Календар Місячного циклу в липні 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар 2019

Календар Місячного циклу в липні 2019 року: зміна фаз Місяця

Місячний календар відображає, за яким графіком у конкретному місяці Місяць змінює свої фази, під впливом яких знаків Зодіаку вона потрапляє. Навіть за спостереженнями наших пращурів, ці фактори сильно впливають на природні процеси. При незмінних факторах одні і ті ж дії, виконані в різні фази Місячного циклу, вимагають різних енергетичних і часових затрат і завершуються з різною успішністю.

У липні 2019 року Місяць переходить за своїм фазам в такій послідовності:

  • 2 липня – молодий Місяць;
  • 9 липня – початок першої чверті;
  • 17 липня – Повня;
  • 25 липня – початок третьої чверті.

У Місячному календарі відзначаються сприятливі і критичні (несприятливі) дні. Несприятливими вважаються періоди, коли Місяць знаходиться у фазах Повнолуння і Новолуння, а також періоди зміни крайніх чвертей. У ці дні краще уникати прийняття відповідальних рішень, укладення угод або початку нових проектів. Оскільки Сонце і Місяць взаємодіють у такі дні більш інтенсивно, життєві процеси наповнюються додаткової енергетикою. Це може викликати певну напруженість, можливі нераціональні фінансові витрати, погіршення самопочуття.

Сприятливі згідно з Місячним календарем дні в липні 2019 року:

  • 1 липня. Місяць розташована в знаку Зодіаку Близнюки. Настає 28 місячний день. Періоди, коли Місяць знаходиться в цьому зодіакальному сузір’ї, характеризуються почуттям підвищеної енергії та швидкодією. Це означає, що ви будете відчувати бажання зайнятися справою, але справою нетривалим. Періодично виникатиме потреба змінити діяльність, переключитися на щось нове. Відкладіть довгостроковий проекти і кропітку роботу на інший день, це час присвятіть дрібним завдань, які ви завжди відкладали. Місяць знаходиться в спадної фази, це внесе у ваш життєвий ритм певну інертність. Не найкращий час для планування та генерації нових ідей, почекайте більш сприятливого моменту. Можуть виникнути давно забуті проблеми зі здоров’ям, однак вони не будуть серйозними. Прислухайтеся до поради близької людини – можливо, вчасно висловлена пропозиція допоможе вам впоратися з виниклою складністю. І навпаки, ігнорування зауважень рідних здатне спровокувати конфлікт і розбіжності.
  • 3 липня. Початок нового Місячного циклу, захоплює 1 і 2 місячні дні. Місяць взаємодіє з зодіакальним сузір’ям Рака. В цілому день пройде стабільно і без зайвої суєти. Якщо 1 липня слід розвинути багатозадачність, то вже з переходом Місяця в фазу зростання до вас повернеться вміння концентруватися на монотонної і тривалої задачі. Сприятливим буде вихід питань юридичного характеру. Але постарайтеся в цей день не брати гроші в борг, у тому числі не отримувати кредит. Є ризик, що період повернення сильно затягнеться, хоча спочатку вам буде здаватися, що проблем виникнути не повинно. Перші кілька днів нового циклу Місяця особливо рекомендуються для того, щоб зайнятися самовдосконаленням, поліпшити стан здоров’я, спланувати досягнення нових поставлених цілей. Можна почати заняття фізкультурою, підкоригувати харчування, сісти на дієту або попрактикувати лікувальне голодування – всі нововведення пройдуть гладко, не викликаючи особливого дискомфорту, і швидко ввійдуть у звичку.
  • 7 липня. Настає 6 місячний день циклу, Місяць знаходиться під впливом знаку Діви. Цей день вважається одним із найбільш сприятливих за весь 28-денний цикл. Загострюється інтуїція, тому слід довіряти своєму внутрішньому голосу. Якщо ви знаєте, що у вас розвинені навички передбачення майбутнього, в цей день вони проявляться ще сильніше. В цілому день продуктивний у всіх сферах життя – у наукових і підприємницьких питаннях, в любовних відносинах, в питаннях особистісного зростання. Однак не варто сильно розпорошуватися – в першу фазу місячного циклу організм тільки починає набирати життєву енергію, і її обсяги ще недостатні для втілення всіх ідей, які вас будуть відвідувати. Постарайтеся бути послідовними і раціональні. У цей день може відбутися на перший погляд незначна подія, яка повністю переосмислить ваші особисті стосунки з конкретною людиною, найімовірніше це буде стосуватися романтичної сфери. Це хороший шанс поліпшити взаємини і вивести їх на більш високий рівень.
Читайте також:  Як вчити з дитиною короткі новорічні віршики?
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021