Малюємо ялинку в кілька етапів

Різдвяні свята Новий Рік не за горами, і, крім прикраси живої або штучної ялинки, завжди хочеться під всі види творчості привнести новорічну тематику. Та й діткам хочеться навчитися чомусь новому.

Чому б не намалювати гарну ялинку, яка стане основою святкової композиції або стане завершеним твором мистецтва? Якщо мати поетапне керівництво, малювати ялина буде дуже легко.

Зміст

 • 1 Беремо в руки олівець
 • 2 Прикрашаємо ялинку
 • 3 Подарунки під ялинку

Беремо в руки олівець

Малюємо ялинку в кілька етапів

Етапи малювання.

Дітки люблять казку про Олівці і Самоделкине, де один з головних героїв вміє малювати оживаючі картинки. Якщо зобразити ялинку правильно, вона буде виглядати не менш чарівно, ніж у відомого персонажа. Робити це треба поетапно, у чіткій відповідності з інструкцією.
Перш ніж почати саме малювання, необхідно подбати про наявність таких матеріалів:

 • альбомний аркуш (можна і великий ватман, якщо ви плануєте малювати новорічну картину на стіну);
 • лінійка;
 • простий олівець;
 • хороший ластик.

Перш за все, за допомогою лінійки треба провести три базових лінії для майбутньої ялинки. Горизонтальна повинна ділити аркуш навпіл, а дві вертикальні повинні її перетинати. Зверху малюємо коротку лінію, а знизу, де підстава деревця, креслимо пряму довше.

Далі треба виконати контур нашої ялинки. Для цього, трохи відступивши від верхньої смужки, по обидві сторони від вертикалі позначаємо гілочки нашої красуні. Розташовуємо їх максимально симетрично, щоб наша ялинка вийшла рівномірно пухнастою.

У нас вийшов задній шар гілок і пора поетапно переходити до переднього краю. Його малюємо таким чином, щоб гілочки ніби перекривали задній шар. Таким чином, ми робимо ялинку ще більш пухнастою.

Читайте також:  Kia Niro 2018 року фото

Прикрашаємо ялинку

Малюємо ялинку в кілька етапівТепер переходимо до прикрашання нашої спокусниці. Для цього на гілках треба намалювати кульки різного розміру. Це будуть звичайні кола різного діаметра, які ми розташуємо по всьому діаметру деревця, не залишаючи порожніх зон. Це важливо, щоб ялинка була барвистою.

Тепер можна і саму новорічну чарівницю, і іграшки розфарбувати. Не поспішайте самі і не квапте дитину, щоб все вийшло красиво і святково. Не забудьте на верхівці створити зірку або інше прикраса для ялинки.

Подарунки під ялинку

Малюємо ялинку в кілька етапівПід ялина можна «скласти» новорічні подарунки малечі. Можна просто намалювати барвисті коробки зі всілякими предметами.

Ось невелика поетапне керівництво зображення такої коробочки:

 • Лінійкою намічаємо вертикальну пряму лінію і дві лінії зверху, які відходять від неї під кутом.
 • Рівно і красиво з’єднуємо їх між собою. Повинно вийти зображення звичайного кубика.
 • По обидва боки проводимо лінії бантиків, якими перев’язують подарунки під ялинку.
 • Подарунки і банти можна розфарбувати або просто заштрихувати, а самі стрічки – намалювати у вигляді трояндочок або інших квіточок. Щоб отримати гарну картинку, треба прагнути до того, щоб лінії були правильними.

  За тим же принципом ви можете зобразити просто великий склад подарунків, які можна «скласти» під вишиту або вже зображену ялина. Поетапне керівництво – не звід законів, ви можете вносити свої корективи.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021