Мультфільм «Різдвяні пригоди» 2019 року. Дата виходу, актори, трейлер, нові джинглики

Діти і їх батьки, яким полюбився вітчизняний анімаційний проект з участю унікальних казкових героїв — джингликов, з великим нетерпінням чекають продовження мультфільму «Різдвяні пригоди» 2019 року. Залишилося зовсім небагато часу до прем’єри фільму, в якому наші малюки побачать захоплюючі пригоди своїх улюблених і нових персонажів.

ЗМІСТ

  • Хто такі джинглики
  • Сюжет мультфільму
  • Чому дітям і дорослим так подобаються мультфільми про джигликов?
Країна:РосіяЖанр:пригоди, сімейнийРежисер:Антон Верещагін, Олег РойАктори:Віталій Гогунський, Михайло Галустян, Наталія Медведєва, Марія Кожевнікова, Дмитро НагієвДата виходу:2019 рік

Хто такі джинглики

Малюки нашої країни вже знайомі з багатьма казковими героями, які з’явилися в російських мультфільмах. Їх з великою любов’ю створили талановиті художники:

  • А. Татарський – «Фиксики»;
  • А. Лебедєв – «Смішарики»;
  • Р. Госнелл – «Смурфики»;
  • Н. Носов – «Коротуна».

Не так давно з’явилися абсолютно нові казкові герої – джинглики, яких створив наш чудовий художник О. Рой. Спочатку вийшли в друк барвисті книжки-картинки, потім розмальовки, які дуже сподобалися дітлахам. Після такого успіху було вирішено створити мультсеріал про джингликов. Так, що ж являють собою нові герої?

Мультфільм «Різдвяні пригоди» 2019 року. Дата виходу, актори, трейлер, нові джинглики

Нові кумири дітвори зовсім маленькі і вміщуються в долоньку. У них є своя країна Хэппиленд і своя столиця Джингл-Сіті. Це дуже працьовитий і життєрадісний народ. Вони постійно чимось зайняті. Також в їх країні живуть чудові істоти – животинки. Вони схожі одночасно і на людей, і на тварин. Животинки переповнені різноманітними ідеями і дуже нетерплячі. Незважаючи на свою енергійність, вони поки не здійснили ні одну свою ідею. У цій казковій країні все незвично і навіть квіти говорять між собою. Тут немає холодів і морозів, і постійно світить ласкаве сонечко.

Читайте також:  Новий рік 2019 в Лапландії. Зустрічаємо Новий рік казково!

До речі назва джинглики походить від англійського слова Jingle — дзвіночок. Їх назвали так через те, що вони маленькі і дуже дзвінкі. Вони неймовірно життєрадісні і часто співають пісні і жартують. Після роботи вони збираються, щоб попити чай з плюшками, які чудово пече Манюня. До речі, джинглики мають звичайні імена, наприклад Петя, Митя, Фрося, Катя, Панкрати. Хоча, багато з них мають і пестливі прізвиська, наприклад Федюня, Динек, Дуняша і т. п.

Мультиплікаційний серіал користується такою популярністю, що його творці вирішили створити новий мультфільм у 3D форматі. Він буде присвячений різдвяним пригод героїв.

Сюжет мультфільму

Напевно, вже всім відомо, що самим захоплюючим і казковим святом на Землі є Різдво. Особливо його чекають діти. Адже, у цей день відбуваються самі дивні чудеса. Однак, є сили, які бажають відібрати цю радість у малюків. Вони об’єднали свої сили в Корпорацію зла, щоб заморозити серця всіх землян. Злі сили намагаються захопити всі міста, щоб люди назавжди забули про радість і теплі, які приносить це світле свято. Цього всесвітньому злу протидіє Міністерство Нового року. Воно робить все, щоб про веселому святі дізналося якомога більше хлопців. Тільки разом можна побороти зло.

 

Серед тих, хто зовсім недавно дізнався про Різдво, є містечко під назвою Джингл-сіті. У ньому живуть неймовірно веселі чоловічки, які просто мріють відзначити цей казковий свято. Однак, як це зробити вони зовсім не знають. До того ж, в їх країні дуже тепло і ніколи не буває снігу. А яке Різдво без пухнастого іскристого сніжного покривала? Джинглики також не уявляють, де їм взяти різдвяну ялинку. Хіба можна обійтися без цього дивного дерева?

Читайте також:  Ураза Байрам в 2019 році: дата свята, традиції та особливості

Жителі Джингл-сіті намагаються самі вийти з положення, що створилося. Першим, що вони зробили – це винайшли сніг. Панкрати виявився самим допитливим і тому самий перший дізнався, як треба відзначати це свято. Про це він став розповідати всім своїм друзям і знайомим. Ваня вирішив винайти автомат, з допомогою якого запускають феєрверки. Фрося взялася за підготовку свята на головній площі міста. Належить ще дуже багато вивчити і зробити, щоб свято пройшло на висоті. Наприклад, досі невідомо, як прикрашати різдвяну ялинку і де її брати.

Тим не менш, є серед жителів міста і ті, хто не бажає готуватися до свята. Їм хочеться, щоб все настало відразу і само собою. Серед них – Бедокур, який своїми діями не наближає свято, а навпаки може зірвати довгоочікуване торжество.

Мультфільм «Різдвяні пригоди» 2019 року. Дата виходу, актори, трейлер, нові джинглики

Коли майже вся робота виявилася переробленої, на городян звалилися нові неприємності:

  • зникла лісова красуня, яку з таким трудом шукали всім містом;
  • Дід Мороз виявився не справжнім.

Що будуть робити городяни і, як розвиватимуться події, глядачі дізнаються в 2019 році, коли цей мультфільм вийде на широкі екрани. До речі, тоді ж його можна дивитися онлайн в хорошій якості. А поки всі з великим нетерпінням чекають трейлер на цей мультиплікаційний фільм.

Чому дітям і дорослим так подобаються мультфільми про джигликов?

Перша казка про джингликов вийшла зовсім нещодавно у 2012 році. Незважаючи на це, ілюстровані альбоми стали неймовірно популярними серед малюків. Секрет полягає в тому, що кожна книга присвячена певній проблемі, яка може зацікавити малечу. На сторінках книжки з допомогою ілюстрацій показується, як цю проблему вирішити. Мультсеріал побудований точно також. Наприклад, у майбутньої прем’єри описується ситуація і потім показується, як буде вирішуватися ця проблема. Таким чином, всі книги і мультфільми про джингликов неймовірно позитивні і пізнавальні. Саме тому з таким нетерпінням діти і їх батьки чекають продовження пригод джингликов. Творці попередніх серій вже анонсували сюжет. Будемо сподіватися, що «Різдвяні пригоди» будуть ще більш яскравими, цікавими і пізнавальними.

Читайте також:  Кольори Нового року 2020 - колористика від Пацюка!

 

Нагадуємо, що дивитись нові серії про джигликов в хорошій якості можна буде тільки після прем’єри в 2019 році. А поки що, пропонуємо переглянути трейлер, як створювався мультфільм:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021