Конкурси на Новий рік 2021: веселі ігри та розваги

Конкурси на Новий рік 2021 зроблять зустріч головного свята року воістину незабутньою. Адже розважальна програма не менш важлива, ніж меню і музика. Веселі конкурси підійдуть і для дорослих, і для дітей. Завдяки нашій добірці конкурсів новорічні вечірки будуть веселими та незабутніми.

Підготовка до конкурсів та ігор

Конкурси на Новий рік 2021: веселі ігри та розваги
Щоб конкурси пройшли без заминок, варто до них заздалегідь підготуватися.

 • Скласти план вечора. Ігрова програма повинна гармонійно вплітатися в природний хід святкування. Гостям треба дати можливість поїсти, випити, потанцювати, а потім можна буде і пограти.
 • Приготуйте реквізит. Виберіть конкурси, які потрібно провести. Підготуйте список речей, які потрібні для цих конкурсів. Розкладіть реквізит і призи за конкурсами.
 • Не забудьте придбати призи. Краще, щоб в запасі було більше призів, тому що може перемогти не одна людина.
 • Замість одного великого сценарію, краще оформити всю необхідну інформацію на картках. Картки – і зручніше, і виглядають естетичніше. Також окремі картки знадобляться для проведення конкурсів: одні – з питаннями, інші – з відповідями.
 • Визначтеся з місцем для проведення конкурсів, знайдіть підходящу музику і помічників.
 • Прикольні конкурси на Новий рік 2021 для корпоративу

  Веселі конкурси згуртують колектив і зроблять його ще міцніше. Прикольні вікторини розрядять обстановку і просто подарують гарний настрій всім присутнім. Грати можна і на роботі, і в кафе. В ході свята не варто нікого примушувати до участі. Також важливо не забувати про субординацію, все-таки це корпоратив, а не вечірка близьких друзів, тому пошлі конкурси краще уникати.

  Почуй мене

  Для конкурсу потрібні два учасники: керівник і підлеглий. Керівнику надягають навушники і включають радіо. Підлеглий ставить запитання, а начальник повинен спробувати прочитати по губах, чого від нього хоче працівник. Питання:

  • «Олександр Сергійович, коли зарплата?»,
  • «Можна мені сьогодні раніше піти з роботи?»,
  • «Хочу піти у відпустку з 15 липня, відпустіть?».

  Потім вони міняються і підлеглий намагається розпізнати, що від нього хоче бос. Питання:

  • «Коли звіт буде на моєму столі?»,
  • «Чому ви запізнилися?»,
  • «Вам вдалося підписати договір?».

  Що ви будете робити, якщо

  Конкурсанти повинні знайти небанальний вихід із становища. Наприклад:

  • ви програли колективні гроші у казино;
  • ви застрягли в ліфті з босом;
  • ваша кішка порвала квартальний звіт;
  • керівник побачив, що ви заснули на роботі та ін.

  Придумати інструкцію

  Гравцям дають картки, на яких написано завдання. Наприклад, «Як навчити білку копати», «Правила поїдання пюре з котлетами», «Як їсти і не товстіти». За три хвилини треба написати докладну інструкцію. Переможе самий винахідливий і спритний учасник.

  Конкурси на Новий рік 2021: веселі ігри та розваги
  Вгадай фільм

  Ведучий називає всім відомі цитати з фільмів з новорічним або різдвяним сюжетом. Учасники вгадують, що за фільм. Хто вгадає більше всіх, тому дістанеться приз.

  Збреши мені

  Ведучий заздалегідь готує питання, що відносяться до тематики Нового року:

  • «Яке дерево прийнято наряджати?»,
  • «Яке блюдо присутній на будь-якому новорічному столі?»,
  • «Що виглядають в небі в новорічну ніч?» та ін

  Питання треба ставити швидко, щоб учасники не встигли зорієнтуватися. Суть гри – відповідати неправильно, брехати ведучому. Хто більше і красивіше збрехав, тому і приз.

