Гра GTA 6: Вийде в 2019 році?

Однією з найбільш популярних і сучасних ігор є франшиза з трьома літерами GTA, яка розшифровується, як Grand Theft Auto. Перша частина даної франшизи була випущена ще на початку 2000 року, і саме тоді вона отримала небувалу популярність і успіх серед прихильників побродити по місту і поганяти на різноманітних видах транспортних засобів. Як і будь-яка гра, франшиза GTA має певний сенс гри, в основі якого лежить виконання певних завдань, а також заробіток фінансів для подальшого удосконалення головного героя. Незважаючи на наявний зміст гри, багато ігромани просто не звертають уваги на нього, і використовують сіквел для того, щоб просто побродити по вуличках популярних американських і європейських міст, порушуючи при цьому правила і закони, а також отримуючи задоволення від керування різними видами транспортних засобів.

З моменту виходу першої частини сиквела GTA пройшло чимало часу, і за цей період прихильники даної гри вже встигли насолодитися її модернізованими частинами. Остання частина популярної гри GTA називається Grand Theft Auto 5, яка вийшла ще в 2014 році. За цей час більшість геймерів вже встигло отримати задоволення від чергової частини франшизи, і вже хотілося б чогось новенького. Так і є, популярна компанія Rockstar вже у всі сили працює над випуском чергової частини сиквела Grand Theft Auto 6. Всі деталі про вихід гри, очікуваннях, системні вимоги і персонажів, дізнаємося з даного матеріалу.

Коли планується вихід гри GTA 6

Для початку слід почати з самого важливого – це дата виходу очікуваної новинки. Це найважливіший момент, якого чекають не тільки завзяті геймери, але і звичайні користувачі, охочі після важкого робочого дня розслабитися перед екраном свого комп’ютера.

Якщо повернутися трохи назад до 2008 року, то саме тоді була випущена чергова частина сиквела GTA-4, задовольнялися якої протягом 5 з половиною років. Адже чергова частина була випущена у вересні 2013 року (GTA 5). Судячи з того, що шоста частина гри ще не була випущена, а пройшло вже 4 роки, то можна припустити, що вона вийде у світ не раніше кінця 2018 – початку 2019 року.

Важливо знати! На відміну від GTA 4, п’ята частина даного сиквела оснащена потужним багатокористувацьким движком, який постійно оновлюється розробниками компанії Rockstar. Це дозволяє підтримувати життя гри, що робить її популярною навіть через 4 роки після її випуску.

Читайте також:  Козеріг Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана) - повна версія

Виробник сиквела ДТА 6 компанія Rockstar ще не робила офіційного оголошення про заплановану дату релізу новинки, але судячи по всьому, станеться це не раніше 2019 року і не пізніше закінчення 2021 року. Спочатку гра буде випущена для таких пристроїв, як Play Station 4 і Xbox One. Незважаючи на те, що з кожним роком ці пристрої застарівають, але за допомогою виходу новинок вдається підтримувати їх актуальність і затребуваність. Планується також випуск GTA 6 і для пристроїв PC, тільки станеться це трохи пізніше. Причини цього зрозумілі, адже компанії Sony і Microsoft прагнуть заманити розробників і геймерів на свою сторону.

Якщо знову повернутися в минуле, то можна згадати той факт, що анонс гри GTA 5 з’явився через 2 роки після випуску 4 частини сиквела. До цього моменту анонс ДТА 6 ще не вийшов. Це означає, що тільки до 2018 року ми зможемо побачити анонс чергової новинки франшизи Grand Theft Auto 6, а вже через кілька років після цього зможемо завантажити іграшку на свої пристрої.

Про системні вимоги для приставок

Організація Take-Two Interactive є одним з кращих видавців, яка не тільки здійснює випуск іграшок на актуальних консолях, але ще і виконує перевидання застарілих хітів для нових консолей. Компанія Take-Two Interactive займеться також організацією випуску сиквела Grand Theft Auto 6 для пристроїв від компанії Sony і Microsoft.

Системні вимоги для приставок Sony і Microsoft мають незначні відмінності, тому можна говорити про те, що розбіг буде незначним. Адже франшиза відноситься до категорії ТОП, тому набивати продукт максимальними відеочіпами і процесорами не має сенсу. Це тільки негативно позначиться на споживчих інтересах, в результаті чого кількість користувачів просто скоротиться.

Всі розуміють, що буде загрожувати скорочення користувальницького складу, тому системні вимоги для пристроїв PlayStation 4 і Xbox будуть на порядок вище нинішньої гри GTA 5. Причому вимоги будуть вище не більше ніж на 30%, оскільки це максимально можлива різниця, яку зможуть дозволити собі виробники вищезазначених ігрових пристроїв.

Системні вимоги для PC

Компанія Rockstar натякнула на системні вимоги гри GTA 6 для PC. Нова частина сиквела ДТА 6 стане доступною для таких пристроїв, які підтримують ОС Windows 7 Service Pack 1, а також: Windows Vista Service Pack 2, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10.

Що стосується оперативної пам’яті, то для нормальної працездатності гри буде потрібно мінімум 4 Гб. При цьому важливо звернути увагу на хорошу відеокарту, яка повинна володіти мінімальними параметрами: Nvidia GeForce 9800 GT на 1 Гб або AMD HD 4870 на 1 Гб. Процесор повинен бути з мінімальними вимогами і відповідати 8-ядерного AMD X8 FX-8350 з робочою частотою не менше 4 ГГц.

