Новий рік для дошкільнят

Новий рік для дітей є найбільш очікуваним святом, так як малюки люблять сюрпризи, які так і навівають думки про казкових оленях, Діда Мороза та подарунки під ялинкою.

Дитячий Новий рік у своєму роді чарівною казкою для будь-якої дитини, який вірить у диво. А весь зміст свята, який так обожнюють діти, полягає в очікуванні дива, красивої ялинки, блискучих та різнокольорових вогнів, і, звичайно ж, головним змістом вважаються подарунки під ялинкою. Кожна дитина загадує бажання напередодні Нового року про те, що б він хотів отримати в подарунок від діда Мороза.

Але в сучасному світі цього стає мало, і багато батьків починають експериментувати, намагаючись вносити більше фарб, які допоможуть урізноманітнити та створити незвичайну зустріч Нового року. В нинішній час технологічні процеси і люди придумали чимало розважальних програм, з якими зустріч Нового року буде найпам’ятнішою. Проявивши фантазію, можна створити маленькій дитині справжнє яскраве свято, і захоплення й радості просто не буде меж.

Давайте розглянемо варіанти організації свят, який кожен зможе підібрати більш відповідний сценарій для своєї сім’ї.

Зміст

 • 1 Новорічні казки або вистави
 • 2 Замовлення або організація новорічного ранку

Новорічні казки або вистави

Новий рік для дошкільнятПеред зустріччю Нового року необхідно продумати все до дрібниць. Якщо хочеться здивувати всіх святом, який розрахований на дітей, тоді потрібно працю, старанність і терпіння.

Сучасні батьки, що йдуть в ногу з нововведеннями, не хочуть проводити дитячі свята в старому стилі — однотипні збори малюків біля блискучою ялинки з Дідом Морозом та Снігуронькою.

З святкування Нового року запам’яталися тільки фрази типу «Снігуронька, ти де? Ялинка зажгись!» Але самі урочисті святкування яскравий відбиток в пам’яті не залишили.

Читайте також:  Календар вінчань на 2019 рік | вінчальний православний

Сучасний світ включає в себе безліч цікавих і розважальних шоу для дитячої вікової категорії, і одним з них є зустріч Нового року.

Якщо не скупитися на приготуванні свята, то можна організувати безліч смачних страв для малят, чудову і якісну музику з анімаційною програмою.

Організовувати подібні заходи варто так, щоб дитячій радості не було меж. Причому варто врахувати, що всі малюки повинні бути зацікавлені барвистим шоу і жоден з дітей не залишився стояти в стороні без уваги. Конкурси, розіграші та різні дитячі ігри — це все добре, але можна ж це трохи урізноманітнити, включивши до святкування Нового року цікаву казку або спектакль з участю справжніх акторів з красивими костюмами.

Новий рік для дошкільнятЗараз можна і самостійно організувати подібні шоу з допомогою родичів і друзів, але при цьому необхідно заздалегідь зшити або взяти напрокат відповідні костюми. Також можна скористатися послугами справжніх акторських установ, які виїжджають на будинок.

Якщо ви часто влаштовуєте своєму малюкові подібні святкування, то вони не повинні бути схожі один на одного з постійним використанням одних і тих же костюмів. Кожне шоу, казка, вистава вимагає чогось нового і незвичайного. Причому вони повинні відрізнятися своєю програмою та змістом, особливо коли все це підноситься для маленької дитини. Напевно йому це буде цікаво і пізнавально.

Варто зауважити, що традиційна зустріч Снігуроньки з її дідусем хороші, але зараз дітки просто обожнюють своїх кумирів з улюблених мультфільмів. Це буде непоганою ідеєю для шоу, адже дитина зможе познайомитися з героєм у реальному світі.

Замовлення або організація новорічного ранку

Усі батьки прагнуть зустріти Новий рік з дітьми, адже немає нічого кращого, ніж спостерігати радість власної дитини. Однак батьки починають турбуватися з приводу того, як організувати свято.

Читайте також:  Трійця в 2019 році: історія, традиції та обряди свята

Насправді турбуватися не варто, так як можна довіритися кваліфікованим організаціям, що спеціалізуються на заходах, присвячених дитячому веселощів.

Також святкування новорічного заходу можна організувати самостійно, і все необхідне можна розшукати в спеціалізованій літературі, в якій буде чітко прописано покрокове оформлення. Самостійна організація може в процесі втратити кілька моментів свята, а ось спеціалізовані організатори собі такого не дозволяють.

Новий рік для дошкільнят

Коли зустрічаємо Новий рік з малюками так і хочеться їх здивувати, але для цього, незалежно від того, хто буде займатися організацією святкування, варто завжди пам’ятати такі важливі правила:

 • Головним правилом в момент організації свята є безпека дитини.
  Обов’язково необхідно довідатися все про місце проведення дитячого свята і яка апаратура при цьому буде використовуватися. У разі використання лазерів і феєрверків безпека повинна бути на вищому рівні, а організовувати подібні заходи повинні тільки кваліфіковані фахівці.
 • Вивчіть сценарій передбачуваного свята.
  Якщо він не відповідає віковій категорії малюка, його необхідно обов’язково замінити. І неважливо, скільки років дитині: варто завжди пам’ятати, що деякі ситуації можуть серйозно травмувати дитячу психіку.
 • Ласощі для дітей повинні бути придбані тільки в перевірених магазинах.
  Це дозволить уникнути масового отруєння.
 • Постарайтеся самостійно вивчити приміщення, в якому буде проводитися свято, причому краще зробити це з дитиною, вислухавши після його побажання.
  Переконайтеся, що в ньому відповідна температура і комфортні умови.
 • Поспілкуйтеся особисто з організаторами та всіма учасниками дитячого заходу.
  Ще перевірте якість акустичної системи.
 • Ваша дитина заслуговує хороший Новий рік, який йому буде цікаво згадувати.

  Постарайтеся докласти максимум зусиль для організації дитячого розважального заходу малюкам.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021