Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіаку

Любов і почуття – ось що в першу чергу хвилює людей у всі часи, тому любовний гороскоп на 2019 рік стане хорошим орієнтиром на майбутнє. Зустрінеться любов всього життя і коли це станеться, де знайти другу половинку, варто планувати весілля і затівати чи розлучення – зірки дадуть точний прогноз, треба лише правильно розшифрувати передбачення і зрозуміти його.

Овен

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуОвни навіть у трігон Вогню є найбільш яскравими та емоційними представниками, особливо якщо мова йде про почуття. У любові Овни максималісти, сприймають тільки чорне або біле, півтонів не бачать, тому знайти ідеального супутника їм досить складно. І чим сильніша особистість, тим більше Овен страждає від власних амбіцій і примх.

2019 рік для Овна обіцяє бути спокійним і помірним в плані любові, Венера не буде надавати сильного впливу. Положення зірок прямо вказує на стабільність, відсутність доленосних зустрічей і ключових подій. Це означає, що протягом усього року в Овна не передбачається різких змін у вигляді несподіваного шлюбу або поспішного розлучення, все залишиться на колишніх місцях.

Тим Овнам, які вирішили в 2019 році укласти шлюб або почати серйозні стосунки, зірки рекомендують не поспішати, перевірити почуття часом. У пошуку коханої людини більше звертати увагу не на емоції, а на позитивні якості супутника – він повинен бути впевненим у собі, вміти прощати, спокійно міркувати. Тільки так запальність і образливість Овна буде гаситися про холодний розум другої половини і стосунки продовжаться ще довго.

Телець

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуТиповий представник Тільця – це спокійний розважливий чоловік, почасти сентиментальний і романтичний, але впертий і з власною думкою. Телець воліє вибирати партнерів в житті, як і він сам – надійних, вірних, порядних.

У 2019 року очікують Тельців якщо не зміни в любовному плані, то істотне зміцнення: одні зможуть нарешті висловити свої почуття кому давно симпатизують, другі запропонують узаконити тривалі стосунки, треті передумають про розлучення і переглянуть своє ставлення до другої половини. Зірки вбачають у всіх любовних починаннях сприятливий результат, радять не соромитися почуттів і емоцій, адже зазвичай скромний Телець часто просто не показує своєї любові, ховаючи її під маскою нейтрально-доброго ставлення.

Астрологи звертають увагу, що друга половина 2019 року, особливо останні місяці у Тельців будуть дуже насиченими на доленосні зустрічі, велика ймовірність знайти супутника на все життя. Тельцям важливо розширити коло спілкування, навчитися впускати у своє життя незнайомих людей.

В цілому 2019 рік у Тельців сприятливий для браку, створення сім’ї, почала міцних серйозних стосунків.

Близнюки

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуБлизнюкам критично важливо мати поруч близького за духом людини, яка б розуміла з півслова, не лякався подвійної натури, знав, коли треба підійти і підтримати, а коли і промовчати. Особливо важко цьому знаку зодіаку доводиться в любовних справах, тут нерідко трапляються невдачі, розчарування і образи на порожньому місці – всього можна було уникнути, якщо б Близнюки вірно доносили свої думки до супутника.

Любовний гороскоп Близнюків в 2019 році сприятливий, зірки обіцяють, що відбудеться багато всього цікавого за умови, що буде зроблений правильний вибір партнера. Близнюкам варто звернути увагу на стабільні знаки Землі — Телець або Козеріг (останній більше підходить Близнюку-чоловікові), вони згодом можуть стати прекрасним чоловіком або дружиною. З цими знаками зодіаку Близнята мінімальні розбіжності. Уникати треба тих знаків, хто і сам по натурі мінливий, наприклад, Риби, Водолії.

Читайте також:  Трафарети на вікна до Нового року 2018 для вирізання

У 2019 році у Близнюків буде багато зустрічей і знайомств, частина з них переросте в міцну дружбу, а потім в шлюб, але вже в інші роки – в рік Свині у Близнюків, на жаль, весілля з гарним продовженням не буде. Що стосується спілок без печатки Загсу – у Близнюків все складеться вдало.

Рак

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуРак хоч і робить вигляд, що любов і близькі стосунки для нього другорядні, але насправді Венера – планета любові, у житті має на це знак зодіаку дуже сильний вплив. Рак все сприймає через призму «люблю чи не люблю», але відбувається це неусвідомлено, на рівні підсвідомості.

У 2019 році зірки прогнозують Раку спокійний і вільний від любовних переживань час, багато будуть занурені в навчання – тут вони досягнуть успіху, роботу, стосунки з протилежною статтю будуть мляві, без сплесків і емоцій, але надійні і без зради.

Рак – природжений лідер, але приховує свої амбіції про оточуючих. В любовному плані Рак також прагнути зайняти домінуючу позицію, тому партнера слід вибирати з стихії Води, когось м’якого і поступливого. Третя декада року буде найбільш підходящою для любовних пригод, шлюби, укладені в цей час будуть міцними, тривалими, але спокійними і розвиватися тільки з подачі Раку.

