ми приїхали в спекотну і жарку Африку. Чи Можете ви уявити собі, що в Кенії жителі вітають один одного з Новим роком… Плювками! Вони символізують побажання щастя, здоров’я і удачі. Не бійтеся – ми обійдемося без цих ритуалів, але одну гру у наших африканських товаришів, так вже і бути, запозичимо.

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Провідний. Тепер ми відправимося в Сполучені Штати Америки, ось тільки для цього нам знадобиться пересісти на пароплав (хлюпоче вода, кричать чайки). Настав час піти старим добрим звичаєм – розбити пляшку об борт на удачу перш, ніж відправитися в плавання. Однак у нас вміст піде про запас, тому краще розіллємо шампанське по наших келихах! (Лунають тости).

Ведучий (під пісню Майкла Джексона або Мадонни). Америка, Америка… Хмарочоси, Голлівуд і, звичайно, Арнольд Шварценеггер. Щорічно напередодні Нового Року в цій країні проводиться змагання на визначення самого сильного і спритного чоловіка. Пора б і нам взяти в цьому участь!

Провідний. Як мовиться, у гостях добре, а вдома краще. Пора і честь знати – повертаємося назад, у Росію! (Звучать російські народні мотиви).

Провідний. А чи знаєте ви, шановні, що традиція святкування Нового року з’явилася в нашій країні лише після того, як 15 грудня 1699 року Петро I видав указ про початок нового літочислення на Русі з січня 1700 року. Монарх постановив, що необхідно палити смолу, палити з гармат, прикрашати оселі гілками ялини та ялиці, а також «веселощі лагодити з танцями, музикою та іграми». Тож наслідуймо заповіту великого імператора!

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Веселощі сніговиків

У даному сценарії святкування Нового 2019 року провідними виступлять 2 представника одного сімейного клану, а саме сніговики, від яких знадобиться певна частка акторського таланту. Їх розмова починається після того, як вони стикаються, йдучи спинами один до одного.

1 сніговик. Вечір добрий, братику! Куди дотримуєшся?

2 сніговик. І тобі привіт! Іду, куди сніжинки-сестрички летять. А ти?

1-к. Хотів знайти Дідуся Мороза і попросити у нього щось, та ось щось ніде я його не бачу.

2-к. А чим я тобі не Мороз? (Встає у відповідну позу).

1-к. Ой, ну зовсім не схожий. Потрібно не стояти, а сидіти, та ось так, а не ось так (показує). Вирішено – я буду Морозом!

Читайте також:  День моряка-підводника в 2018 році в Росії

2-к. Немає, що і ти не схожий.

1-к. Давай звернемося до допомоги залу. Отже, хто готовий стати Главою самопроголошеної цього вечора? (Відбираються 6-7 учасників).

2-к. У нашого Дідуся найбільший… (єхидно дивиться в область живота). Так про що це ви гадаєте! Живіт, звичайно ж, живіт!

Чоловіки випинають свої животи. Завдяки оплесків відбираються 4 учасника, які йдуть далі.

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

1 сніговик. Так, а ще наш Морозко повинен бути відповідно вбраний. (Дістає старі халати, тапочки і чепчики для малюків). Розбираємо, розбираємо, не соромимося! (Співробітники виряджаються).

2 сніговик (дивиться з нерозуміючим пращурами). І давно це ти Дідуся-то бачив?

1 сніговик. А я про нього тільки чув, до особистої зустрічі руки, ой, тобто палиці, не дійшли. Так, тепер нам потрібно олень – самий першокласний. Ну, хто готовий ним стати?

2 сніговик. Так, парнокопитні є. Тепер нам потрібні сани. Ну, раз ви, молодчики, які не згодилися на рогатих, будете дерев’яними!

1-к. декого не вистачає…

2-к. Це кого ж? Ти подивися тільки, які круті хлопці у нас вийшли!

1-к. Так, але без Снігурок їм – нікуди! Давай вибирати. Ось які жінки тобі подобаються?

