iPhone отримає підтримку стилуса в 2019 році: огляд Apple Pencil

Компанія Apple активно займається розробкою нової версії стилуса Apple Pencil для нових моделей смартфонів. За даними корейського видання The Korea Herald, новий iPhone отримає підтримку стилуса в 2019 році і може бути випущений на ринок вже в самий найближчий час. Подібна інформація з’явилася і в виданні The Investor, журналісти якого посилаються на достовірні джерела з числа постачальників.

iPhone отримає підтримку стилуса в 2019 році: огляд Apple Pencil

Незважаючи на те, що засновник Apple Стів Джобс неодноразово заявляв, що категорично проти використання стилуса, достатньо вагомих підстав повірити тому, що підтримка оновленої Apple Pencil може з’явитися і в iPhone. Генеральний директор Apple Тім Кук неодноразово заявляв про те, що компанія шукає нові можливості використання пера і займається розробкою нових технологій. В даний час стилус сумісний тільки з планшетами iPad Pro. Проте вже в 2019 році може відбутися запуск нового пристрою з підтримкою оновленого стилуса від Apple.

Особливості і характеристики Apple Pencil

Стилус від Apple — унікальний сучасний інструмент високої точності. Спочатку замислювався як аксесуар для малювання та творчості. Їм дуже зручно робити різного роду замітки в листах і підписувати документи. Перо має схожість із звичайним олівцем, але при цьому його не тільки зручно тримати в руках — з його допомогою розкриваються широкі можливості для роботи з зображеннями різної складності.

Точність і швидкість

Аксесуар дуже точний і має високу швидкість відгуку. Завдяки використанню новітньої технології ProMotion, Apple Pencil працює практично миттєво — частота зчитування сигналу становить 240 разів в секунду. Передача зображення з точністю до одного піксела дозволяє використовувати різні ефекти як художніх, так і в технічних зображеннях.

Читайте також:
Фільм «Воно 2» 2019. Коли вийде, актори, трейлер

Чутливість і кут нахилу

Сила тиску кінчиком пера на дисплеї гаджета визначається з допомогою чутливих датчиків. Від сили натиску залежить товщина ліній, яка змінюється навіть при самому незначному зміні потужності тиску на стилус. Незважаючи на те, що інструмент має досить компактні розміри, він здатний розрізняти до 2048 ступенів сили натискання. Наявність двох вбудованих датчиків дозволяє розпізнати кут нахилу аксесуара.

Нова версія

Якщо в 2019 році Айфон отримає підтримку стилуса, нова версія буде виконана з використанням «суперконденсаторной» технології. Це забезпечить не тільки зниження вартості продукту, але і поліпшить дизайн Apple Pencil. На відміну від стилуса, який використовується у всіх смартфонах Samsung Galaxy Note, компанія Apple розглядає для пера «суперконденсатор». Така технологія забезпечить помітне зниження вартості виробництва і дозволить інструменту краще інтегруватися в парі з новими iPhone.

Крім цього, нова версія стилуса Apple Pencil буде більш зручною у використанні і не буде відрізнятися на дотик від звичайної кулькової ручки. Завдяки появи оновленої версії інструменту, нову модель Айфона можна зробити ще більш тонкої і зручною. Робота з iPhone не вимагає додаткових компонентів під дисплеєм, тим самим підвищиться конкурентоспроможність нового гаджета.

У відомстві по патентах і товарних знаків США з’явилася інформація про новому патенті на імена інженерів Apple, в якому є опис інтерфейсу нового смартфона, адаптованого під управління фірмовим стилусом. Також в документі містяться натяки на сумісність аксесуара з елементами деяких ігор, пошти і веб-браузера.

Незважаючи на численні зауваження скептиків, в 2019 році шанувальників продукції Apple з великою часткою ймовірності все ж буде чекати сюрприз у вигляді нового Айфона з ультрасучасним стилусом. Чекати залишається зовсім небагато!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021