  Читайте також:
  Сніговик гачком - кращі схеми з описом в'язання

  Загадай число

  Гравці пишуть задане число на листочку. Потім ведучий заявляє, що буде озвучувати питання, а відповіддю послужить написана цифра. Ведучий у довільному порядку задає учасникам питання, а ті піднімають вгору листочок і називають число. Питання:

  • «скільки годин ви спите?»,
  • «скільки разів на день ви їсте?»,
  • «скільки у вас дітей?»,
  • «який раз ви заміжня (одружені)?».

  Що пропало?

  Серед присутніх вибирають людину, яка стане викрадачем. У приміщенні вимикають світло, а викрадач в цей час забирає кілька предметів. Наприклад, ялинкову іграшку, що з новорічного столу та ін. Після світло вмикають, і гості починають думати, що ж пропало. Виграють ті, хто вгадає, які предмети забрав викрадач.

  Вакансії на Новий рік

  Треба вигадати креативні професії на новорічні свята. Наприклад, очищувач мандаринок від шкурок, поедатель салатів, алкоголеналивайщик і т. д. Хто більше і смішніше придумає, тому й дістанеться приз.

  Конкурси за столом на Новий рік 2021 для дорослих

  Конкурси на Новий рік 2021: веселі ігри та розваги
  Цікаві та сучасні конкурси допоможуть швидше освоїтися в незнайомій обстановці, провести час невимушено і радісно. Зазвичай для веселої компанії добре підходять застільні ігри, щоб навіть не виходити з-за столу.

  Чому ви тут?

  Ведучий готує жартівливі відповіді на картках. Потім він ставить запитання: «Чому ви тут?» і дає гостю витягнути одну з карток. Учасник зачитує те, що йому випало. Наприклад, «люблю смачно поїсти», «хочу наїстися безкоштовно», «вдома занудьгував», «ніде переночувати» та ін.

  Журналіст

  Таке завдання допомагає людям ближче познайомитися. Ведучий пускає по колу коробку з завданнями. Кожна людина бере з неї листочок, читає і дає відповідь. Краще не писати надто відверті завдання, щоб гості відчували себе незручно.

  Завдання можуть бути і смішні, і серйозні. Наприклад:

  • розкажіть про смішний ситуації з дитинства;
  • розкажіть про своє самому запам’ятовується відпустці;
  • розкажіть про свій самий безглуздий вчинок;
  • розкажіть про найщасливіший день у житті;
  • поділіться, яке ви загадали бажання на Новий рік, і воно виповнилося;
  • розкажіть про смішному випадку в подорожі;
  • згадайте найнесподіваніше місце для знайомства і ін.

  Хто це?

  Гра тренує уважність і кмітливість. Учасникам потрібно на папері описати свої зовнішні дані, але не надто конкретизувати: великі очі, блискучі волосся, маленький ніс і т. д. Потім ведучий забирає папірці і зачитує, що написано на кожній з них. Гості вгадують, чиє це опис. Учасник, хто вгадав більше інших, отримує приз.

  Повтори за мною

  Перший гравець каже «Я» з певною інтонацією, інші учасники по черзі повторюють, намагаючись зберегти задану інтонацію. Це здається нескладним, але у реальному часі виходить досить кумедно. Коли хтось починає сміятися, то всі гравці придумують цій людині прізвисько. Тепер він буде повторювати не тільки «Я», але й прізвисько, яке йому придумали.

  Буде непросто стримати сміх, коли біля вас сидить презентабельний чоловік і пищить «Я – Ромашка». В ході гри у всіх учасників з’являться абсурдні прізвиська. За сміх або забуті слова присуджується прізвисько. Переможе той, у кого не буде прізвиська або буде найкоротший прізвисько.

  Підбери асоціацію

  Один чоловік говорить на вухо, що сидить праворуч загадане слово. Той каже наступного вже не це слово, а виникла у нього асоціацію. І так по колу. Наприклад, апельсин – сік – рідина – вода і далі.

  Після того, як всі присутні підібрали асоціації, і коло повернувся в початок, треба вгадати, що за слово було першим. Кожен гравець може назвати свій варіант відповіді (перший учасник мовчить) тільки один раз, при цьому, не озвучуючи те слово, що він промовляв на вухо. Хто правильно назве слово, тому і приз.