2-к. Ось такі (показує). А ще ось такі (показує). А ось від таких я просто не можу встояти!..

1-к. Так що ці форми – в жінці іскра важлива! Правда, я від неї можу розтанути, ну, нічого страшного. Дами, запалимо?

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

1-к. Які ж ми молодці – просто врятували це свято.

2-к. Точно! Їм і цього вистачить, а подарунки ми собі заберемо, давай, а?

1-до (дивлячись у зал). Щось мені підказує, що вони тебе чули, але їм це не сподобалося.

2-к. Тоді до останньої краплі води! Зброя при тобі?

1-к. Завжди при мені.

2-к. Запускай!

1-к. Не спрацювало, доведеться дарувати… Хоча з такою веселою та запальною компанією гріх не поділитися!

Починається дарування новорічних презентів, який і завершує подання.

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Проводи

Перед публікою з’являється Снегурка (Сн-ка), яка волочить за собою Старий Новий рік (СНД).

Сн-ка. Ох і намучилася я з тобою, ох і намучилася! Люди дивляться, а тобі не соромно. Повторюю, що йти тобі пора, а ти й чути не хочеш.

СНД. Мені? Куди ж це? На пенсію? У забуття? І не по-ду-травня. Я ще в самому розквіті років. Моє життя, бути може, тільки починається! Хіба ти сама не бачиш, що я богатир, яких не знайти?

Сн-ка. Як же, не знайти, ти глянь, старий, скільки навколо чоловіків добре і красивіше тебе. Будь ласка, допоможіть же хоч ви мені довести йому, що не той вже він став.

Сн-ка. Погляньте, яка маленька у тебе вийшла ковбаска! Тільки народ посмішив.

СНД. Ех ти, жінка, так адже не в розмірі ковбаски щастя! Загалом, йти я звідси не має наміру, а хочете мене вигнати – так проводите з гідністю, з усіма почестями.

Сн-ка. Це якими ж?

СНД. Ну, наприклад, виконаєте мої бажання. Я, може, шезлонг хочу розкішний.

Сн-ка. Задоволена твоя душа?

СНД. Ні, мені цього мало. Такий день, а я без шампанського. Ігристого напою хочу.

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

СНД. Ах, ще б подаруночок мені піднесли, як у далекі часи…

Сн-ка. Ага, так, стало бути, були ці «далекі часи»?

СНД (дивлячись з несхваленням). Я просто неправильно висловився. Хочу поезії, віршів, високого мистецтва!

СНД. Недобре мені стало, ой, недобре…

Сн-ка. І правда, ти зблід увесь, дідусь.

СНД. Що ж я тепер своєї старух… чи То пак, подружці, скажу?

Сн-ка. Не переживай. Ти відпочинь, прийди в себе, а ми тебе поки загримируем так, що стане ще краще колишнього!

Сн-ка. Так ось що означає словосполучення «північний олень»! Тепер я розумію.

СНД. Сама ти… Так як я виглядаю? Де ж дзеркало? (Шукає навколо).

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Сн-ка. Не переживай, зараз ми попросимо наших героїв зобразити тебе, адже вони у нас – об’єктивні і неупереджені. Ось тільки для початку…

Читайте також:  Renault Fluence 2018 року вся інформація і фото

СНД. Ну, ви мене розлютили. Радуйся, Снігуронька – йду!

Сн-ка. Ну, невже. А я вже думала, ніяк не вдасться мені від нього позбавитися. Спасибі вам, любі гості. Тепер можна і свято починати!

Лунають тости, вибухають петарди, б’ють куранти.

Сучасна історія

Нарешті, останній сценарій святкування Нового 2019 року відмінно підійде тим організаціям, у яких працюють головним чином молоді і добре знайомі з новітніми технологіями люди. До зали вривається Дід Мороз (ДМ), выряженный в характерну червону шубу, але з погонами генерала і кашкетом на голові. Його саморобну «карету» везе трійця міцних співробітників, що зображають коней.

ДМ. Будуйся, мої вороные друзі!

