Команда 2019 Красноярськ | заходи

Всесвітня спортивна Універсіада, яка пройде в березні 2019 року – масштабний захід. Для її організації потрібно багато часу і зусиль. І головними помічниками організаторів студентських ігор виступлять волонтери, які беруть участь у програмі Команда 2019. Діюча флагманська крайова програма розроблена з метою розвитку подієвого волонтерства на території Красноярського краю і залучення підготовку до Всесвітнім університетським ігор активних учасників молодіжного товариства.

Чим займаються волонтери

Учасники команди 2019 Красноярська супроводжують всі ключові заходи, які проходять на території краю: фестивалі, форуми, турніри. У програмі затребувані як кваліфіковані фахівці, що мають спеціальні знання, пов’язані з медициною, IT-технологіями або мовами, так і фахівці широкого профілю.

Волонтерство не передбачає оплати за працю. Але завдяки такому виду діяльності члени команди отримують масу переваг, основними серед яких:

 • можливість завести нові знайомства з однолітками з різних куточків планети;
 • набуття впевненості у власних силах і розкриття внутрішнього потенціалу, що в подальшому підвищить конкурентоспроможність при працевлаштуванні;
 • відмінна мовна практика при спілкуванні з іноземцями;
 • можливість стати учасником значущої події і побачити його зсередини, отримавши позитивні емоції і незабутні враження.

Команда 2019 Красноярськ | заходи

В якості додаткових бонусів для учасників команди є харчування під час робочих змін, збереження за собою волонтерської екіпіровки та пам’ятних сувенірів, а також отримання дозволу на безкоштовний проїзд у транспорті.

В подальшому, учасники максимально проявили себе і заслужили високу оцінку організаторів, буду залучатися для супроводу заходів не тільки регіонального, але міжнародного масштабу. Підтвердженням тому є той факт, що створені при ВУЗах студентські штаби Універсіади 2019 успішно відпрацювали на заході міжнародного рівня – турнірі з вільної та жіночої боротьби, що проводиться в Красноярську.

Читайте також:  Вагітність у 2018-2019 роках — які діти будуть

Як потрапити в ряди команди 2019

Набір волонтерів під флагманську програму Команда 2019 стартував у 2017 році. Кількість її учасників, серед яких будуть як міські, так і приїжджі молоді люди, досягне позначки 5000. Основну масу команди буде становити молодь. Але для обміну досвідом та налагодження зв’язку поколінь оргкомітет планує залучати і вікових волонтерів.

Щоб стати одним з помічників, необхідно:

 • Подати заявку в одному з штабів студентських Вузів Красноярська або ж заповнити анкету на сайті Команда 2019 http://komanda2019.ru/
 • Пройти співбесіду, розроблений за спеціальною програмою і включає кілька етапів.
 • Пройти навчання і атестацію згідно з обраним напрямом.
 • Команда 2019 Красноярськ | заходи

  При подачі заявки можна вибирати відразу кілька напрямків роботи: з надання медичної допомоги, організацію спортивної програми, аташе…Фахівці загального профілю будуть зустрічати гостей на в’їзних об’єктах міста і працювати на інформаційних стійках. Помічники, які обрали напрям «транспорт» будуть допомагати менеджерам направляти потоки людей, паралельно з цим контролюючи курсування транспорту за вказаними маршрутами.

  Оскільки волонтери – майбутнє обличчя Універсіади, вимоги до кандидатів висуваються жорсткі. Вони полягають у здатності працювати в команді та брати на себе відповідальність, вирішуючи будь-які конфлікти і беручи серйозні рішення в стресових ситуаціях, а також володіння такими якостями, як толерантність і комунікабельність.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021