Коли настає Новий 2019 рік за східним календарем | наступить за китайським

Захоплення східною культурою і китайськими традиціями міцно увійшло в наше повсякденне життя, відбившись на звичках і звичаях. Святкування Нового року за східним календарем підтримує все більша кількість людей, а решта просто відстежують, якій тварині відповідає наступаючий рік.

В основі східного календаря лежить китайська система літочислення, яка полягає в циклічному дванадцятирічному повторення знаків зодіаку. Кожного року в цьому циклі відповідає певний зодіакальний тварина-покровитель. В залежності від того, яке тотемна тварина відповідає певному періоду, то визначається, з якими випробуваннями і сюрпризами належить зустрітися в найближчому часі. Також китайський календар наказує людям, які починання будуть доречні, а з якими з них краще почекати.

Крім того, тотемна тварина допомагає вибрати найбільш відповідний час для важливих подій у житті: весілля, народження дітей, подорожей, покупки житла, серйозних проектів і т. д.

Під яким знаком пройде 2019 рік

У відповідності із загальноприйнятим в нашій країні григоріанським календарем ми святкуємо Новий рік у ніч з 31 грудня на 1 січня. Але в Китаї прихід цього свята не має точної дати.

Настання Нового року тут приурочено до зміни місячного календаря, а саме – до другого молодого місяця, наступило після 21 грудня. Ця дата завжди випадає на проміжок часу з 21 січня по 20 лютого. Китайці святкують таку зміну циклу 2 тижні, завершуючи її традиційним Святом ліхтарів.

Коли настає Новий 2019 рік за східним календарем | наступить за китайським

2019 рік стане останнім з дванадцятирічного циклу, протягом якого Юпітер встигає зробити один повний оберт навколо Сонця. Цього періоду буде протегувати Свиня або Кабан. Крім тваринного китайці визначають стихію і колір, які стануть провідними на наступному етапі. Тому в східній інтерпретації наступаючий 2019 стане роком жовтої земляний свині.

Читайте також:
Символ 2019 року за східним календарем | який символ буде

Саме сукупність всіх цих характеристик впливає на те, які починання будуть вдалими, а з якими варто почекати до наступної зміни зодіакального тотема, як себе треба вести, щоб максимально реалізувати свій потенціал, а в чому слід бути обережними.

Тотемна тварина 2019 року – жовта земляна Свиня, вона підведе риску під усіма діями, що сталися під час місячно-сонячного циклу, і вкаже напрям, у якому потрібно рухатися протягом наступних 12 років. Оскільки свиня в східній культурі вважається символом врівноваженості, терпіння і працьовитості, то саме ці якості особливо стануть в нагоді в повсякденному житті і принесуть успіх людям.

Коли настає рік Свині

Як вже сказано вище, на початок року в григоріанському і східному календарі не збігається, тому січень повністю пройде під заступництвом тотема 2018 року – Собаки. І тільки 5 лютого 2019 року на зміну Собаці прийде жовтий Кабан, оскільки саме в цю ніч Юпітер почне свій новий виток навколо Сонця. В ніч з 4 на 5 лютого 2019 року прихильники східних традицій планують відзначати це свято по всьому світу.

Коли настає Новий 2019 рік за східним календарем | наступить за китайським

Стихія і колір, а також вид тварини визначають правила святкування, яких слід дотримуватися для того, щоб Свиня благоволила людини у всіх його починаннях. Для тих, хто хоче «задобрити» Кабана, варто прислухатися до таких порад:

  • На святі потрібно бути в одязі відповідного кольору (жовтого або будь-якого відтінку коричневого, а також — зеленого).
  • Кабан благоволить фінансової стабільності, тому для забезпечення хороших доходів на протязі майбутнього року під ялинку потрібно покласти купюру, бажано високого номіналу.
  • Страви на столі не повинні бути приготовані з свинини, але інші сорти м’яса цілком припустимі. Також хорошою прикметою є велика кількість фруктів і овочів, які припадуть до смаку свині.
Читайте також:
Чорна пантера фільм 2018 року - дата виходу і перша інформація

За східним календарем 2019-й рік замикає період змін і потрясінь, а на зміну йому приходить цикл стабільності і постійності, тому вважається, що сім’ї, створені впродовж цього часу будуть особливо міцними, нові місця роботи стануть постійними і забезпечать хороший прибуток, а діти, народжені в рік Свині стануть працьовитими, наполегливими й морально стійкими до стресів.

Читайте також:

  • Приколи на Новий 2019 рік
  • Під яким знаком зодіаку буде 2019 рік
  • Новий 2019 Рік Свині: характеристика, коли настане, колір
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021