«Коні» витягуються по струнці і віддають честь свого «начальника». Генерал Мороз вітається з присутніми під композицію «Три білих коня».

ДМ. Здравія бажаю вам, гості дорогі!

Ох, і довго я вас шукав,

Ось порядком втомився!

Подивіться! Оцініть! До вас на вогник приїхав

Всіх Морозів генерал!..

У генерала дзвонить мобільний телефон. Він відповідає так, ніби розмови по мобільному зв’язку для нього – звична справа.

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

ДМ. Алло, так. Знайшли?

Голос з-за завіси. Так, товаришу начальник, знайшли. Русява, струнка, з довгими ногами, кмітлива і красуня, якої немає на всьому світі.

ДМ. Точно, вона, моя онучка. Ну, ведіть її сюди.

Генерал кладе трубку, проте через деякий час мобільний дзвонить знову.

ДМ. Так. Що? Подарунок за оперативну службу? Скільки? (Звертаючись до коня) Грудень, подаруй 10 коробок цукерок з коньяком моїм друзям-міліціонерам. Що кажеш, Олексійович? Відбій наказу – цукерки не потрібні! Ну, пізніше розберемося…

Під звуки поліцейської сирени в кімнату входить заплакана Снігуронька, одягнена в коротке плаття. До неї тут же кидається дідусь.

ДМ. Знайшлася душа моя, знайшлася! Куди ж тебе нечистий поніс?

Снігуронька. В Голлівуд, дідусь, в Голлівуд! Та не взяли мене в кіно зніматися…

ДМ. Тьху, удумала ж, заморський край за славою! Що вони там, чай, зовсім сліпі? Адже таке чудо ще пошукати треба. І стріляти вміє, і віджиматися, просто кров з молоком – весь у діда!

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Снігуронька. Сказали, що показник IQ занадто великий. Шибко розумна.

Герой в гніві вдарив палицею об підлогу і знову дістає мобільник.

ДМ. Алло! Подарунки до Голлівуду відправили? У терміновому порядку розгорнути назад, у Росію. (Звертається до онуки). Не сумуй, мила. Ти і мені, і людям тут потрібна, на батьківщині. Тільки глянь, скільки хороших гостей тут сьогодні зібралося. Треба їх поважати.

Снігуронька (заспокоюючись). А вони такі, як ти кажеш?

ДМ. Звичайно! Хлопці розумні, дружні, працьовиті. Ось дивись, зараз ми їм перевірку влаштуємо. Про «тім-білдінг» чула? Колектив, стройся для здачі урочистих іспитів!

Починається ігрова частина заходу, що включає в себе:

  • Перевірку на влучність. Двом учасникам зав’язують очі, після чого Снегурка кладе на підлогу футбольний м’яч. Виграє той, хто першим вдарить по ньому. Провести гру можна необмежену кількість разів.
  • Перевірку на швидкість і дрібну моторику. З присутніх вибирається парне кількість осіб, яким лунають миски з дрібними різнокольоровими гуртками з хлопавок. Переможе той, хто швидше за інших розподілить матеріал за кольорами.
  • Перевірка на орієнтування. Учасник із зав’язаними очима кілька разів розкручується генералом. В такому стані йому потрібно буде відшукати в залі «скарб», орієнтуючись тільки на коментарі колег («Гаряче!», «Холодно!», «Тепліше!» та ін). Знайдений презент працівник зможе забрати собі.

ДМ. Тільки глянь, як вони впоралися з моїми непростими завданнями! А я ж тобі казав, що народ тут – хоч куди.

Снігуронька. Вірно, дідусь! Я так розвеселилася, що вже ні за яким Голівуду не сумую. Вирішено – залишаюся, залишаюсь назавжди. Давай же обдаруємо подарунками наших відважних друзів.

Новорічний корпоратив 2020 року: прикольні сценарії | зустріч Нового року

Відбувається роздача подарунків, після чого вечірка триває фуршетом, танцями і караоке.

Читайте також:

  • У чому і якому кольорі зустрічати Новий 2019 рік
  • Новорічний манікюр 2019 року
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021