Грін Карта (Green Card) 2019 | дата проведення, терміни подачі документів

United States Permament Resident (інакше Green Card) — посвідчення особи, що дає можливість проживати в Штатах постійно, не маючи при цьому громадянства. Власник документа набуває статусу резидента країни, можливість працювати, право відкрити свій бізнес в Америці і обов’язок платити податки. Green Card одержують трьома способами:

 • Виграш в лотерею DV-Lottery.
 • Зміна статусу.
 • Виготовлення через консульство.
 • Обов’язкові умови видачі картки — наявність загальної середньої освіти (школа) або двох років стажу роботи за спеціальністю.

  Лотерея DV-Lottery

  Дата подачі документів на Грін Карту 2019 р. на участь у розіграші — з 3 жовтня по 7 листопада 2017 р. Якщо ви не встигли розмістити заявку в цьому році, то можете це зробити в наступному в діапазоні зазначених дат. Поля анкети для відправки по інтернету публікуються на веб-майданчику, спеціально створеної для проведення ігор: Electronic Diversity Visa Lottery.

  Перемога DV-Lottery не призводить до автоматичного присвоєння статусу резидента країни. Це тільки початковий етап оформлення посвідчення. Далі доведеться збирати, проходити інтерв’ю в посольстві, платити мито, підтверджувати фінансовий стан і т. д.

  Переможцю доведеться довести службовцям, що він не створить додаткове навантаження на держбюджет, ставши утриманцем:

  • Лист I-134 про матеріальну підтримку від одного спонсора, родича, що проживає в USA.
  • Майно в США.
  • Запрошення для працевлаштування від бізнесмена з Нового Світу.

  Грін Карти DV 2019 дають хорошу перспективу на отримання громадянства, надають певні повноваження і накладають певні зобов’язання. Наприклад, власник картки повинен в’їхати на територію країни протягом 6 міс. При виїзді за її межі на термін більш 12 міс. слід повідомити про це в службу імміграції.

  Читайте також:  Фільм Планета мавп 4 (2019): нова частина після "Війни"

  Як заповнити заяву на зелену карту

  Анкети краще оформляти відразу на всіх членів сім’ї, які готові перебратися за кордон. Це збільшить шанси на переселення для возз’єднання з ріднею. До відправки формуляра зробіть фотографії учасників лотереї в денний час на світлому фоні — підійде біла стіна. Щоб відредагувати знімки за вимогами Департаменту завантажте кадри на вкладці для заповнення даних про себе, клацнувши по Photo Tool. Остаточну версію кадру збережіть, натиснувши кнопку Save Photo.

  Про те, як заповнити нові бланки на 2019 рік можна дізнатися за адресою www.dvlottery.state.gov. На веб-сайті розміщена форма для створення та пересилання заяв в режимі онлайн.

  Грін Карта (Green Card) 2019 | дата проведення, терміни подачі документів

 • На що відкрилася при переході по посиланню сторінці, натисніть на кнопці «Почати запис» Begin Entry.
 • Система попросить ввести капчу Authentication Code. Надрукуйте набір символів і натисніть «Уявити» Submit.
 • Відкриється розділ, куди потрібно буде внести відомості про учасника гри — адреса проживання, стать, вік, освіта, номер телефону, 2 e-mail для зв’язку, кількість дітей.
 • Заповнення бланків на імміграцію здійснюється тільки англійською мовою. Документи на розіграш Грін оформлюються у тому ж стилі і порядку, як на закордонному паспорті. Діти зазначаються тільки ті, яким немає 21 року і в тому випадку, якщо у них немає карти.

 • IV. Після заповнення всіх полів натисніть кнопку Continue «Продовжити». Система запропонує перевірити текст на помилки. Все в порядку? Натисніть Submit «Подати заявку».
 • Якщо після заповнення анкети ви не отримали індивідуальний номер бланка, значить, веб-сервіс завис від великої кількості відвідувачів. Спробуйте відправити клопотання ще раз. Але покваптеся! Прийом заявок обмежений жорсткими тимчасовими рамками!

