Мавка. Лісова пісня мультфільм 2019 | трейлер, дата, актори

  • Прем’єра: протягом 2019 року (в світі)
  • Оригінальна назва: Мавка. Лісова пісня (назва для міжнародного прокату — Mavka. The Forest Song)
  • Країна виробництва: Україна
  • Жанр: мультфільм, фентезі, комедія, драма
  • Режисер: Олександра Рубан
  • Акторський склад (ролі озвучували): буде затверджений пізніше

У 2019 році вийде мультфільм «Мавка. Лісова пісня». Це очікуваний український проект, заснований на однойменному творі Лесі Українки. Цікаво?

Мавка. Лісова пісня

Оригінальна назва проекту звучить так: «Мавка. Лісова пісня». Для міжнародного прокату автори мультфільму придумали наступне назву своєму дітищу: Mavka. The Forest Song.

В основу майбутнього фільму лягла драма-феєрія «Лісова пісня», що виникла в голові української письменниці Лесі Українки ще більше століття тому. Її п’єса у трьох діях побачила світ в 1911 році, тоді як вперше вона була поставлена у театрі в 1918-му — в Київському драматичному театрі.

Мавка. Лісова пісня мультфільм 2019 | трейлер, дата, актори

«Лісова пісня», як дослівно перекладається українська назва цієї драми-феєрії з фантастично-казковим сюжетом, придуманим Лесею Українкою більше одного століття тому, на російську мову, привнесла в літературу України справжню безсмертну любов. Простий хлопець Лукаш, якому вдається вміло поводитися з таким музичним інструментом, як «сопілка» (можна перекласти як «сопілка»), своєю дивовижною грою буквально заворожує Мавку, дівчину, яка постає перед ним у вигляді чарівного лісового істоти. Природно, з ряду причин вони не можуть бути разом, але все ж вони продовжують тягнутися один до одного.

Леся Українка в «Лісовій пісні» передала все багатство української культури та традицій своєї гаряче улюбленої країни, про що вона дуже мріяла як письменниця. Їй все вдалося: п’єсу досі ставлять у театрах, отже, багатьом вони глибоко запала в душу.

Читайте також:  Іменини в 2019 році за церковним календарем

Розробкою «Мавки» для нового покоління займаються співробітники студії Animagrad. Презентація майбутнього проекту, яка відбулася у Бордо на заході Cartoon Movie на початку весни в 2017 році, викликала неймовірний фурор у громадськості. Він став одним з кращих, показаних широкою публікою в рамках найбільшого анімаційного форуму Європи. При такому феноменальному успіху знайти інвесторів, на що, власне, і сподівалися автори, виявилося посильним завданням.

Зараз відомо, що виробництво мультфільму вимагає всього якихось 5 млн доларів, хоча додаткові вкладення тут явно будуть не зайвими, і вони можливі. Незабаром ми в обов’язковому порядку дізнаємося точний виробничий бюджет проекту.

Режисер і інші важливі люди, пов’язані з проектом

Режисерувати довгоочікуване українське анімаційне фентезі довірили Олександра Рубан.

Мавка. Лісова пісня мультфільм 2019 | трейлер, дата, актори

Для неї цей досвід стане першим у власній кар’єрі постановника кіно.

Працювати їй доведеться разом з Ярославом Войцешеком, який і переніс безсмертну історію кохання українських Ромео і Джульєтти на великий екран. За плечима сценариста лежить досвід в роботі над крупнобюджетным українським фентезі «Сторожова застава». Також він причетний до розробки ще одного українського мультфільму — «Вкрадена принцеса», вихід якого запланований на 2018 рік.

Продюсуванням «Мавки» займаються:

  • Ірина Костюк (раніше відала створенням українського фентезійного мелодраматичного трилера «Спліт»),
  • Єгор Олесов (перш доклав руку до розробки драми Олексія Германа-молодшого «Під електричними хмарами» та військового бойовика «Битва за Севастополь»)
  • і Анна Єлісєєва (в минулому — креативний продюсер каналів ІНТЕР та ТЕТ; в цьому — креативний продюсер компанії FILM.UA Group).

Зазначимо, що саме Анна Єлісєєва була однією з головних учасниць презентації проекту у Франції. Вона зауважила, що навіть для такого діла їй і команді довелося заздалегідь близько двох місяців продумувати буквально кожен свій крок на сцені: починаючи від одягу і закінчуючи сказаними словами і подарунками, продемонструвавши при цьому все чинне багатство української культури, накопичене в минулому і совершенствующееся в сьогоденні, щоб підкріпити його в недалекому майбутньому.

Читайте також:  Модні жіночі зачіски в 2019 році

Сюжет українського фентезійного мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Сюжет мультфільму «Мавка. Лісова пісня» можна знати заздалегідь, якщо ви ознайомлені з оригінальним твором. Якщо ж ні, тоді нічого вас не тримає самостійно прочитати п’єсу Лесі Українки, яка перекладена на російську мову.

Мавка. Лісова пісня мультфільм 2019 | трейлер, дата, актори

Ми лише скажемо, що в центрі сюжету знаходяться Мавка і Лукаш, яких одночасно розділяє і об’єднує позамежне почуття любові. Вони тягнуться один до одного, але розуміють, що бути разом їм не судилося.

В той же час не можна не сказати і про те, що у своїй драмі-феєрії Леся Українка передала не тільки почуття любові, яке виникло між простим українським хлопцем і чарівної дівчиною з лісу, а ще й чарівні звичаї України, з якими зіткнеться буквально кожен, хто вперше відвідає цю прекрасну європейську країну.

Природно, ніхто поки не може сказати достеменно про те, що конкретно з книжкового оригіналу виявиться у підсумку в мультфільмі. Залишається лише вірити в те, що екранізація безсмертного фентезійного твори, що висвітлює все багатство української культури, порадує нас і знайомими елементами з п’єси, і чимось новим, що дозволить кожному без винятку сучасному поколінню глядачів прийняти її з феноменальним успіхом.

Дата виходу мультфільму

Дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня» в світовий прокат — протягом 2019 року. Точне число прем’єри буде встановлено трохи пізніше, тому слідкуйте за оновленнями на сайті.

Феноменальна історія, гідна виключного фіналу. Простий пітчинг українського фентезійного мультфільму, як бачите, поступово перетворюється в мегаожидаемое кіношне видовище скорого майбутнього.

Тизер-трейлер мультфільму «Мавка. Лісова пісня» дивіться нижче.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021