Гороскоп на 2021 рік Тигр жінка і чоловік

Яким буде рік Білого Металевого Бика для представників знака Зодіаку Тигр. Що варто очікувати жінкам і чоловікам.

Як відомо, 2021 рік проходитиме під знаком Бика. Здавалося б, Бик і Тигр – це природні вороги в природі, які ужитися ніяк не можуть, так як один є диким хижаком, а інший – травоїдним тваринам, який живе поруч з людьми. Однак в зодіакальному плані все трохи не так. Тут все залежить від особливостей і характеристик знаків, які можуть в якихось моментах поєднуватися, а в якихось моментах конфліктувати.

Судячи з прогнозів гороскопу, Тигри в цьому році будуть користуватися відмінним здоров'ям. Тигри самі по собі – сильні знаки, які є стійкими до хвороб. Плюс до всього накладається ще й знак Бика, який також рідко схильний до хвороб.

Гороскоп на 2021 рік Тигр жінка і чоловік

У чому сходяться Бик і Тигр:

Тигр – сильна особистість, владна, має лідерські якості. Проблеми їм не страшні. Тигри відчувають страх в меншій мірі, ніж багато навколишні їх люди, так як повністю впевнені в своїх силах і здібностях. На оточуючих людей вони виробляють особливе враження, відчуття людей безстрашних, здатних пуститися в найнебезпечніші підприємства.

Тигра і Бика можна вивести з себе. Ось вони спокійні, займаються своїми справами, усміхнені, доброзичливі, але варто наступити їм на хворе, зачепити якийсь дратівливий чинник, і тоді не уникнути біди, так як вони звикли люто захищати свою честь, свою гідність.

У чому не сходяться Бик і Тигр:

Тигр з метою досягнення своїх цілей надмірно розраховує на свої можливості. Може кинутися на вирішення проблеми, переоцінивши свої сили. Він вважає, що немає такої проблеми, яка йому не по зубах, може не подумати, розлютитися, зробити необдумане дію. Бик в цьому випадку більш розсудливий тварина, сім разів відміряє і тільки тоді зробить.

Тигри здатні на великі і великі вчинки, але в силу свого характеру вони нерідко хочуть зробити щось дуже ризиковане і небезпечне.

Тигри часто керуються не розумом, а більше силою і інтуїцією, голосом серця. Через це нерідко зазнають поразки в різних сферах життя.

Роком Тигра буде 2022 й. Тоді Тиграм доведеться уживатися самими з собою, а в 2021-му їм доведеться підлаштовуватися під характеристики Бика.

Гороскоп на 2021 рік Тигр жінка і чоловік

Гороскоп на 2021 рік Тигр жінка

Жінка знака Зодіаку Тигр – сильна, незалежна і непокірна. Якщо хтось вважає, що зможе підпорядкувати її волю своїй, змусити робити щось крім її бажання, то сильно помиляється. Навіть якщо це вдасться зробити на короткостроковій основі, рано чи пізно тигриця так розсердиться і розлючений, що нікому не здасться мало.

Така якість безперечно допоможе в 2021 році в роботі і кар'єрі. Лідерські якості, незалежність, вміння домагатися свого будуть оцінені начальством, колегами, партнерами по бізнесу. Існує реальна ймовірність просунутися по кар'єрних сходах, заслужити підвищення заробітної плати.

А ось в любовному плані жінка Тигр і Бик можуть конфліктувати. Бик – прихильник міцних сімейних відносин, раз і назавжди. Тигриця не така. Через її неприступного характеру, запальності, бажання цілковитого рівноправ'я з чоловіком, часто трапляються сварки, скандали.

Також не до душі тигриці і спокій, домашній затишок, що подобається Бикові. Тому можуть виникнути проблеми саме в цій сфері.

Рік обіцяє бути насиченим. Головне побоювання – на початку року, перші місяці. Жінки Тигриці можуть зіткнутися з неприємностями на роботі і в особистому житті, так як буде проходити притирання Тигра і Бика, в деяких моментах можуть траплятися конфліктні ситуації.

Гороскоп на 2021 рік Тигр жінка і чоловік

Якщо не давати волю емоціям, то обійдеться без серйозних проблем, і до весни все встане на свої місця. Ті Тигри, що спробують вести себе більш стримано, розсудливо, мудро, будуть діяти неспішно, вибирати найоптимальніші шляхи, самі з подивом виявлять, що це куди ефективніше допомагає в справах, грошах, кар'єрі, любові. Саме такий характер і буде у року Бика.

У складних ситуаціях варто звертатися до своїх улюблених і родичам. В 2021 році сімейні узи будуть цінуватися понад усе, ви зможете отримати підтримку, яка виручить вас навіть в найскладніших ситуаціях.

Осінь – найсприятливіший час для Тигрів. Жінки відчують надзвичайний прилив сил. Складатимуться особисті відносини, в сім'ї настане ідилія. Особливо сприятливий даний період для нових починань, кар'єрного зростання, робочих ривків, які допоможуть налагодити справи, збільшити доходи.

Гороскоп на 2021 рік Тигр чоловік

Тигр – це справжній годувальник, сильний і цілеспрямований. Іноді він діє надмірно рішуче, тому в 2021 році варто пам'ятати, що покровителем року є сильний, наполегливий, але неспішний Бик. Перш, ніж почати будь-яку справу, уважно оцініть ситуацію, зважте всі за і проти, враховуйте можливі ризики, прорахуйте ідеальний хід.

Гороскоп на 2021 рік Тигр жінка і чоловік

Тигр – відомий ловелас. Жінки за такими чоловікам божеволіють. Бик, як тварина сімейна, буде в усьому сприяти міцного кохання і сім'ї. Більше того, цей рік передбачає створення міцних сімейних відносин. Саме рідні і улюблені допомагатимуть в найскладніших обставинах.

Тигру чоловікові варто пам'ятати, що використання жінок, часті інтрижки без серйозних відносин – не сподобаються покровителю року, можна сильно від цього постраждати.

Рік в цілому буде суперечливим, але в підсумку успішним. Притирання Бика і Тигра буде в самому початку року, коли вони будуть придивлятися один до одного, будуть намагатися дружити. Це може вилитися в проблеми на роботі, в сім'ї, розлади, невдачі. Однак все налагодиться, якщо не діяти зопалу. Потрібно спробувати вести себе більш спокійно, розважливо і мудро, тим більше що Тигр – це як раз мудре тварина, тільки в гонитві за удачею часто про це забуває.

До весни пристрасті стихнуть. Справи підуть куди краще. Влітку очікується затишшя, але затишшя перед бурею, так як найвдаліший час для чоловіків Тигрів в 2021 році – це осінь, коли відкриється друге дихання.

Головне не забувати – в цьому році краще вгамовувати свою запальність, імпульсивність і бажання пуститися в небезпечні авантюри.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022