Краса і блиск волосся: правильний догляд

З кожним днем все більше дівчат нарощують волосся тільки тому, що незадоволені їх природною красою. Але подумайте про те, що з нарощеними волоссям можна зробити багато різноманітних зачісок – буде видно місце прикріплення. Та й взагалі, нарощені волосся накладають деякі обмеження на весь стиль життя їх власниці.

До речі, за нарощеними пасмами потрібен постійний догляд. І якщо ви готові витрачати час і кошти на те, щоб доглядати за штучною красою, може, простіше докласти ці ж ресурси на відрощування власних, довгих і красивих волосся?

Перший ворог довгих волосся – посічені кінчики. Вони можуть сіктися настільки сильно, що зачіска буде виглядати неохайно. Для того щоб волосся виглядали густішими, іноді доводиться зрізати навіть більше довжини волосся, ніж та, що встигла відрости. Але ж так волосся ніколи не відросте! Абсолютно вірно. Тому перше, що потрібно зробити – перешкоджати розтину кінчиків. Якщо ви фарбуєте волосся, спробуйте перейти на натуральні або щадні барвники.

Виключіть пошкодження волосся високими температурами. Здається, що це неможливо – висушити волосся без фена. Хоча феном можна користуватися, коли вам необхідно зробити укладку, а для інших випадків достатньо лише злегка підсушити. Спробуйте спосіб східних красунь – вже вони-то точно знають толк в тому, як доглядати за волоссям. Оберніть волосся клаптем з натурального шовку, зробіть зразок тюрбана і нехай вони так сохнуть. Відчуття будуть зовсім іншими, ніж від «експрес-сушки».

Те, на що варто звернути увагу – здоров’я. Якщо з перерізом кінчиків ви впоралися, то тепер вам потрібно забезпечити красу волосся по всій довжині і швидке зростання біля коренів. Звичайно, можна придбати спеціальні засоби для росту, але краще буде підійти до вирішення проблеми зсередини. Зверніть увагу на те, наскільки різноманітний ваш раціон. В меню має бути достатня кількість овочів і злакових – все це допоможе швидкому росту волосся. І припиніть виснажливі дієти – саме вони роблять волосся тьмяними.

Читайте також:  Новорічний корпоратив 2020 року: як провести, добірка сценаріїв

Краса і блиск волосся: правильний догляд

Може бути і так, що зі здоров’ям все гаразд і ви харчуєтеся правильно, але волоссю не вистачає блиску. Так буває, якщо ви нехтуєте бальзамами, користуючись тільки шампунем. Підберіть якісні засоби для волосся, крім цього, ви можете використовувати натуральні ополіскувачі з відвару кропиви, ромашки, кореня лопуха та інших трав.

Не пошкодувавши часу і дотримуючись цих рекомендацій, ви можете вже через п’ять років володіти косою до пояса, навіть якщо зараз у вас ультракороткая зачіска.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021