“Історія іграшок 4”: опис та дата виходу мультфільму 2019 року

Кіно 2019

Історія іграшок 4: опис та дата виходу мультфільму 2019 року

«Історія іграшок 4» — продовження мультиплікаційної трилогії. 4-я частина про неймовірні пригоди живих іграшок була запланована на 2017 рік, проте творці вирішили перенести реліз на два роки. Як повідомили представники компанії Walt Disney, мультфільм 2019 року може стати останньою завершальною частиною цього анімаційного проекту, однак аніматор стрічки Джон Лассетер ніяк не прокоментував цю новину.

Джон Лассетер вже працював над створенням перших двох частин франшизи, тому його повернення приємно здивувала шанувальників мультфільму. На цей раз Лассетер виступить в ролі координатора, а режисерське крісло займе Джош Кулі. Крім Лассетера і Кулі в роботі над проектом зайняті беззмінні Том Хенкс і Тім Аллен. До команди приєднається Джоан Кьюсак, Бонні Хант та інші.

Коротка історія

 • «Історія іграшок» — серія повнометражних мультфільмів, створених спільними зусиллями кінокомпаній Pixar і Walt Disney. Головними персонажами є звичайні, на перший погляд, іграшки. Саме вони і стають головними дійовими особами в неймовірних захоплюючих пригодах. Мультфільм 2019 року — 4-я частина приголомшливого мультфільму, початок якого стало першою тривимірною картиною, повністю створеної на комп’ютері.
 • Після успіху першої частини, творці стрічки задумалися над її продовженням. У результаті вже до 1999 році на екрани вийшла друга частина мульт проекту. Всупереч стереотипу, друга частина франшизи стала краще першої. Картина була тепло прийнята не тільки критиками «Історія іграшок 2» отримала престижну нагороду «Золотий супутник» і премію «Золотий глобус».
 • Третя частина серії побила рекорди перших двох фільмів. У перший вікенд після виходу на широкий екран «Історія іграшок: Великий втеча» зібрала 110 мільйонів доларів, що зробило її найкасовішим проектом студії Pixar. Стрічка отримала одразу дві престижні статуетки «Оскара» і стала одним з найбільш успішних мультфільмів 2010 року.
 • Читайте також:
  Новий 2019 рік в Суздалі | ціна, відпочинок, де зазначити

  Сюжет і дата виходу

  Незважаючи на те, що «Історія іграшок 4» входить в топ найбільш очікуваних прем’єр 2019 року, сюжетна лінія може бути не пов’язана з попередніми історіями. Як розповів президент студії Pixar, творці пригодницької серії вирішили відійти від шаблону і відкатали від теми дітей та їх ставлення до ігор і іграшок. За словами Джима Морріса, четверта частина буде більш людяною і за своєю концепцією наблизитися до романтичної любовної історії.

  Спочатку прем’єра мультфільму була запланована на червень 2017 року, після була відкладена на 15 червня 2018. Нещодавно представники стрічки виступили з офіційною заявою, в якій повідомили, що остаточна дата виходу «Історії іграшок 4» призначена на літо 2019 року. У російський прокат стрічка вийде 20 червня 2019.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021