Кулька на ялинку від компанії Ліптон

Подарунковий набір Ліптон — новорічна кулька і чорний байховий чай. Прекрасна прикраса-сувенір, і подарунок на свято. Особливо радує це виріб тих, хто ніяк не може придумати креативний подарунок для своїх друзів.

Оригінальний дизайн прикраси доповнює подарункова упаковка. Новорічний настрій розташує до покупки повної колекції іграшок з чаєм.

Зміст

  • 1 Характеристики набору
  • 2 Оригінальна подарункова іграшка

Характеристики набору

Кулька на ялинку від компанії ЛіптонДизайн ялинкової кулі відтворює атмосферу свята в таких містах і країнах:

  • Рим;
  • Париж;
  • Нью-Йорк;
  • Росія.

Художні малюнки прикрашають всю поверхню іграшки. Там зображені перехожі з різних міст з новорічними прикрасами. Округла жерстяна банка легко відкривається.

На стику зображені гілки ялини, тому зіставляти малюнок при закритті ємності не потрібно. Сам продукт знаходиться в щільному пакетику, а не в ємності (реклама представляла саме такий варіант). Чорний байховий чай упакований надійно.

Розсипний байховий чай Mild Ceylon може виготовлятися методом сушіння або з додаванням додаткових інгредієнтів. Чорний чай відрізняється неповторним смаком і ароматом. Для середнього цінового сегмента це відмінні показники.

Після підв’ялювання чайних листів їх скручують і ферментують для остаточного висушування і сортування. Готовий продукт має насичений колір. Сірий і світло-коричневий відтінок висушеного листя — це показник неякісного продукту з втраченими ароматичними властивостями.

Листя чаю Ліптон скручені міцно і туго. Напій бадьорить, володіє яскравим і насиченим ароматом. Простота приготування — це основна перевага.

Продукт не містить сторонніх смакових домішок. Після заварювання на поверхні утворюється плівка, яка є показником оригінальності. В чаях з ароматизаторами такого своєрідного явища не спостерігається.

Маса самого продукту становить 50 м, вага ялинкової іграшки — 50 р. На виробі є спеціальна мотузка для підвішування. Барвистий шар з оригінальними художніми малюнками на двох сторонах прикрасить будь-яку ялинку.

Читайте також:  Пророцтва Нострадамуса на 2018 рік

Оригінальна подарункова іграшка

Кулька на ялинку від компанії ЛіптонПрикраса упаковується в спеціальну картонну коробку. Вона легко відкривається. Прозорі наклейки зверху картону утримують мотузок кульки.

Такі фігури ефектно виділяються серед інших і доповнюють святкову атмосферу. Їх просто підвішувати під стелю і поєднувати з іншими прикрасами.

Придбати подарунковий набір можна в спеціалізованих чайних магазинах, супермаркетах і гіпермаркетах.

Це найкраще рішення для тих, хто хоче прикрасити святковий дерево особливим способом. Колекція зображень включає 3 міста і одну країну. Компанія Ліптон розробила оригінальні дизайни, тому всім захочеться зібрати повну колекцію куль. Терпкий і м’який чайний смак є прекрасним доповненням до залізниці іграшці.

Продукт компанії є одним з кращих в своєму ціновому сегменті. Прийнятна ціна і висока якість — головні переваги подарункового набору.

Крім новорічних куль, компанія Ліптон реалізує подарункові набори з матрьошками, які розповідають про традиції Росії, Японії, Іспанії та Індії. Є новорічні фігурки у вигляді сови або серця. Для більш консервативних людей існує набір колекцій фруктового чаю в пакетиках-пірамідках.

Таким чином, компанії Ліптон вдалося вмістити якісний напій і дизайнерський новорічний куля в одну неймовірну коробочку бажань.

Він підійде і колекціонерам прикраси для святкового дерева, і досвідченим любителям чорного байхового чаю, який проводиться за особливою технологією. Іграшка приведе в захват дорослих і дітей.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021