  Читайте також:
  Плейкаст з Новим роком 2018

  Конкурси на Новий рік 2021: веселі ігри та розваги

  Конкурси для сім’ї на Новий рік 2021

  Розслаблена домашня обстановка і багато смачної їжі призводять до сонливості. Щоб не заснути раніше часу, варто розбавити поїдання ситної їжі і перегляд телепрограм конкурсами. Для сім’ї ми зібрали самі веселі розваги, які точно не дадуть занудьгувати ні за столом, ні на дивані. Вибирайте смішні сімейні конкурси та веселіться від душі.

  Під бій курантів

  Учасникам видають по аркушу паперу, на якому слід зобразити будь новорічні атрибути. Робити це треба швидко – на виконання завдання є всього 12 секунд, поки б’ють куранти. Хто зобразить більше речей, тому і приз.

  Віриш чи не віриш?

  Ведучий заздалегідь збирає інформацію про особливості проведення Нового року в різних частинах світу. Факти і справжні і помилкові зачитуються безсистемно. Гості повинні сказати, вірять вони чи ні. Хто дав більше правильних відповідей, тому приз.

  Придумай риму

  Ведучий називає новорічне слово, а учасники придумують рими до нього. Выдумавший більше рим, стає переможцем.

  Мандаринове божевілля

  Гравцям дають по мандаринці, яку треба максимально швидко почистити на часточки. Далі гравцям зав’язують очі і дають зубочистку. На неї потрібно зібрати мандаринові часточки. Хто за хвилину назбирає більше часточок, тому присуджується перемога.

  Що за маска?

  На особу учасника гри надягають маску, але таким чином, щоб він не бачив, що це за маска. Гравець вгадує, хто він, ставлячи присутнім навідні запитання. Гості відповідають тільки так/ні. Якщо маска буде правильно вгадала, то вона стає подарунком учаснику.

  Що в коробці?

  У коробку ведучий ховає якусь річ, завдання учасників гри здогадатися що там. Присутні можуть задавати будь-які питання, але ведучий відповідає тільки так/ні. Якщо вгадати довго не виходить, то ведучий може давати підказки. Хто вгадав, що в коробці, той отримує її вміст в подарунок.

  Збираємо монетки

  Заздалегідь в приміщенні ховають шоколадні монетки. Учасники повинні зібрати якомога більше монеток. Хто зібрав більше, у того буде прибутковим і успішним.

  Запалюй

  Учасникам вручаються пакети, зав’язані на вузол, у них ще пакет, там ще пакет, ще і ще. В останньому пакеті лежить бенгальський вогник. Завдання полягає в тому, щоб розв’язати всі пакети, дістатися до бенгальського вогника і запалити його.

  Конкурси на Новий рік 2021: веселі ігри та розваги
  Скільки куль

  Ведучий повинен заздалегідь знати кількість куль на ялинці. По команді всі гості починають вважати кулі (тільки кулі!) на ялиночці, хто першим скаже правильну відповідь, тому і приз дістанеться.

  Веселі дитячі конкурси та ігри на Новий рік 2021

  Новий рік – це, насамперед, веселощі, тим більше для дітей. Настрій на дитячому святі створюють рухомі і жартівливі розваги. Дитячі ігри і конкурси можна проводити вдома або на вулиці. Діти дуже люблять музичні і танцювальні конкурси, тому обов’язково включіть їх у сценарій свята.

  Крута Ламбада

  Учасники стають змійкою. За сигналом ведучого всі починають танцювати «Ламбаду». Знову ж за сигналом ведучого всі повертаються в протилежну сторону, і танець триває в іншому напрямку. І так кілька разів.

  Чунга-Чанга

  Під пісеньку «Чунга-Чанга» треба станцювати певним чином. На слові «Чунга» – підстрибують на місці хлопчики, а на «Чанга» – дівчатка. У першій частині приспіву діти зображують танцюючих жителів острова, а у другій частині руками зображують «колесо».

  Танцюють всі

  Учасники танцюють під запальну мелодію. Ведучий називає, в якому стилі танцюють в даний момент, наприклад, танцюють як старенький Дідусь Мороз, як завзята Снігуронька, як спритний зайка, як злий вовк і т. д. найактивніші отримують призи.

