Мультфільм Angry Birds в кіно 2 (2019): сюжет і дата виходу

У травні 2016 року відбулася прем’єра прославився на весь світ повнометражного мультфільму під назвою «Angry Birds в кіно». Мультик отримав небувалий успіх, про що свідчать касові збори та схвальні відгуки глядачів. Якщо бути точніше, то касові збори перевищили 350 млн. доларів, що мала колосальний успіх серед мультиплікаційних фільмів 2016 року. Після виходу першої частини мультика «Злобні Пташки в кіно» фанати у мережі обговорюють питання про те, чи буде продовження? Звичайно ж, якщо поглянути на суму коштів, які були зібрані від прем’єри мультфільму, то мимоволі розумієш про те, що продовження обов’язково повинно бути. І воно буде, про що заявила кінокомпанія «Sony».

Історія виникнення злих пташок

Вперше про «Angry Birds» дізналися ще в грудні 2009 року, коли вийшла перша комп’ютерна гра. Ця гра була випущена для смартфонів, але і цього вистачило для того, щоб за найкоротший термін про злих пташок дізнався весь світ. У злих пташок у вигляді гри кількість шанувальників стало зростати з кожним днем. Виробники гри були настільки здивовані, що їм доводилося випускати безліч доповнень і продовжень для «Angry Birds».

Після колосального успіху на ігровому рівні, творці задумалися про розширення списку фанатів шляхом випуску мультфільму «Енгрі Бердз в кіно». І творці, звичайно ж, не помилилися, успіх у «Злих пташок» був колосальним і на кіноекранах. Чисельність прихильників зросла, причому в цей раз ними стали не тільки діти, але й дорослі. Про це свідчать касові збори після прем’єри мультфільму в 350 млн. доларів.

Цікаво знати! Гра «Angry Birds» після її виходу, стала найпопулярнішою в історії для мобільних платформ.

Злісні пташки сподобалися не тільки дітям, але і їхнім батькам, що є досить рідкісним явищем для сучасного світу. Злісні пташки є відмінною ідеєю для написання кінокартини, що дозволяє об’єднати дітей і дорослих. Повернемося до першої частини мультфільму «Angry Birds в кіно», і згадаємо, про що ж розповідає історія фільму.

Читайте також:
Ворожіння на Новий рік 2018

Сюжет першої частини «Angry Birds в кіно»

Мультфільм Angry Birds в кіно 2 (2019): сюжет і дата виходуГоловним персонажем мультфільму «Angry Birds у кіно» є перната птах на ім’я Ред. Всі птахи з мультика з незрозумілих причин не вміють літати, хоча мають при цьому крила. На їх острові ходить такий жарт, що не літають вони з тієї причини, що їм нікуди летіти. Адже пернаті практично на 100% впевнені в тому, що вони живуть на острові зовсім одні, і крім них, у світі більше немає інших континентів, куди б можна було полетіти.

Пернатий Ред був сиротою, тому і виріс самим йоржистим і грубим пташеням. Він живе відлюдно від цивілізації в будинку-ізгоя, який розташований біля океану в іншій частині від пташиної села. Ред спробував налагодити контакт шляхом роботи в ролі клоуна, який розважає дітей при вылупливании з яєць. При цьому Реда знаходять проблеми самі, йому для цього не потрібно нічого робити. Ред поспішав доставити для невылупившегося малюка торт, в результаті чого він запізнився, та ще й зіпсував смакоту, а також впав на яйце замовників. Щойно народжене пташеня став називати Реда батьком, що дуже обурило справжнього батька пташеня. Що ж може бути ще гірше? Ред після критики теперішнього папи пташеня закидає його тортом, що стало справжньою родзинкою свята. Головного героя викликають на суд, але і там він зумів начудити.

Обвинувачений Ред визнає, що він має вибуховий характер, але при цьому він звинувачує клієнтів у тому, що вони агресивно поставилися до нього. Він старався, поспішав до малюка на свято, що у нього навіть взмок хвіст. Лідер пернатих Клюволап пояснює Реду, що в їх співтоваристві всі прагнуть до гармонії і спокою, але тільки він порушує всі плани. Клюволап приймає рішення про призначення найсуворішого покарання для Реда. Це покарання передбачає проходження курсів управління гнівом. У Реда немає виходу, тому йому належить коритися, і він відправляється в секцію до пернатим з різними порушеннями.

