Гра Fallout 5 (2019): дата виходу, сюжет і опис

Майже два роки минуло після запуску останньої частини популярної комп’ютерної гри серії Фоллаут, і шанувальники вже з нетерпінням чекають новин про вихід її продовження. Рольова гра Fallout 5 стала однією з найбільш очікуваних і обговорюваних новинок ігрового світу в 2018-2019 роках. Незважаючи на те, що на даний момент від розробників шутера поки немає ніяких офіційних заяв, передбачувана дата виходу чергової частини — 2019 рік.

Чутки про продовження екшену з’явилися в середовищі геймерів після посту Райана Алосио, що з’явився в Instagram. Актор, який озвучив персонажа по імені Диякон, опублікував фото колаж з персонажем Зиком. Однак, після цього він залишив коментар, що помилково розмістив фотографію Зіку, супроводивши свій пост жартівливій характеристикою свого персонажа. Шанувальники актора озвучення трохи пізніше помітили пост про початок роботи над Fallout 5, яка, за словами Алосио, знаходиться на ранній стадії розробки.

Цікаво, що перші чутки про вихід новинки від Bethesda стали з’являтися ще задовго до того, як Fallout 4 отримала повний комплект функцій ігрового процесу, тому піст Райана Алосио виглядає цілком правдоподібним. Новий проект має досить великий потенціал, щоб зайняти провідне місце у всій серії. Поки компанія-розробник зберігає мовчання, саме час згадати про гру, яка вже не один рік входить в число найбільш популярних проектів.

Ігри серії Fallout

Визначити найкращу гру з серії неможливо, адже все залежить від особистих переваг кожного геймера. Всі частини шутера по-своєму унікальні і мають відмітні особливості ігрового процесу. Вони знайшли свою аудиторію шанувальників, тому цей рейтинг можна назвати умовним.

Початок

Реліз гри відбувся 30 вересня 1997 року. Всі події відбуваються в пост-апокаліптичному світі, що пережив ядерну катастрофу в 2077 році. Вихідцю з Притулку необхідно знайти водний чіп для порятунку суспільства від нестачі питної води. На місію герою, жителю підземного бункера, виділено лише 150 днів, протягом яких він подорожує по ігровим локацій, виконує квести і битися з представниками ворожого світу.

Читайте також:  Місячний календар на Жовтень 2019 року

Вже через рік Interplay Entertainment представив другу частину відомої рольової гри. Сіквел від розробника Black Isle Studios, що вийшов в 1998 році, перевершив за популярністю, і став гідним продовженням першої частини. Ігровий світ збільшився і, незважаючи на те, що движок практично залишився без змін, процес проходження став ще більш захоплюючим.

Дія відбувається через 80 років у відокремленій селі Арройо, яку снував Виходець з притулку. Поселення приходить в занепад, і старійшина приймає рішення послати Обраного за Генератором Эдемских Кущ Компактних. Тільки це диво довоєнної техніки може допомогти в створенні нового життя. Обраному чекає чимало пригод, повному небезпек, шляху.

У другій частині немає обмеження по часу, але вона автоматично завершується через 13 років (ігрового часу).

Краща рольова гра

Вихід третьої частини канонічної гри відбувся в кінці жовтня 2008 року. Оновлена Action/RPG випущена для пк та ігрових платформ Xbox 360 і PlayStation 3. Протягом наступного 2009 року вийшли 5 додатків.

Дія відбувається через 36 років після подій другої частини і продовжує розвиток сюжетних ліній всієї серії. Гра починається з народження персонажа, якому можна відразу визначити стать, ім’я, расу і зовнішність. У періоди: 1 рік, 10 та 16 років — процес проходить в навчальному режимі, у віці 19 років — персонаж може покинути притулок, і головному героєві доступна велика частина локацій світу. Для налаштування особи під час народження персонажа використовується новітня технологія FaceGen, за бажанням, пізніше можна буде змінити зовнішність, скориставшись послугами пластичних хірургів.

Герой повинен розшукати свого батька, щоб дізнатися справжню причину його відходу з притулку. Пошуки наповнені небезпечними переймами і смертельними сюрпризами. Скориставшись V. A. T. S. — в бою зупинити час (поставити на паузу), можна більш точно прицілитися в будь-яку частину тіла ворогів. На відміну від 1-ї та 2-ї частин, дія 3-й відбувається як від першого, так і від третьої особи. В деяких місцях можна спостерігати за героями. В цілому гра зберегла свободу в діях персонажа і можливості дослідження відкритого світу.

Читайте також:  Місячний календар стрижок на квітень 2019 року на весь місяць

Без перебільшення можна сказати, що Фоллаут набагато краще попередніх проектів від Bethesda Softworks. Не випадково, саме її відзначили премією «Гра року».

Всесвіт Фоллаут

Реліз відбувся в 2015 році і, після декількох років очікування, продовження захоплюючого шутера відразу ж привернуло пильну увагу шанувальників. Фоллаут 4 кардинально відрізняється від попередніх частин і являє собою величезну всесвіт з повною свободою дій ігрового персонажа. По мірі проходження сюжету, гравця чекає безліч завдань, він здатний самостійно створювати і модифікувати техніку і озброєння. Кінцівка залежить від вибору певної сюжетної лінії.

Події починаються в 2077 році. Головний герой отримує звістку від представника «Волт-Тек», що незабаром світ чекає велика руйнівна війна. На випадок ядерної загрози, кожному жителю світу необхідно зарезервувати спеціальне місце в «Притулок 111». Після перших звісток про початок бомбардувань, сім’я головного героя ховається в притулок корпорації, де поринає кріо-сон.

Після 60 років глибокої коми герой прокидається в мінливому світі, який став іменуватися Співдружністю. Через короткий час він дізнається, що дружина трагічно загинула, а син таємниче зник. Герой повинен знайти безліч відповідей на хвилюючі його питання про сім’ю, і про те, що ж сталося з його світом.

Про час дії і сюжетному розвитку нового проекту поки залишається тільки здогадуватися, проте вже зараз можна з упевненістю сказати, що Fallout 5 не розчарує геймерів і доставить масу позитивних емоцій. Напевно
гравців чекає повернення захоплюючого екшену і поліпшення ігрового світу, а також безліч інших цікавих подробиць від розробників.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021