Короткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.

Не всі готові запам’ятовувати і виголошувати довгі тости або привітання. Одним не вдається їх запам’ятати, інші не відчувають себе впевнено в ролі оратора. Таким людям більше підійдуть короткі привітання з Новим роком 2019. Їх нескладно запам’ятати, але вони дозволяють висловити побажання усіляких благ. Причому є і невеликі мови в прозі, і маленькі віршовані вітання.

Новорічні привітання в коротких віршах

Невеликі чотиривірші досить легко запам’ятати, але така форма різних побажань і поздоровлень більш яскрава, звучна. При цьому вірші для новорічних промов можуть бути орієнтовані на саме свято, на конкретні побажання або на певного покровителя року. І ті, і інші будуть актуальними короткими привітаннями на Новий рік 2019, хоча перші для когось можуть стати домінуючими.

Традиційні поздоровлення та побажання

Короткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.Більш стандартними є просто побажання та поздоровлення. На наступний рік їх можна вимовити в іншій компанії, вони як і раніше будуть актуальні і урочисті. При цьому вони так само залишаться простими для запам’ятовування.

У цей чудовий зимовий день

Побажати зовсім не лінь —

Щастя, радості, веселощів

І смішного настрою.

***

Побажаємо в Новий рік —

Дід Мороз нехай прийде.

Нам подарує по подарунку,

Щоб рік пройшов весь яскраво.

***

Заіскрилася ялинка світлом, люди водять хоровод.

Ви прийміть вітання в цей чудовий Новий рік.

Багато радості, веселощів Новий рік нехай принесе,

Нехай здійсняться бажання, нехай станеться диво.

Читайте також:  2018 рік якої тварини за гороскопом

Привітання з роком Свині

Короткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.Короткі привітання з Новим роком 2019 можуть бути присвячені покровительствующему тварині. Цим роком буде правити Свиня — добре і справедливе тварина. Для багатьох 2019 рік буде сповнений щастям, тому охочих виділити в привітаннях покровителя виявиться достатньо.

Хрюкати в цей Новий рік будемо ми не від алкоголю!

Покровитель до нас іде — випустимо Свиню на волю!

Нехай вона нам принесе ніжність, радість і веселощі.

В житті нехай станеться — багатство, щастя, новосілля!

***

Зустрічай привітно Свиню, швидше відчиняючи двері.

Прощальним жестом грудня забрати погане доручаючи.

Нехай покровитель Новий рік прибуде з тоннами подарунків.

І хоч січень вже біля воріт нам від веселощів буде жарко.

***

Ми по-свинськи відзначаємо цей славний Новий рік —

І співаємо, і випиваємо, і поїсти тягнемо в рот.

Радісно Свиню зустрічаємо і хочемо всім побажати —

Бути щасливим, бадьорим, ніжним і ніколи не сумувати!

Привітання з Новим роком у прозі

Короткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.Такі привітання можна розділити по групах: для друзів, колег і улюблених людей. Є й знеособлені побажання з Новим роком 2019 у прозі, що підходять для будь-якої категорії святкуючих. Не варто боятися банальностей — короткі привітання на Новий рік 2019 можуть містити звичайні слова, важливо лише щиро цього бажати.

Побажання для робочого колективу

Бажаю в Новому році вдало вирішувати робочі завдання, уникати ділових труднощів і легко досягти кар’єрних висот. Щоб робота завжди радувала, а розмір зарплати приводив в екстаз.

Хочеться всім побажати в цей Новий рік легкого подолання робочих труднощів, доброзичливих і щедрих клієнтів (покупців), постійних премій і вигідних угод. Також щоб працювалося легко, а результати праці були дуже вагомими.

Читайте також:  Гірлянди на Новий рік 2018. Майстер-класи з фото + шаблони

Щоб у наступному році близькі підтримували морально, даючи сили працювати з легкістю та невимушеністю. Нехай ця легкість стане девізом усього року і принесе не тільки нову посаду або високий дохід, але і почуття задоволення від виконаної роботи.

Привітання для друзів і приятелів

Я бажаю нашій компанії завжди бути дружною, не тільки весело провести час, але і приходити один одному на допомогу у важкий момент. Також бажаю, щоб цих нелегких моментів було якомога менше і з кожним днем нового року приводів для веселощів знаходилося все більше та більше.

Хочу побажати простих, але дуже потрібних речей — любові, тепла, ніжності, здоров’я і удачі. Нехай в Новому році нас оточують тільки вірні друзі, переслідують хороші події, а щастя заганяє в невимовний захват.

У нас вже є щось важливе — наша дружба! Нехай в Новому році вона буде ставати тільки міцніше і відданіше! Нехай усіх нас будуть обходити труднощі стороною, а приємні події підстерігати в найнесподіваніших місцях.

Короткі привітання на Новий рік для улюблених

Я радий (-а), що це свято ми проводимо разом, оточені любов’ю, ніжністю і турботою. Нехай весь рік пройде в любові і гармонії, щоб ми завжди мали потребу один в одному і вміли знаходити час для приємного відпочинку удвох.

Нехай нас із тобою весь рік огортає стихія ніжності і омивають хвилі любові. Бажаю щоб нашу любов овевал легкий бриз гармонії і пригревал ніжний світло взаєморозуміння.

Бажаю щоб цей Новий рік приніс нам ще більш яскраві почуття і подарував нам безмежне щастя. Нехай робота та інші справи проходять легко, не відволікаючи нас один від одного, даючи нам можливість насолоджуватися спільно проведеним часом.

Читайте також:  Ламборгіні Урус 2019 року: Огляд, фото, ціни, характеристики

Щоб вибрати коротке привітання на Новий рік 2019 не потрібно докладати багато зусиль. Якщо це побажання в прозі, то не потрібно запам’ятовувати їх дослівно, можна просто зрозуміти сенс і передати його своїми словами. Також можна заглянути в своє серце і побажати чого-небудь від усієї душі. Навіть невміння говорити красиво здасться перед силою щирих душевних побажань.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021