Гра Two Worlds 3 (2019): новини і дата випуску чергової частини

Перша частина гри під назвою «Two Worlds» була випущена ще в далекому 2007 році. З тих пір гра стала настільки популярною, що розробники задумалися над випуском нової частини. Так і сталося, друга частина гри Two Worlds 2» вийшла в 2010 році і була не менш популярною, ніж перша частина. Друга частина тричі отримувала оновлення:

  • Two Worlds 2: Castle Defense;
  • Two Worlds 2: Pirates of the Flying Fortress;
  • Two Worlds 2: Call of the Tenebrae.

Зараз же розробники задумалися над випуском третьої частини популярної гри. Більш докладно про те, чи вийде третя частина, коли це станеться, а також чого чекати від чергової частини гри, дізнаємося далі.

Сюжет другої частини гри Two Worlds 2

Гра “Two Worlds 2” є доволі специфічною. Адже якщо пригадати першу частину цієї гри, то в пам’яті залишилося тільки велику кількість недоліків, а також огріхи. У другій частині гри «Two Worlds 2» всі недоліки й огріхи були усунені розробниками, дозволивши перетворити її в пристойну іграшку.

Гра Two Worlds 3 (2019): новини і дата випуску чергової частиниНезважаючи на те, що на виправлення помилок першій частині розробники витратили 3 роки, все ж при проходженні гри помічаються деякі недоліки. Такими недоліками є:

  • Непродуманий світ, в основі якого представлені елементи MMJRPG, замість класичної RPG.
  • Непродумане древо прокачування персонажа.
  • Недоліки бойової системи.

І ще багато інших, нехай і дрібних, але все ж недоліків, які роблять гру не приємною при проходженні. Спочатку, після запуску гри другій частині «Two Worlds 2», геймер міг тільки радіти і стрибати від задоволення, так як зміни в кращу сторону були помітні відразу. На висоті представлена лицьова анімація, був прокачаний графічний движок. Крім того, відео-вставки відповідають реальним манерам епічних голлівудських стін. Тільки при проходженні гри починають вилазити деякі недоліки. Стелс здатний працювати тільки там, де йому було призначено девелоперами, а маг дев’ятого покоління не здатний знищити монстра. Відсутній вибір можливості скачування свого персонажа. У грі представлений боєць, окуляри навичок якого витратяться на розвиток бойового мага-ассасина. Цей маг здатний не тільки махати своїм мечем, але ще кидати вогняні кулі в супротивників.

Читайте також:
У чому зустрічати 2019 рік Свині по знаках Зодіаку жінкам і чоловікам

Таким чином, друга частина гри Two Worlds 2» є чимось середнім. Гра не така погана, як перша частина, але при цьому все ще має велику кількість недоліків. У чергових оновлення другої частини гри дані недоліки розробники намагалися виправити, але все ж є ще над чим попрацювати. Нещодавно стало відомо про те, що компанія Reality Pump Studios збирається випустити чергову частину гри «Two Worlds 3», яка буде повністю позбавлена всіх недоліків і недоробок. На коли запланований випуск наступної частини гри, дізнаємося далі.

Коли вийде «Two Worlds 3»

Друга частина «Two Worlds 2» вийшла через 3 роки після виходу оригіналу. Друга частина – це більше модернізація оригіналу, ніж чергова частина гри, так як в першій була достатня кількість недоліків. Розробники Reality Pump Studios анонсували, що чергова частина гри «Two Worlds 3» вийде не раніше 2019 року. Над проектом працюватимуть дві організації: Reality Pump Studios і Top Ware Interactive.

Гра Two Worlds 3 (2019): новини і дата випуску чергової частиниРозробники поки не уточнили точної дати виходу, але в найближчому майбутньому вона точно з’явиться. Стало відомо про те, що нова частина буде випущена на абсолютно новому движку. Розробники також заявили, що в 2017 році геймери познайомляться з новими оновленнями другої частини: «Two Worlds 2: Call of the Tenebrae» і «Two Worlds 2: Shattered Embrace». Перша частина вийшла ще в 2016 році, а останнє оновлення другої частини вийде в останньому кварталі 2017 року.

На сьогодні гра «Two Worlds 3» знаходиться в стадії концепту, а передбачувані терміни розробки становлять не менше 36 місяців. Поки завзяті гравці очікують виходу третьої частини, розробники рекомендують поки зупинити свою увагу на «Two Worlds 2». Оновлення Two Worlds 2 отримає новий движок RPG, який суттєво покращено. Додатися інтерфейс з високою роздільною здатністю, а також різні нові досягнення, кооперативний мультиплеєр і інші можливості.

Читайте також:
Електрощит в квартирі 2018-2019. Як вибрати

Передбачається, що гра «Two Worlds 3» вийде для таких пристроїв, як PC, PS3, а також Xbox 360. Нам же залишається тільки чекати виходу чергової частини рольової гри Two Worlds 3». Будемо сподіватися на те, що чергова частина гри буде позбавлена недоробок та дефектів, які нам доводилося спостерігати в перших двох частинах. Варто відзначити, що незважаючи на недоліки перших двох частин гри Two Worlds, даний екшн заманює своїм сюжетом і персонажами.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022