  Читайте також:
  Гороскоп для Водоліїв на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  Конкурси на Новий рік 2021: веселі ігри та розваги

  Цікаві конкурси на Новий рік 2021 для школи і старшокласників

  Відзначити свято Новий рік у школі треба весело і цікаво. Для школярів і для підлітків слід підібрати прості, але веселі конкурси. Підлітки вважають себе дорослими і самостійними. Але це не змінює того, що вони люблять жарти та розваги. Підбірка конкурсів підійде як для класу, так і для школи в цілому.

  Згадати все

  Ведучий пропонує згадати всі атрибути Нового року. Учасники по черзі називають все, що так чи інакше пов’язане з новорічною тематикою. Перемагає учасник, чиє слово виявиться останнім.

  Закордонні гості

  Кожен учасник вибирає собі в пару одного з гостей. В парі хтось буде Дідусем Морозом, а хтось- Снігуронькою. Пари витягують картку, де вказано їх національність (китайці, вірмени, німці та інші). Їм дається 5 хвилин, щоб вони обговорили своє привітання. Потім пари виступають, вітаючи з Новим роком, побажання повинні відповідати особливостям національності. Самі прикольні і артистичні учасники здобудуть призу.

  Вогник бажань

  Учасники отримують по одному бенгальському вогню. Потрібно по черзі запалювати вогонь і поки він не згас, вимовляти побажання гостям. Наприклад, щастя, любові, благополуччя та ін. Хто встигне озвучити більше інших, тому і приз дістанеться.

  Естафета з мандаринки

  Присутні діляться на дві команди. В одному кінці приміщення ставлять два підноси з мандаринки. Кожен учасник біжить до таці, кладе ложку мандарин, доносить його на ложці до команди і віддає ложку наступному учаснику. Чия команда перенесе першою всі мандарини, та і перемогла.

  Конкурси на Новий рік 2021 для веселої компанії

  Люди хочуть повеселитися в Новий рік по повній. Цікаві і нескладні конкурси з простими і зрозумілими правилами допоможуть зробити новорічну вечірку незабутньою.

  Випили зайчикові

  Конкурси на Новий рік 2021: веселі ігри та розваги
  Гравці представляють, що вони нетверезі зайчикові з заплуталися вушками. Ведучий одягає на голову гравцям за капроновим колготкам з безліччю вузлів. Учасники повинні розв’язати вуха швидше. Хто швидше впорається, той і переміг.

  Покровитель

  Учасники роблять покровителя 2021 року – Бика з будь-яких підручних засобів. Це можуть бути страви, які перебувають на новорічному столі або елементи декору. Не обов’язково робити тварина цілком, можна зупинитися лише на голові. Гості голосують за найцікавішу ідею.

  Задобрити Бика

  Завдання учасників гри – домогтися розташування Бика. Свою мову треба вести від імені того тварини, рік якого гравець народився. Наприклад: «Я, як Коза, хочу сказати: давай, Бик, будемо дружити, адже у нас так багато спільного…». Найоригінальніше пропозиція допоможе автору забрати приз.

  Рецепт щастя

  Учасники повинні написати рецепт новорічного щастя. Наприклад, беремо пуд удачі, стакан везіння, додаємо трохи домашнього затишку і щіпку розуміння… Автор самого оригінального рецепту буде удостоєний призу.

  Борода

  Учасникам дають пінку для гоління і їм треба швидко і красиво зробити собі бороду, як у діда Мороза. У кого вийде сама пишна і природна борода, тому й приз.

  Відгадай коктейль

  Гравцеві зав’язують очі. Для нього змішують коктейль з трьох компонентів. Гравець намагається назвати складові напою. Після треба виголосити тост і випити коктейль.

  Конкурси на Новий рік 2021 зроблять новорічний вечір незабутнім. Смішні новорічні конкурси та жартівливі ігри не змусять нудьгувати нікого. А торжество точно пройде жваво і весело. Запасайтеся ідеями, реквізитом, включайте фантазію і даруєте собі і оточуючим незабутні емоції.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021