Нестримні серіал 2019 | трейлер, дата, актори

 • Оригінальна назва проекту: The Expendables
 • Країна виробництва: США
 • Прем’єра: протягом 2019 року (в світі)
 • Жанр: бойовик, трилер, пригоди
 • Режисер: буде призначений пізніше (ймовірно, режисерів в проекті буде кілька)
 • Акторський склад: буде затверджений пізніше

У 2019 році готується вихід серіалу «Нестримні». Це телевізійна версія багатьма улюбленої кіношної франшизи, де головні ролі грають зірки бойовиків кінця минулого століття і теперішнього часу.

Оригінальна назва проекту — The Expendables. На російську мову його можна перевести як «Видатковий матеріал». Але поки що ми маємо справу саме з «Нестримними».

Нестримні, вони ж Витратний матеріал

«Нестримні» — проект, якого не було б без участі Сильвестра Сталлоне. Втім, все могло б бути, звичайно ж, але не будь у ньому зірки «Роккі», він був би зовсім іншим.

Нестримні серіал 2019 | трейлер, дата, актори

На сьогоднішній день бойовик The Expendables перетворився на повноцінну кинофраншизу, в якій вже є три фільми. Не так давно починався і четвертий, але між продюсером Аві Лернером і «Італійським жеребцем» виникли розбіжності, внаслідок чого виробничий процес оного забуксував. Разом з цим, незважаючи на сформовану ситуацію, незабаром планується розвинути всесвіт «Нестримних» серіалом.

Телевізійна версія багатьма улюбленого бойовика допоможе розширити раніше представлений широкій публіці світ «Гарматного м’яса», що в свою чергу дозволить залучити до нього набагато більше уваги. В даному проекті зі зрозумілих причин не знімуться зірки повного метра, адже якщо їх кликати сюди, тоді потрібно їм запропонувати величезні гонорари, а таких для зйомок телесеріалу ніхто не в змозі надати. Зате, з іншого боку, це дозволить покликати багатьох інших артистів, які також варті уваги.

Читайте також:
Гороскоп на 2019 рік для Лева

Власне, виходячи з цього, зараз не можна толком сказати, чи будуть в серіалі одні і ті ж герої, задіяні протягом усього сезону, або в кожній серії вони будуть різні. Одно з цим не виходить з повною впевненістю говорити і про те, які сюжетні події стануть показувати глядачам у серіалі: наприклад, виконання одного якогось справи протягом усіх серій або рішення різних проблем у кожному окремо взятому епізоді, не пов’язаних між собою (або якщо вони пов’язані, то лише тому, що таке рішення прийняли сценаристи, не більше того).

Як видно, поки що не зовсім зрозуміло, що буде представляти собою серіал «Нестримні». Але якщо він все-таки з’явиться, то з ним обов’язково потрібно буде ознайомитися, хоча б просто заради інтересу.

Автори серіалу під назвою «Нестримні»

Враховуючи все вищесказане, думається, ви розумієте, що сьогодні ще рано судити про майбутнє такого телевізійного проекту, як «Нестримні». Якщо врахувати, що у нього немає ще ні продюсерів, ні режисерів, ні акторів, то це наводить на думку, що він не поспішає порадувати багатьох небайдужих глядачів своїм очікуваним появою на світ.

Нестримні серіал 2019 | трейлер, дата, актори

Невідомо, чи причетний Аві Лернер, продюсер повнометражних «Нестримних» до серіалу про них. Сталося так, що на певному етапі своєї кар’єри він не знайшов спільної мови з Сильвестром Сталлоне. Той, у свою чергу, враховуючи цей факт, вирішив вийти з проекту, де він був самої що ні на є душею, ніж трохи підкосила подальше майбутнє і самого Аві Лернера зокрема, і всієї франшизи The Expendables в цілому (наприклад, тим, що його прикладу послідував Арнольд Шварценеггер).