  Про шанси на отримання карти

  Розіграш проводиться щорічно згідно з законом Р-203. Ймовірність щасливого випадку мала. В кожному році для гри відбирають лише 55 000 осіб з країн з невеликим рівнем імміграції до США. У підсумку від кожної світової держави беруть максимум 3 500 заявок. На одну країну в середньому припадає близько 7% всіх карт. Щоб підвищити шанс отримання виду на проживання використовуйте одночасно декілька технологій оформлення Green Card.

  Читайте також:  Місячний календар на Липень 2019 року

  Способи отримання карти без лотереї

  Є 2 альтернативних методу. Вибір відповідного варіанта залежить від того, де ви знаходитесь — всередині або за межами Штатів:

  • Зміна статусу — підходить для тих, хто живе в США. Необхідно заповнити та надіслати бланк уніфікованого формату I-485.
  • Консульська обробка — припускає звернення в американське представництво на території країни перебування для оформлення імміграційної візи, що дозволяє в’їхати в сполучені Штати і отримати дозвіл на постійне проживання.

  Вибір формату петиції для подачі документів з-за кордону залежить від виду прав заявника на придбання статусу резидента. Це може бути надзвичайна ситуація, переїзд до дружині, чоловікові і т. д. В деяких випадках клопотання подає не сам кандидат на імміграцію, а зацікавлена сторона — роботодавець, родич-іноземець і т. д.

  Грін Карта (Green Card) 2019 | дата проведення, терміни подачі документів

  Популярні форми петицій:

  • I-130 — для возз’єднання сім’ї.
  • I-140 — від роботодавця, який планує прийняти іноземного працівника в колектив.
  • I-730 — на отримання політичного притулку, статусу біженця.
  • I-589 — захист від депортації і надання притулку.
  • I-360 — для осіб з американо-азіатським походженням, вдів, вдівців і специммигрантов.
  • I-526 — для іноземних підприємців.
  • я-918 — отримання неімміграційного статусу.

  Потрібну форму петиції скачують з веб-сайту Міграційного відомства www.uscis.gov. Клопотання, оплачена квитанція за випуск Грін Карти, а також інші бланки на розсуд адміністрації Держдепартаменту надсилаються поштою або подаються в консульському відділі регіону перебування.

  Про прийняття позитивного або негативного рішення вас повідомлять міграційна служба USCIS. Якщо відповідь позитивний, доведеться заповнити заяву на отримання Green card або візу для відправки в Держдеп, а також пройти біометричне дослідження — надати відбитки пальців, фотокартки, особистий підпис, а також з’явитися на співбесіду з документами.

  Читайте також:  Як правильно зустрічати Новий 2019 рік по фен-шую. Що важливо

  Терміни проведення

  У стандартних випадках строки початкового розгляду клопотань — 6-8 міс. Організацією проведення розіграшів, адмініструванням результатів, видачею інформації про прийняте рішення займається американський держдепартамент. Перевіряють підсумки лотереї самостійно за номером заявки на сайті https://www.dvlottery.state.gov/. Результати того, як розіграють заявки стануть доступні для перегляду в полудень 01.05.2018 р.

  Офіційні сайти

  • Лотерея 2019 https://www.dvlottery.state.gov/.

  Грін Карта (Green Card) 2019 | дата проведення, терміни подачі документів

  • Поштові адреси для відправлення документів на Green Card https://www.uscis.gov/i-130-addresses.
  • Інформація про порядок оформлення клопотань, видах DV-посвідчень, зразки бланків для заповнення https://www.uscis.gov/greencard .
  • Офіційний сайт для оформлення дозволів через консульство https://www.uscis.gov/greencard/consular-processing.

  Кандидати на стан резидента, що подали заявку звичайним порядком, можуть використовувати форму G-115 для отримання повідомлень про винесеному чиновниками взяття на електронну скриньку. Прикріпіть його до першій сторінці заяви.

  Після придбання візового конверта, не відкривайте його до прибуття в країну. Віддайте його митникам. Фахівці видадуть вам Грін Карту. Ті, хто вже знаходиться в США можуть отримати документи поштою. Якщо Green Card довго не приходить і пройшло більше 1,5 міс. після винесення позитивного висновку, зателефонуйте консультантів в національний центр, де займаються подібними проблемами 1-80-0-375-52-83.

  Пам’ятаєте! Не слід подавати багато анкет на одну людину одночасно! Його дискваліфікують і усунуть від гри!

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021