Нові iPhone: OLED-дисплеї в 2019 році стануть повсюдними?

Електроніка 2019

Нові iPhone: OLED дисплеї в 2019 році стануть повсюдними?

З 2019 року всі версії iPhone будуть оснащуватися OLED-дисплеями?

Компанія Apple – один з найпопулярніших і відомих виробників сучасних смартфонів. “Яблучні” телефони в наш час є показниками статусу і величі людини. І ось, в кінці 2017 року стало відомо, що виробники вирішили зробити свої смартфони ще більш сучасними. Тепер нові “яблучні” телефони будуть обладнані новими OLED-дисплеями. Інформація просочилася в пресу зовсім випадково(від персоналу фірм-виробників нових екранів). За інформацією видання The Bell в 2018 році новими моделями екранів будуть обладнані лише преміальні версії iPhone 8. А ось вже безпосередньо в 2019 році РК-екрани будуть повністю скасовані, а нові версії стануть носіями OLED-дисплеїв.

Особливості

За даними аналітиків одного з китайських газет в 2019 році OLED-дисплеї стануть використовуватися повсюдно, а їх поставки перевищать поріг в 50 відсотків від всього ринку вироблених екранів. Середньорічні темпи виробництв за прогнозами фахівців виростуть зі значень в 7,5 мільйонів метрів квадратних в 2016 році до сорока мільйонів квадратних метрів у 2021 році. Якщо перевести дані аналітиків кількість екранів, то вийде наступне: 2016 рік приніс виробникам продажу всього 389 мільйонів екранів, а в 2021 році ці ж екрани будуть проводитися в кількості 134 мільярдів.

Варто відзначити і те, що смартфони Apple вже в 2017 році планується на 20 відсотків оснащувати новими панелями з Китаю. За даними джерела з преси Китаю в 2016 році компанія випустила понад 60 мільйонів пристроїв з екранами нового покоління, в 2017 році ця цифра буде збільшена вдвічі – приблизно до 120 мільйонів панелей. До 2019-2020 рр. компанія планує перевести абсолютно всі свої смартфони та планшети на екранні панелі нового покоління.

Читайте також:
Тури на Новий рік 2019 в Хорватію

Переваги та недоліки нових дисплеїв

Отже, тепер розглянемо переваги і недоліки нових дисплеїв. Адже очевидно, що вони повинні бути краще, ніж більш ранні моделі, раз такий світовий гігант вирішив поступово впроваджувати їх у виробництво своїх флагманів.

Отже, спочатку розберемося в класифікації сучасних екранів. Більш ранні версії, які у нас називають РК, у світі зазвичай носять класифікацію LED або LCD.

Наступне (нове) покоління дисплеїв про яку і йшла мова раніше, називають OLED. Головною відмінністю між LED і OLED-екранами є те, що в першому випадку пікселі підсвічує спеціальний екран, а в другому(більш сучасному) варіанті пікселі самі по собі випромінюють світло. Тобто кожен з пікселів налаштовується в більш нової версії, яскравість і чіткість таким чином візуально виглядають краще.

Чорний колір, наприклад, в телевізорах зі старими РК-екранами в нічний час виглядав неприродно, так як через підсвічування був більш світлим. З новими екранами такого бути не повинно. Але є у OLED-дисплеїв і істотний мінус – в телевізорах їх встановлювати дуже дорого, а з часом деякі пікселі починають вицвітати. Експеримент вже проводила одна відома південнокорейська компанія. Телевізори практично не розкуповувалися із-за дорожнечі, а ті моделі, які були куплені, часто приносили в сервісні центри вже через кілька років. Причиною зазвичай служило спотворення зображення на екрані, яке проходило по гарантії. У результаті доводилося міняти дорогий екран за рахунок компанії.

З дисплеями телефонів все набагато простіше – вони і коштують дешевше, і замінити їх простіше. До того ж, мало хто в сучасному світі користується своїм телефоном більше 1-2 років. Зазвичай з виходом нової моделі наші громадяни відразу ж змінюють свій смартфон. На це і роблять упор компанії. Адже спочатку OLED-дисплеї дуже сильно виграють у РК, особливо при використанні в темний час доби або на сонці.

Читайте також:
Весільні сукні 2018. Модні тенденції, фото

Наприклад, відомий американський фахівець сказав, що виграє у формуванні темних відтінків, при цьому нестримно програє по терміну служби і яскравості екрану вже через кілька років використання.

Тобто можна зробити висновок, що OLED-дисплеї дійсно краще РК, однак їх ще треба допрацювати.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021