Гра Cyberpunk 2077 (2019): короткий огляд останніх новин

Ігри 2019

Гра Cyberpunk 2077 (2019): короткий огляд останніх новин

Cyberpunk 2077 являє собою киберпанковскую RPG іграшку, розробкою якої займалася немало відома організація CD Project RED. Вже давним-давно іграшка Cyberpunk 2077 стала свого роду ореолом таємниці. Таємничість гри настільки прихована, що ніхто навіть не міг припустити, чого ж очікувати від компанії CD Project. На нещодавно проведеній презентації були озвучені цікаві факти, які зацікавлять навіть тих, хто ще не знає, що ж являє собою ця назва Cyberpunk 2077.

Особливості розробки гри Cyberpunk 2077

Президентом компанії CD Project RED Адамом Касински було озвучено кілька цікавих деталей, щодо гри під назвою Cyberpunk 2077. Прозвучала фраза про те, що його команда продовжує інтенсивну роботу над розробкою гри Cyberpunk 2077. Над цим проектом працює величезна команда, до складу якої входять кращі програмісти. Команда налічує близько 300 програмістів компанії CD Project, які даремно трудяться на запланованим проектом Cyberpunk 2077.

Для порівняння 100 осіб задіяні на розробку серії гри The Witcher. Проект Cyberpunk 2077 є одним з найбільших, над розробкою якої працює велика команда, а також найбільш очікуваних серед мільйонів гравців. Стало також відомо про те, що гра Cyberpunk 2077 буде найдорожчою розробкою за всю історію існування компанії CD Project. Вартість навіть перевищує бюджет гри «The Witcher 3:Wild Hunt», однак про конкретні цифри фінансових вкладень нічого сказано не було.

Гра Cyberpunk 2077 (2019): короткий огляд останніх новинЛише за перші два квартали 2017 року команді вдалося отримати прибути в сумі 33 млн. доларів, що на 21,5% перевищує найсміливіші прогнози аналітиків. Були також згадані терміни виходу релізу Cyberpunk 2077. Адам Касински заявив про те, що гра вийде не раніше, ніж у першому кварталі 2019 року. Адже крім гри Cyberpunk 2077, розробники трудяться також і над релізом Gwent, вихід якого запланований на кінець 2017 року.

Читайте також:
Хто буде президентом Російської Федерації у 2018 році

Короткий огляд релізу Cyberpunk 2077

Тепер опустимося трохи вниз і пройдемося по грі Cyberpunk 2077. Розгортається картина у світі, який заповнений великою кількістю високих технологій. «Cyberpunk 2077» ґрунтується на вже відомій іграшці «Cyberpunk 2020», яка знайшла свою частину користувачів зі всього світу. За основу Cyberpunk 2077 був узятий сюжет саме з раніше вийшов релізу Cyberpunk 2020.

У вигаданому місті майбутнього у вас є повна свобода дій, що можливо завдяки нелінійному сюжетом програми. Місто, в якому починаються дії гри, називається Nicht City, а також його околиці. В цьому мегаполісі водяться різні банди і угруповання, з якими належить вести боротьбу головному героєві картини. Ігровий світ повністю відкритий, тому користувачеві надається повна свобода дій і пересувань.

Гра Cyberpunk 2077 (2019): короткий огляд останніх новинВажливо знати! Гра Cyberpunk 2077 розраховується переважно на більш дорослу аудиторію. У сюжеті гри розкривається реалістичний світ, який повний значного арсеналу зброї і кібернетичних імплантатів.

Всі наявні персонажі, зброя, техніка, піддаються змінам. За сюжетом гри користувач може самостійно створювати зовнішність свого персонажа, що істотно відрізняє іграшку від раніше вийшла The Witcher. Принцип гри в деякому розумінні нагадує пісочницю, де кожен гравець отримує повну свободу дій, і може урізноманітнити проходження лінійки по-своєму. Компанія CD Project пообіцяла, що в грі з’явиться безліч різноманітних проблем і несподіваних поворотів подій, тому необхідно бути завжди напоготові.

Гра Cyberpunk 2077 (2019): короткий огляд останніх новинВ іграшці Cyberpunk 2077 бандити з різноманітних територій міста Nicht City будуть мати свою розмовну мову. Це означає, що якщо основне дія розгортатиметься в російському кварталі, то відвідавши китайський район, можна буде зустріти китайську мову. Щоб розуміти, що кажуть китайці, потрібно скористатися імплантатами. Ці імплантати будуть мати різну якість, що суттєво вплине на якість перекладу. Гра буде вигаданою, але в той же час мати максимум правдоподібності. Все це буде зроблено з однією метою – щоб по максимуму залучити і зацікавити геймерів, які не зможуть відірватися від такого сюжету.

Читайте також:
Підсумкове твір з літератури 11 клас 2018

На завершення слід відзначити, що гра Cyberpunk 2077 є однією з найбільш очікуваних іграшок 2019 року. Популярність компанія CD Project отримала після виходу відомої саги «The Witcher 3:Wild Hunt», тому зараз безліч геймерів чекає виходу Cyberpunk 2077. Стало також відомо, що у компанії є деякі проблеми, за допомогою яких випуск гри може затягнутися. Колишні розробники відмовляються працювати в команді, для чого є відповідні причини. Причин для цього багато, але найголовніша – це погане ставлення до співробітників, про що стає відомо з відгуків. Що ж, правда це чи ні, нам же залишається тільки стежити за останніми новинами та контролювати зміни щодо виходу гри Cyberpunk 2077.

Трейлер гри Кіберпанк 2077 (2019)

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021