Ілюзія обману 3 (2019): останні новини, приблизний сюжет

Все ще не вщухають чутки про першій і другій частинах гостросюжетної саги «Ілюзія обману», а творці вже будують плани зйомок третьої частини. Що ж далі буде з молодими фокусниками, які є головними героями сюжету?
Ілюзія обману 3 (2019): останні новини, приблизний сюжет

Герої володіють неймовірним талантом, авантюризмом, хитрістю і харизмою. кожен з них — фокусник, який став відомий по всьому світу. Вони збирають на своїх виступах цілі стадіони, але це не робить їх невразливими перед законом. І людям подобаються їхні методи «роботи», адже вони ніколи не грабують бідних і середніх верств населення, їх мета — найбагатші верстви суспільства. За ними постійно стежать одні з кращих агентів ФБР. Але ось на місці злочину взяти таких підступних злочинців ніхто так і не зміг. Практично нереально звинуватити когось у чому-то, якщо цей хтось випереджає тебе за всіма параметрами. Адже у наших фокусників-злочинців є свої люди у ФБР. Але, як всі вже знають, їхні таємні агенти були розкриті і звільнені, тому свою невразливість фокусники втратили. У новій частині культової саги ми продовжимо стежити за долями наших героїв і, можливо, нам вдасться побачити той момент, коли поліція все-таки піймає кого-то з банди-фокусників. Але що буде точно, поки ніхто точно сказати не може. Прем’єра в світі відбудеться тільки 11 липня 2019. Але це тільки попередня інформація.

Відомо достовірно лише те, що ми точно побачимо третю частину на екранах. Так як компанія-власник вже підписала контракти з акторами та знімальною групою, а сценарій вже майже дописаний.

Згідно зі статистичними даними, друга частина культового фільму змогла зібрати у Росії велика кількість глядачів — понад чотирьох мільйонів трьохсот тисяч чоловік подивилися обидві попередніх частини фільму. Прогнози на третю частину франшизи поки будувати складно, але по зацікавленості людей і результатами запитів у пошукових системах можна з впевненість сказати, що рейтинг буде як мінімум таким же високим.

Читайте також:  Payday 3 - сама очікувана ігрова новинка 2019 року.

А давайте згадаємо, з чого починалася ця історія? Все почалося з цілком собі звичайного виступи фокусників на сцені. Ніхто не міг припустити, що це звичайний виступ обернеться в даний пограбування в прямому ефірі центральних телеканалів країни. Ілюзіоністи не тільки пограбували кілька банків, але й залишили без грошей одного з найбагатших мільярдерів в усьому світі. Але чому ж не могли відразу ж взяти на місці злочину? А все тому, що у неймовірних ілюзіоністів були свої люди в поліції і ФБР. У другій частині, на жаль, агентів розсекретили. Але тим цікавіше буде третя частина культового трилера. Адже фокусники не зможуть прорахувати заздалегідь плани ФБР.

Головним режисером третьої частини «Ілюзії обману» залишиться Джон Чу. Продюсером і сценаристом виступить Ед Соломон. Він раніше працював над другою частиною картини. Акторський склад змін не зазнав, проте поки нічого невідомо про нових героїв. На даний момент це все, що відомо про фільм «Ілюзія обману 3». Нагадаємо, що дата виходу у світі призначена на 11 липня 2019 року.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021