Інші зірки будуть перекривати вплив Венери на будинок Раку, тому сильних і яскравих любовних вражень від 2019 року представникам цього знаку зодіаку чекати не варто.

Лев

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуДля Львів 2019 стане роком змін на краще. Положення Венери, особливо в другій половині року вказує, що велика ймовірність укладення шлюбу, або початок довгострокових відносин. До речі, це стосується і тих Левів, хто зараз в законному союзі, але не бачить подальших перспектив – розлучення і швидкий новий шлюб практично гарантований.

Леви дуже вибірково пускають у своє життя людей, ретельно перевіряючи їх на надійність і щирість. У цьому їх головна проблема – занадто складно знайти людину, який би відповідав високим вимогам. Зірки радять в якості супутника життя Левам-жінкам звернути увагу на Лева – ця пара чудово розумітиме і доповнювати один одного, Діву, Козеріг – знак полюбить Лева щиро і повно. Леву-чоловікові підійде Стрілець, він створить баланс у відносинах. У 2019 році любовний гороскоп Лева буде найкращим за останнє десятиліття – не втрачайте удачу!

Шлюби, укладені в 2019 році Левам, будуть довгими, вдалими, партнери з кожним роком будуть переконуватися в правильності вибору. Такий міцний і міцний союз стане Леву нагородою за ті роки, коли попередні стосунки були неідеальними.

Діва

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуРозумні і практичні Діви нерідко терплять фіаско в любовних відносинах з-за своєї надмірної уважності до дрібниць, упередженості до навколишньому, невеликого снобізму. Якщо Дівам навчитися бачити супутника життя, як рівноправного партнера в парі, то такі відносини стануть ідеальними.

З початку 2019 року період обіцяє бути нічим не примітним в плані любові, але з другої половини, особливо після Дня Рівнодення Венера починає більш активно впливати на зодіакальний будинок Діви. В цей час вірогідні доленосні зустрічі, причому зірки вказують, що знайомство відбулося, тобто Діви зустрінуть старих знайомих і подивляться на них іншими очима. Якщо це буде Стрілець або Лев, то стосунки швидко переростуть в шлюб і повноцінну сім’ю. Флірт з Раками і Козерогами так і залишиться приємним фліртом, а ось Овен своєї упрямостью і амбіціями може ускладнити життя – Дівам краще уникати типових представників цього знака зодіаку.

Читайте також:  Церковні свята в січні 2018 | Рік Собаки — 2018!

Судячи з більш докладного гороскопом на 2019 рік, Діву буде чекати успіх на любовному фронті тільки тоді, коли будуть переглянуті основні життєві позиції – повага до партнера, терпимість до незначних деталей.

Ваги

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуВаги у всіх сферах життя зазвичай сумніваються, все піддають максимально об’єктивного, на їхню думку, аналізу, розглядають кожен випадок з різних позицій. Боязнь помилитися і зробити неправильний крок здорово обмежує їх в діях і судженнях. У 2019 Терезам в любові можна розслабитися – все буде ідеально і прогнозовано.

Астрологи дивуються, скільки в 2019 році конкретики видали зірки для Ваг. По-перше, цей рік з семи років, оточуючих його (2016, 2017, 2018, 2020, 2021, 2022, 2023), буде самим вдалим для створення шлюбу, навіть швидкоплинного. Союз, укладений в 2019 році буде міцним і надійним. По-друге, для серйозних відносин орієнтуватися слід на Раку і Скорпіона, тільки якщо останній буде активним і відкритим, тобто нетиповим представником знака; флірт припустимо з усіма знаками, крім Терезів. По-третє, більше значення мають початкові літери імені обранця, ідеально, якщо це будуть м’які імена, що починаються на А – Ганна, Алла, Аліна, Ганна, Анатолій, допускаються Іван, Інна.

Рік для Терезів хороший, плідний, успішний. Ваги будуть рідко сумніватися і стануть діяти навмання, але необачні кроки їх не ранять, навпаки, можуть обернутися серйозними і міцними відносинами.

Скорпіон

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуСкорпіон – один з найбільш складних партнерів у шлюбі і відносинах. Він підбирає спочатку більш слабкого супутника, яким можна керувати і маніпулювати заради власної вигоди, а потім розчаровується в ньому через відсутність волі та здатності сказати тверде «ні» або «так». Скорпіон прекрасно знає за собою цю «милу» особливість, але зовсім не бореться з нею, вважаючи за краще змінювати партнерів.

Якщо Скорпіон нарешті замислиться про серйозні стосунки, то в 2019 році варто мати справу тільки з Вагами. Цей шлюб буде довгим і щасливим, мінлива натура Ваг зможе легко підлаштуватися під диктатуру Скорпіона. Відносини з іншими знаками зодіаку будуть приречені на єдиновладдя. Вільний Скорпіон (той, хто тільки шукає відносин або на стадії флірту) буде чарівна своїм гумором, чарівністю, розумом. Рідко хто встоїть перед любовним напором Скорпіона, він настільки природно і невимушено заповнює собою весь простір.

Любовний гороскоп для Скорпіона обіцяє 2019 рік цілком спокійним, не видатним від інших років. Єдине, прихід Ваг в долю Скорпіона може значно змінити його життя.

