Лайткоин в 2019 році — нюанси майнінгу і прогноз курсу

Феєричне сходження Биткоина спричинило за собою зростання інших криптовалют. І курс, і видобуток інших цифрових грошей стали стрімко підтягуватися до свого побратима. Лайткоин в 2019 році також буде мати зв’язок з ВТС. Січневе падіння в 2018 році довело, що курс LTC сильно залежить від свого старшого брата. Хоча в транзакціях, майнинге і інших нюансів у валют є відмінності.

Капіталізація і майнінг Лайткоина

Лайткоин в 2019 році — нюанси майнінгу і прогноз курсуЩе в 2017 році майнить Litecoin було досить вигідно — код цієї крипти простіше і вирішується швидше. Ще зовсім недавно використання для видобутку цих монет можна було застосовувати настільні ПК, хоча деякі навіть намагалися використовувати ноутбуки. Зараз не варто так ризикувати «залізом», але віддалено майнить лайткоин і в 2019 році буде вигідно.

Важливо! Навесні 2019 року планується чергове ділення вартості винагороди за обчислений блок. Як теорії висловлюються припущення, що цифрове срібло після цього може різко зрости в ціні.

Це пов’язано з тим, що може виявитися менше бажаючих, готових майнить крипту. Поява в світі видобутку Asic, заточеного під видобуток лайткоина, в свій час призвело до переконливого і довгострокового падіння курсу. Тут же ситуація буде зворотна — зменшення оплати за блок призведе до відмови від майнінгу тих осіб, які видобувають монети на застарілому обладнанні.

До закінчення видобутку всіх монет лайткоина залишилося не так багато часу — на даний момент вже згенеровано 2/3 від максимуму. Підсумкова цифра дорівнює 84 млн монет, але мало пов’язана з капіталізацією. При цьому чим далі будуть генеруватися монети, тим складніше їх стане видобувати. Приблизно 90% всіх лайткоинов буде видобуто в найближчі роки, але залишилися 10% стануть видобуватися десятиліттями.

Читайте також:
Куди недорого з'їздити на Новий рік 2019

За цей час вартість зобов’язана зрости, хоча б через дефіцитності монет. Вже в 2017 році капіталізація лайткоина неодноразово перевищувала поріг в 10 млрд доларів, хоча і відкочувалася вниз. Зростання вартості монети і збільшення їх загального числа вже незабаром дозволить капіталізації показати нові рекорди.

Теорії про розвиток лайткоина

Лайткоин в 2019 році — нюанси майнінгу і прогноз курсуСем Куїнн, автор онлайн видання, присвяченого криптовалютам з ухилом на аналіз эфириума, сказав про те, що не вірить в серйозну конкуренцію ETH і LTC. Хоча право лайткоина називати цифровим сріблом ніхто не забирає, але і наздогнати ефір він найближчим часом не зможе. Містере Квінн називає младенчеством той стан, в якому зараз знаходиться сфера криптовалют, тому проводить аналогію з дитячими криками — який «малюк» голосніше плаче, тому і першочергову увагу. Litecoin поки більш тихий «дитина», але в нього є шанс почати раніше стрімке дорослішання.

Саме з цієї причини лайткоин в 2019 році може повести себе непередбачувано. До того ж в останні пару років криптовалюта вела себе позитивно, якщо не вважати западання курсу в січні 2018 року. При цьому швидкість створення блоків лайткоина і його великий, але обмежений обсяг, можуть зіграти на руку «срібної» монетці.

Різні версії вартості LTC на 2019 рік

Лайткоин в 2019 році — нюанси майнінгу і прогноз курсуУ свій час, коли лайткоин додали на обмінник Coinbase, зростання вартості монети перевершив всілякі очікування. Це був найбільш яскравий момент популяризації LTC. Поки йде міцна взаємозв’язок курсів LTC і BTC, тому останній і потягнув вниз лайткоин на початку 2018. В той же час і швидкість транзакцій, і вже вбудована SegWit, і поки ще більшу винагороду за майнінг, вказують на яскраві перспективи монети.

Читайте також:
Який буде курс долара в 2019 році в РФ?

Чекати сильного наближення срібного лайткоина в 2019 році до свого золотого побратиму по вартості навряд чи варто, але багато пророкують потенційне зближення курсів ETH і LTC. Зараз ефір обганяє лайткоин за вартістю більш, ніж в 5 разів. Ряд «криптознатоков» передбачає, що різниця курсів в 2019 році складе не більше 3-кратного порога.

Також висловлювалися версії про ціна LTC на 2019 рік в інтервалі 350-500 доларів за монету. Втім, є й ті, хто раніше пророкує втрату лайткоином своєї популярності, що в підсумку призведе до падіння вартості, а різкий злив монет з цієї причини остаточно втратить курс.

Агентство прогнозування економіки проводить аналіз не тільки реальних валют, але і цифрових грошей. Фахівці цієї компанії припускають, що дивовижних стрибків вартості лайткоина в 2019 році очікувати не варто. Більше того, вартість LTC протягом усього року буде коливатися, постійно піднімаючись і падаючи. При цьому підсумковий результат покаже помітний приріст вартості — на початок року лайткоин буде коштувати 381, а до грудня за LTC потрібно буде викласти 505 доларів.

Відео про криптовалюте Litecoin

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021