Місячний календар стрижок на березень 2019 року по днях місяця

Люди часто спираються у своїх вчинках на прикмети, різні звичаї і забобони. Нерідко вони керуються у прийнятті рішень, спираючись на фази нічного світила. Місячний календар стрижок на березень 2019 року дозволяє точно визначити сприятливий час для зміни зачіски, а також здатний розповісти про невідповідному періоді для візиту в перукарню.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

На початок березня припадає завершальний період місячного місяця. Рано вранці 1 березня наступають 25 місячну добу. Вже 6 числа буде новолуння. Рости нічне світило буде до 21 числа — далі очікуються 3 дні повнолуння і фаза убування.

Незважаючи на велику кількість днів у березні, що припадають на зростаючу місяць, у місяці багато дат, не придатних для зміни зачіски. За місячним календарем стрижок на березень 2019 року очікується мінімум 9 несприятливих для обрізання волосся дат. Крім цього необхідно врахувати і інші процедури, вироблені з волоссям. Бажано враховувати сприятливі періоди і для забарвлення, і для «хімії», і для маніпуляцій по догляду.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на березень 2019 року по днях місяцяПерший день місяця можна використовувати для всіх процедур, крім обстригания. Допустимо не тільки фарбування в будь тони з використанням всіляких фарб, але і завивки або випрямлення, биоламинация та інші процедури. Стрижка ж призведе до проблем з очима.

На 2 березня ситуація протилежна — будь-які експерименти з кольором і структурою волосся не дуже бажані. Зміна довжини волосся дозволить отримати бажане без зайвих зусиль, хоча у цієї події є і негативна сторона. Нова стрижка призведе до виконання бажань, але буде не дуже до лиця, також вірогідне погіршення стану волосся. Локони можуть зіпсуватися і в 3 день місяця, хоча зміна довжини принесе радість і приверне радісні події, додавши сил і чарівності. При цьому не варто забувати, що колір 3 березня міняти небажано, як і 4 числа. Стригтися ж четвертого не заборонено — візит в перукарню принесе оптимізм і наповнить особисту енергетику привабливістю.

Читайте також:
Місячний календар стрижок на березень 2018 року. Сприятливі дні

Наступні 5 днів місяця не рекомендується змінювати довжину волосся:

  • 5 і 6 — принесе в життя небезпечні події і нещасні випадки;
  • 7 — конфлікти, судові розгляди і непорозуміння;
  • 8 — втрату сил, апатію і шкідливі наслідки;
  • 9 — страхітливі ситуації, меланхолію і Лор-захворювання.

Для фарбування, харчування, догляду і хімічних впливів сприятливі 7 і 8 числа. У першому випадку життя наповниться позитивними подіями, а у другому принесе оздоровлення. Якщо потрібно провести ряд перукарських маніпуляцій, то варто це зробити 10 березня. Кінець першої декади сприятливий для всіх процедур — життя наповниться позитивом, енергетика стане магнетизирующей, а дохід і власність будуть рости.

З 11 по 20 число місяця

Місячний календар стрижок на березень 2019 року по днях місяцяПочаток другої декади місяця є невдалим періодом для зміни зовнішності. І фарбування, стрижка, і інші маніпуляції принесуть неприємні переживання, безпідставні сварки і загальну слабкість. Небажані навіть маски для волосся, можливі лише очищаючі процедури.

Тринадцятого березня теж не варто застосовувати хімічні препарати — допустимі тільки натуральні маски, а в цілях фарбування можна використовувати басму, хну і їм подібні. Стрижка в цей день зміцнить здоров’я і направить протягом життя в більш сприятливе русло.

Тим людям, кому потрібно тільки змінити колір волосся, варто звернути увагу на 14 березня. Цей день один із кращих в березні для всіляких фарб процедур, також як і для проведення будь-яких маніпуляцій, що потребують використання хімічних препаратів. Стрижку ж бажано перенести на іншу дату — зміна довжини волосся загрожує погіршенням самопочуття.

З середини другої декади місяця починається тривалий період сприятливих для обрізання волосся днів. Місячний календар стрижок на березень 2019 року вдалим днях відносить дати з 15 по 19 включно. Для зміни кольору вдало тільки 15 число, 16 і 17 небажані, 18 необхідно відмовитися від хімічних фарб, а 19 березня підходить лише для перетворення в брюнетку. Щоб стати руденької або блондинкою, потрібно відвідати майстра 20 числа. Важливо не забувати, що зараз небезпечно змінювати довжину волосся — це принесе підвищену тривожність і почуття страху, зіпсує настрій і згубно позначиться на загальному психічному стані.

Читайте також:
Мультфільм Велетні 2018. Дата виходу, дивитися трейлер російською

З 21 до кінця місяця

Місячний календар стрижок на березень 2019 року по днях місяцяПерукарський прогноз першого дня заключній декади повністю збігається з 20 числом — стрижка зробить негативний вплив, а для фарбування слід вибирати світлі і руді тони. Потрібно пам’ятати — вся перша половина останньої декади березня є невідповідною для зміни довжини волосся.

Зараз стрижка принесе такі наслідки:

  • 22 — завдасть шкоди гормональній системі і викличе проблеми з серцем, судинами;
  • 23 — спричинить за собою появу перешкод у раніше успішних справах;
  • 24 — сприятиме втрат, крадіжок і появи недоброзичливців;
  • 25 — викличе появу негативних подій і руйнівних емоцій;
  • 26 — введе в глибокий депресивний стан і позбавить сил.

Серед перерахованих дат для фарбування не рекомендується тільки 24 число. Використання натуральних фарб оптимально 22 і 23. Для зміни тону волосся на світлий підійде 25 березня, а для фарбування в будь-який природний колір варто вибрати 26 число.

Хорошим днем для будь-яких експериментів з зачіскою стане 27 березня. Зараз можна і потрібно проводити і харчування, і стрижку і фарбування в різні тони. Майже такий же прогноз за місячним календарем стрижок на березень 2019 року передбачає і 26 число. Стрижка принесе кар’єрне зростання і успіх, але міняти колір волосся варто лише на темні відтінки.

Для стрижки в березні залишається тільки 1 сприятливий день — 29 число, зміна довжини волосся приверне добробут і успіх. Змінювати відтінок локонів небажано. Фарбування волосся пройде вдало і 30, і 31 березня. Стригтися зараз не варто — це призведе до невдалу зачіску і негативних наслідків для очей, включаючи погіршення зору.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021