Можливо, якщо серіал «Нестримні» все-таки знайде хоч якісь обриси незабаром, до нього стежить і Сильвестр Сталлоне, який, хочеться в це вірити, з радістю срежиссирует один з епізодів. Ну а так, ставити серії напевно будуть кілька кінематографістів, хоча не виключається варіант запрошення лише одного режисера, якому доручать зняти всі серії міні-серіалу (зйомки повноцінного сезону йому навряд чи довірять, так як у нього банально не вистачить не це часу).

Читайте також:
Фільм «Кращий стрілець 2» 2019. Дата виходу, актори, трейлер російською мовою

Акторський склад серіалу під назвою The Expendables

Нестримні серіал 2019 | трейлер, дата, актори

Поки ще рано говорити про те, хто з акторів порадує своєю участю в зйомках серіалу «Нестримні».

Ну а так, давайте ми вам нагадаємо, хто раніше відвідував знімальний майданчик повнометражних The Expendables:

 • Сильвестр Сталлоне («Роккі», «Рембо»),
 • Джейсон Стэйтем («Перевізник», «Карти, гроші, два стволи»),
 • Джет Лі («Безстрашний», «Герой»),
 • Ренді Кутюр («Від колиски до могили», «Червоний пояс»),
 • Дольф Лундгрен («Універсальний солдат», «Каратель»),
 • Террі Крюс («Всі ненавидять Кріса», «Идиократия»),
 • Міккі Рурк («Бійцівська рибка», «Рестлер»),
 • Ерік Робертс («Кращі з кращих», «Потяг-утікач»),
 • Арнольд Шварценеггер («Термінатор», «Хижак»),
 • Брюс Вілліс («Міцний горішок», «Кримінальне чтиво»),
 • Жан-Клод Ван Дамм («Кікбоксер», «У пошуках пригод»),
 • Ліам Хемсворт («Голодні ігри», «Параноя»),
 • Чак Норріс («Крутий Уокер», «Кодекс мовчання»),
 • Мел Гібсон («Хоробре серце», «Смертельна зброя»),
 • Харрісон Форд («Індіана Джонс», «Зоряні війни»),
 • Антоніо Бандерас («Відчайдушний», «Маска Зорро»),
 • Уеслі Снайпс («Руйнівник», «Блейд») і ін

Вибачте, якщо когось забули згадати. Просто, думається, ви вже зрозуміли, що кількість представлених зіркових артистів в повнометражних «Нестримних» на одиницю екранного часу буквально зашкалює.

Сюжет телевізійного проекту про «Витратні матеріали»

Сюжет телевізійного серіалу «Нестримні» прямо зараз важко буде вам уявити, що називається, на блюдечку, однак, навряд чи хтось стане нам суперечити в тому плані, якщо ми спробуємо заздалегідь передбачити розвиток подій у проекті.

Так, напевно в телесеріалі знову з’явиться команда об’єднаних єдиною метою людей, готових піти з голими руками на смерть, лише б довести свою правоту. Вони виняткові борці за справедливість, а тому якщо в їх поле зору потрапляє той (а то й відразу кілька таких недоброзичливців), хто не дотримується це зобов’язання перед світом, їм нічого не залишається, крім як ліквідувати негідника.

Читайте також:
Зимова Універсіада 2019 в Красноярську

Дата виходу серіалу

Дата виходу серіалу «Нестримні» — протягом 2019 року. Поки що прем’єра цього телевізійного проекту запланована на той же рік, коли, начебто, повинен вийти в широкий прокат і четвертий повнометражний фільм у франшизі. Нічого більш конкретного у нас поки що немає, тому чекаємо важливої інформації щодо майбутнього серіалу і фільму The Expendables.

І ще кілька слів про назву. The Expendables — це такий військовий сленг. Так солдати називають «витрачаються предмети постачання», тобто тих своїх колег, яких відправляють на війну в якості «гарматного м’яса». Ось такі вони і з’явилися перш світу, ці самі «Нестримні» на чолі зі Слаем. Чекаємо ж тепер з нетерпінням швидкого продовження всієї цієї історії у вигляді нового поповнення в команді «Витратного матеріалу».

Трейлер серіалу «Нестримні» очікується найближчим часом.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022