Стрілець

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуСтрілець рідко прагне до шлюбу і тихого спокійного сімейного життя, для нього все повинно постійно вибухати емоціями, фонтанувати ідеями, швидко змінюватися, вирувати і кипіти. По своїй натурі Стрілець обтяжуватися всього постійного і переобтяжує: побуту, сім’ї, дітей, тому що це є стримуючим фактором у житті.

У 2019 році Стрілець нарешті відчує задоволення від сімейного життя, буде радий покінчити з фліртом і нестабільними, відносинами на користь міцного шлюбу. Як не дивно, союзи в цей рік, обіцяють бути міцними і надійними, особливо, якщо партнерами будуть Тельці, Овни. Це знаки зодіаку краще інших розуміють внутрішній світ Стрільця, не такі образливі на неувагу, як Водолії і Риби, не сімейні як Раки і Діви, не суворі як Леви і Козероги.

Найбільш вдалим періодом для вирішення любовних питань (укладення шлюбу, розлучення, заручини) вважаються літні місяці року, коли вплив Марса буде мінімально, а на перший план з усіх планет вийде Венера. Під її заступництвом друга половина року буде успішною і вдалою в любовному плані.

Читайте також:  Сценарій на Новий рік 2018 для корпоративу з приколами: казки

Козеріг

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуЗірки настійно рекомендують Козерогам трохи зменшити оберти в кар’єрі і звернути увагу на сім’ю і любов. 2019 рік стане ідеальним для створення сім’ї, для початку серйозних стосунків з перспективою шлюбу, для вибору партнера, з яким можна прожити все життя, не пошкодувавши про свій вибір.

Козероги помилково вважають, що в першу чергу вони повинні всім обґрунтувати правильність свого призначення по службі, показати невтомність у роботі, швидкий аналітичний розум. Як показує практика, це не головне в житті, на жаль, багато Козероги розуміє це занадто пізно.

2019 рік стане для Козерога роком відпустки від роботи, навчання, це буде час сім’ї. Навіть ті Козероги, чиє серце вільно, захочуть домашнього затишку, міцних відносин, сімейних уз. За гороскопом Козерогам більше підходять врівноважені знаки Землі, але в 2019 можна поекспериментувати з вогненним Овном, вкрай нестабільними Рибами – любов пересилить всі розбіжності і розбіжності. В цьому році можна не турбуватися за свою репутацію і душевний стан – в любовних відносинах все складатиметься добре.

Водолій

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуЗазвичай Водолію складно влаштувати своє сімейне життя, настільки цей знак зодіаку не сумісний з рішенням нескінченних побутових питань, постійному присутності іншої людини в житті, з рутиною і буденністю. Для Водолія ідеальний союз без штампа, заснований нехай навіть на миттєвий інтерес, актуальному захоплення.

Любовний гороскоп для Водолія в 2019 році не принесе нічого нового, будуть ті ж мрії, метання і прагнення побути на самоті зі своїми думками та переживаннями. Виною всьому вразливість натури, Водолії дуже боятися бути обманутим у своїх очікуваннях, їм простіше не вступати у відносини, щоб не довелося думати про можливий розрив або зраді. Астрологи наполягають, що союзи 2019 року будуть міцними і тривалими, Водолії можуть дозволити собі закохуватися без оглядки обпектися, вступати в шлюб.

Відносини, які почнуться в 2019 році обіцяють бути серйозними, можливо, переконають песимістично налаштованого Водолія. Хороша сумісність буде з представником цього ж знака, з Раком і Дівою. Уникати Тельців, Львів.

Риби

Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуГоворячи про Риб, астрологи зазвичай відзначають їх надзвичайну мудрість і інтуїцію. Риби і без гороскопу розуміють багато речей: їх це людина чи ні, що необхідно зробити, як вчинити в складній ситуації.

Це найскладніший для розшифровки знак зодіаку, який поєднує в собі риси всіх одинадцяти попередніх будинків, як позитивних, так і негативних. Саме тому всі знаки зодіаку можуть спокійно уживатися з Рибами, вважати ідеальним супутником, Риби ж, навпаки, ні в одному знаку не впевнені і часто шукають нетипових представників.

Для Риб 2019 рік стане успішним у всіх відносинах, особливо в любовному плані. Давно стосунки, що вичерпали себе вирішуватися самі собою, новий шлюб обіцяє стати міцним і надійним.

Зірки відзначають, що велика ймовірність знаходження супутника життя в інших країнах, ці відносини спричинять за собою зміну проживання. Не варто втрачати часу зі знаками, хто в трігон Вогню – Рибам потрібен більш спокійний партнер, не розраховувати на Скорпіонів, Козерогів, Дів. Інші представники зоряного будинку будуть дуже добре розуміти Риб, створять їм сприятливі умови для життя і розвитку.

Прочитали своє майбутнє? Тільки пам’ятайте, любовний гороскоп 2019 року складено астрологами для типових представників своїх знаків зодіаку і містить усереднені дані згідно з положенням зірок.

Дивіться відео про вплив знаків зодіаку на любовні відносини:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021