Новорічна історія ялинки

Кожній дитині подобається казка про ялинку. Ми розповімо вам одну цікаву історію про життя маленької ялинки.

Десь у далекому дрімучому лісі росло безліч красивих дерев, квітів і чагарників. Вони любили розмовляти один з одним, про те перешіптуватися. У ліс часто прилітали пташки, які залишалися на гілках і весело про щось щебетали.

Тут було безліч високих розкішних ялинок, які товаришували не лише за деревами, але і з іншими лісовими мешканцями. Зайшовши в цей ліс, чоловік міг вловити тонкий, неповторний аромат хвої, йому відразу було зрозуміло, що десь недалеко ялинка.

Їли привносили в ліс свою чарівну атмосферу. В одному з сімейств ялин народилася красуня-ялинка, яку так і назвали — Ялинка. Батьки дбали про малятку, вкриваючи її великими могутніми гілками. Вони уберігала Ялинку від вітру і негоди, лютих морозів. Коли завивали бурі, вона ховалася в обіймах своїх батьків. У літню пору їли берегли своє чадо від палючого сонця.

Ялинка була улюбленою дитиною, про яку дбали і оберігали. Батьки просто не могли намилуватися на свій скарб. З часом Ялинка підросла і стала ще краща: її кромка стала пухкою, а гілки — великими.

Зміст

  • 1 Життя Ялинки
  • 2 Викрадення
  • 3 Відродження Ялинки

Життя Ялинки

Новорічна історія ялинкиРік за роком Ялинка зупинилася красивіше. Від її яскраво-зелених голок неможливо було відірвати очей. Ставши дорослою, вона почала ховати від дощу своїх подружок-берізок.

До неї приходили дрібні звірятка, які стали їй вірними друзями. Вона любила забавного зайчика, який вдавався до неї, щоб сховатися від підступної лисиці.

Ялинка подружилася зі звірятками, які спорудили невелику нірку під її корінням. Неподалік був великий мурашник, куди прилітала сорока з довгим хвостом. Вона стала для Ялинки хорошою подругою і розповідала їй все, що відбувається в лісі.

Читайте також:  Триместри в школі в 2018-2019 році: графік канікул

Ялиночці вдалося дізнатися, що кожну зиму в ліс невідомі люди приїжджають і забирають з собою найкрасивіші дерева. Вона насторожилась і дуже злякалася. Всякий раз, коли Ялинка бачила поблизу сторонніх, вона боялася, підозрюючи, що вони приїхали за нею. Рік за роком це дивне створення росло і просто раділи життю!

Викрадення

З настанням весни снігу відтанули, в лісі з’явилися перші промінчики сонця. Нирки почали розпускатися, а на галявині виростали квіти.

Новорічна історія ялинкиОдного разу Ялинка почула сильний гуркіт. В ліс приїхали дві машини, з яких вийшли люди і почали щось шукати. Весь ліс ніби завмер. Дерева, звірі, птахи і навіть комахи ніби готувалися до чогось страшного. Пташки перестали співати, звірі поховалися по норах, деякі далеко втекли. Але дерева і чагарники не змогли сховатися — вони були дуже налякані, думаючи, навіщо приїхали ці люди.

Чоловіки довго бродили по лісі: їм доводилося зупинятися біля кожної ялинки. Вони оглядали їх, про щось говорили, потім йшли далі. Раптом вони зупинилися прямо біля Ялинки, глянули на неї, посміхнулися і щось один одному сказали. Ялинка стояла нерухомою. Вона не могла зрозуміти, що відбувається. Вона думала, чому її хочуть забрати навесні, адже зазвичай люди приїжджали за деревами взимку!

Після того як люди оцінили красу чудового створення, вони підігнали до неї дві великі машини, витягли якийсь незрозумілий інструмент, який своїми залізними руками вхопився за її стовбур і потягнув вгору. Бідоласі довелося прощатися з березами, сорокою, веселою білочкою, а також з мурахами.

Ялинка похитнулася і лягла на машину. Вона відчула себе погано і через деякий час втратила свідомість. Після пробудження вона зрозуміла: щось не те. Ялинка побачила людей, які стояли поруч і дивилися на неї. Де вона зараз? Навіщо її сюди привезли? На ці питання відповідей не було. Раніше росла посеред барвистою поляни, була оточена деревами і своїми вірними друзями. Тепер Ялинка опинилася в місці посеред квітів і невеликої трави.

Читайте також:  Прості салати на Новий 2019 рік. Рецепти з фото

Ялиночці сподобалося те, що неподалік красувалося будівлю, від якого виходило якесь «тепло». В ньому було повно дітей. Але їй було незвично знаходитися в місці, де постійно ходили люди, вона відчувала себе незатишно.

На новому місці у бідолахи не було стільки друзів, як в рідному лісі. Однак до неї прилітала вірна подруга сорока, яка повідомляла всі останні вісті. Незважаючи на це, Ялинка відчувала самотність, вона думала про те, що її забули.

Відродження Ялинки

Восени настала зима, час наближався до Нового року. Ялинка поступово почала звикати до такого незвичного для неї місця. І незабаром вона вирішила не сумувати, а також поринути в атмосферу свята. Біля неї гралися дітлахи, вони вішали новорічні гірлянди, яскраві кулі.

Ялинці було приємно таке увагу, і поступово вона стала звикати до всього, що відбувається навколо. Напередодні свят на її верхівці оселилася велика золота зірка.

В новорічний вечір навколо Ялинки зібралася дітлахи разом із Дідом Морозом і Снігуронькою. Під її широкими раменами батьки сховали подарунки для своїх дітей, а ті — писали записки з побажаннями Діду Морозу.

Новий рік був веселим та неповторним! Навколо Ялинки проводилися веселі хороводи: дітки танцювали, співали пісні, грали, брали участь у конкурсах, запускали салют. Ялинка відчувала, що вона потрібна. Через деякий час вона зрозуміла, що люди насправді люблять її.

Новорічна казка на цьому закінчується, а Ялинка, як і раніше радує діточок!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021