Новорічні частушки

Новий рік — це прекрасне свято, якого чекають дорослі і діти. Коломийки на Новий рік, в яких співається про Дідуся Мороза та Снігуроньку, вносять особливий колорит в веселощі під російські народні музичні інструменти.

Що собою представляє святковий новорічний фольклор?

Запальні коломийки на Новий рік створюють незабутню святкову атмосферу і здатні приємно здивувати близьких, друзів і колег, вносять різноманітність у святкування.

Новорічні частушкиЗавжди знайдуться люди з творчою родзинкою, здатні створити що-то і проявити справжній талант у створенні частівок. Тут головне — проявити творчість і кмітливість.

Ці завзяті творіння здатні розвеселити і людей більш старшого покоління і молодь. Якщо ви знаєте коломийки, станете душею компанії і першим заводієм, здатним підняти настрій всім.

Своєрідно і весело виглядають виконавці в смішних шатах і нарядних костюмах. Одяг можна винаходити, виходячи з вашої фантазії і настрою. Тут головне — оригінальність і настрій на свято.

Створюйте незвичайні і цікаві образи, тоді справжній відпочинок вам і оточуючим гарантований. Тут немає меж винахідливості. Також привертають увагу типові російські музичні інструменти, балалайка і баян, без яких не обходиться жоден захід.

Зміст

  • 1 Твір пісень і віршів
    • 1.1 Який може бути частівка?

Твір пісень і віршів

Саме цікаве і прекрасне в цій творчості, що складати коломийки при належному старанні та великому бажанні ви можете самі. Особливо підійде ця роль для творчих натур, людей, які люблять прозу і мають літературний талант у написанні віршів та пісенних куплетів.

Новорічні частушкиОсобливих навичок тут не потрібно, головне — це непогано знати російську мову і мати почуття ритму в написанні. Тут є багато позитивних моментів, наприклад, це допоможе поповнити свій словниковий запас, значно розширити кругозір, а також поліпшити пам’ять.

Читайте також:  Фестиваль «Подорож у Різдво» 2018. Де пройде

Складати коломийки можна для друзів і рідних, всіх тих, кого ви дійсно хочете порадувати. Особливо оригінальним буде виглядати виконання частівок всією компанією, що внесе особливий настрій у ваше святкування, допоможе розрядити обстановку в колективі.

Тему можна вибрати будь-яку: про подарунки, Дідуся Мороза, про любов і дружбу. Тем для написання тут дуже багато. Головне тут, щоб ви вклали в слова тексту щирість і душу. У такому випадку результат у вигляді гарного настрою всім буде забезпечений і не змусить себе довго чекати.

Якою може бути частівка?

Бажано вибирати репертуар частівок, виходячи з аудиторії, яка буде слухати їх. Якщо виступ буде відбуватися перед дітьми дошкільного віку, тоді пісенька повинна бути веселою і завзятою, але в той же час короткої (не більше 4 рядків).

Бажано вивчити коломийки разом з дітьми — це принесе радість всім, особливо дітям. Для дітей більш старшого віку підійдуть пісеньки та вірші у вигляді жартівливих, веселих привітань. Решті аудиторії підійдуть вірші гумористичної спрямованості (у вигляді жартів і анекдотів).

Тут кожна людина знайде для себе щось цікаве і незабутнє.

Придумувати і співати коломийки — це характерна особливість нашого народу, яку не зустрінеш ніде. Ця традиція російського народу виконувати коломийки передається людям у спадок протягом багатьох століть. Це викликає гордість і любов до свого народу і батьківщини.

Завдяки доступності і простоті цей вид мистецтва стає доступним кожній людині незалежно від освіти і роду занять. Це прекрасний спосіб самореалізації та розвитку духовного світу людини, це так необхідно в наш час.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021