Читайте також:
Майнкрафт — фільм 2019 року: огляд, дата виходу, трейлер

На курсах, які тепер необхідно відвідувати Реду, разом з іншими пташенятами, є птах величезного розміру по імені Теренс. Він не може розмовляти, але при цьому може при необхідності врізати або гарчати, немов це дикий звір. Теренс закоханий у Матильду, але сказати їй про це не може.

Мультфільм Angry Birds в кіно 2 (2019): сюжет і дата виходуВ один момент на остов птахів висаджується загін зелених свиней-загарбників. Спочатку птиці і уявити не могли, що ці свині прибули на острів в своїх корисливих цілях, щоб забрати все потомство пернатих у вигляді пташенят ще пташенят. Свині крадуть всі яйця, після чого змотуються на свій Свиноостров. Розлючені птиці в особі ізгоїв, яких тепер очолює Ред, прагнуть якнайшвидше побудувати корабель з ящиків, щоб поплисти на Свиноостров, і повернути своє потомство. Злісні пташки не літають, тому у них немає виходу, крім як скористатися рогаткою, щоб поборотися зі своїми хрюкаючими ворогами. В ході битви на екрані можна спостерігати, як літають пір’я, і скидається 1 кг свинячого жиру.

На допомогу до розлючених пташкам вирішує прийти ледачий і товстий орел, який володіє повноцінними пір’ям, але і великим животом. Ватажок свиней Леонард вважає, що впоратися з його озброєним до зубів королівством жирдяев пташкам не під силу, але він помиляється. За допомогою Матільди, розлючені пташки стають ще більш нещадними завдяки її гарної мови, а Ред тим часом знаходить спосіб проникнути у вогнище ворожого королівства. Тільки спільно пташкам вдається розбити королівство, що складається з зелених свиней, і повернути на батьківщину потомство. Ред своїм вчинком отримує звання героя, і тепер йому належить вписатися в пташине співтовариство. Тепер все не тільки шанують Реда, але ще й люблять, адже саме він рятує потомство пернатих.

Читайте також:
Нова гілка метро в Коммунарке з'явиться в 2019 році

Для не встигли подивитися мультфільм «Angry Birds в кіно», є приємна можливість, так як це можна зробити прямо зараз. Мультфільм дійсно дуже цікавий і захоплюючий, і не думайте, що він призначений тільки для діточок.

Коли вийде «Енгрі Бердз в кіно 2»

Кінокомпанія Sony заявила про те, що роботи над продовженням мультфільму про злих пташок тривають повним ходом. Найближчим часом фанати зможуть ознайомитися з сюжетом, який поки що залишається в таємниці, а після і переглянути трейлер. Також було офіційно оголошено, що мультик «Angry Birds в кіно 2» вийде на кіноекрани 19 вересня 2019 року. І хоча залишається чекати ще 2 роки, але при цьому фанати можуть відстежувати останні актуальні новини, які будуть тільки доповнюватися.

Про що буде друга частина мультика

Мультфільм Angry Birds в кіно 2 (2019): сюжет і дата виходуСценарій мультфільму не розголошується, так як, швидше за все, він ще не закінчений. Роботи по зйомках мультика тривають повним ходом. Відомо, що в другій частині мультика про злих пташок залишаться все ті ж головні герої, які так полюбилися глядачеві. Багато звичайно оцінюють мультфільм з негативної точки зору, і забороняють до перегляду для своїх діток, що також є правильним. Адже, як можна встигнути помітити, в мультфільмі представлена величезна кількість ненормальних сцен, які обов’язково залишать нехороший слід на дитячій психіці.

Сюжет другої частини «Злих пташок», швидше за все, повідає про те, як над пташиному островом виникне загроза, для вирішення якої, випадає честь для головного героя Реда і його компанії. Щоб не тільки порадувати, але і здивувати глядача, розробникам потрібно добряче постаратися, взявши до уваги як позитивні, так і негативні відгуки про мультфільмі. Нам же залишається тільки чекати перших цікавих новин про сюжет другої частини про «Злих пташок 2», вихід якої призначено на третій квартал 2019 року.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022