Читайте також:  Місячний календар на лютий 2018. Фази Місяця

Незважаючи на те, що планується випуск гри на 2019-2021 року, системні вимоги є адекватними, за що варто віддати належне виробнику. Додаток буде настільки високоякісно оптимізованим, що можливо піде і на застарілих комп’ютерах. Графіка в новій частині гри природно буде набагато краще, ніж у попередньої версії, але нею зможуть насолодитися завзяті геймери, у яких в розпорядженні є комп’ютери з системними вимогами, вище мінімальних.

Очікування від гри

Вихід шостий частини гри GTA 6 буде одним з найбільш грандіозних подій для ігроманів і геймерів. Але що ж нового ми зможемо побачити в черговий частини франшизи про головних героїв, які бродять по місту і виконують різні завдання?

 • Нова локація. З чуток стало відомо, що за основу чергової частини франшизи GTA 6 буде взято місто Vice City, який полюбився ігроманам ще з попередніх версій гри. При цьому не виключається, що це місто буде розширено до максимальних меж, в якому також буде багато дикої природи і тропіків. Крім Вайс Сіті, ходять також чутки про те, що в грі будуть доступні й інші міста: Маямі, Лос-Сантос, Ліберті Сіті, Сан Андреас. Планується зробити доступним 5 міст, які можна буде вибирати самостійно. Це приємне нововведення, яке дозволить при бажанні повернутися в старе місто Вайс Сіті і побродити по тих вуличках, як у старі часи.
 • Масштабність. Тут мається на увазі не обсяг карти вибраного міста для проходження, а широкі можливості. Це такі можливості, що дозволяють відвідувати будь-які будівлі, де не просто порожні кімнати і приміщення, як це було в попередніх версіях, а наповнені життям будинки і квартири. Такий вид доповнення дозволяє вивести гру на новий більш масштабний рівень. Звичайно, наповнення життям приміщень – це не основне, але приємно, коли головний герой може зайти в будь-яку квартиру, де живуть люди. Крім наповненістю життя приміщень, стане багатим тропічний і підводний світ.
 • Модифікації. У новій частині гри з’явиться в 10 разів більше видів модифікацій. Персонаж зможе вибирати собі будь-які види зброї, машини, будинки, здійснювати зміну інтер’єру та екстер’єру. Гравців також будуть чекати цікаві чемпіонати в режимі Online. Гравець зможе самостійно створювати собі місії, костюмировать свій персонаж за своїм бажанням, а також отримувати задоволення від водіння автомобілів популярних американських моделей і не тільки. Доступними до водіння будуть всі можливі види транспортних засобів: вертольоти, машини, літаки, кораблі, танки та інша техніка.
 • Висока ступінь разрушаемости будівель і об’єктів. Попередні версії задовольняють потреби ігроманів не повністю, так як присутня низька разрушаемость будівель і об’єктів, за винятком техніки. Транспортні засоби крушатся просто на відмінно, чого не скажеш про об’єкти архітектури, природи та інших спорудах. Користувачеві хочеться ще більше руйнується здібності, про що буде передбачено в новій частині сиквела ДТА 6.
 • Персонажі. Ходять чутки про те, що головним героєм черговий франшизи стане персонаж жіночої статі. Відразу варто розвіяти сумніви, так як для кого-то такий персонаж стане приємним, для кого-то отвратным, а деяким все одно. Так от, щоб задовольнити потреби всіх категорій гравців, виробники просто додадуть жіночий персонаж в гру. При цьому доступними будуть як чоловічі персонажі, так і жіночі. Варто зазначити, що жінка буде мати сексуальний вигляд, тому кожний небайдужий до жіночої статі обов’язково захоче спробувати грати в образі жінки. Варто відзначити, що за всю історію існування GTA, не було ніколи головного героя у вигляді жінки.
 • Читайте також:  Літній час в Росії в 2019 році: буде чи перехід

  Чого хотілося б побачити в новій частині GTA 6

  На завершення слід зазначити, що чергова частина популярної гри Grand Theft Auto 6, буде грандіозним творінням, якого чекають вже все заядлі ігромани. Планується випуск не просто чергової частини франшизи, а справжнього шедевра, в якому будуть представлені модернізовані елементи старих версій, а також абсолютно нові творіння. Саме на таких творах, які б хотілося побачити в новій частині популярної гри, слід зупинитися детальніше.

 • Здатність налаштовувати інтер’єр і екстер’єр своєї нерухомості.
 • Наявність зоопарку, а також присутність тварин у світі дикої природи.
 • Висока ступінь разрушаемости об’єктів і споруд. Як відомо, чергові частини не можуть потішити такою здатністю.
 • Можливість побачень.
 • Можливість грати в казино.
 • Здатність відвідування різних будівель, приміщень, складів, спортивних закладів.
 • Можливість зупинятися в готелі, а також організація власної торгівлі.
 • Крім того, геймери вимагають від виробників поліпшення штучного інтелекту поліції, а також військових. Про те, що з вищеперерахованого буде внесено в чергову частину гри, а що ні, можна дізнатися безпосередньо з анонсу чи після виходу релізу.
  У висновку, на підставі зібраної інформації, варто підвести підсумок і відзначити, що шоста частина сиквела буде подібної GTA 5. Будуть удосконалені текстури, додані персонажі, поліпшена графіка, освітлення, локації. З кожною черговою частиною ми помічали лише незначні зміни в кращу сторону, але шоста частина обіцяє бути максимально оновленої і з кардинальними змінами, тож сподіваємося, що виробник Rockstar не схибить.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021