Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловіки

Коли ми вночі дивимося на небо – ми бачимо тисячі зірок, що пливуть по безкрайніх просторах космосу, переливаючись, як діаманти. Спостерігаючи за рухом небесних світил, ще древні мудреці помітили, що планети впливають на все, що відбувається на Землі. Що обіцяє гороскоп на 2019 рік для Водоліїв? Представники цього сузір’я народилися в період з 21 січня по 20 лютого під знаком Повітря і заступництвом відразу двох планет: Сатурна і Урана. Це дуже емоційні та вразливі люди, фантазери і мрійники, їх відрізняє доброта і людяність, що відразу залучає до себе оточуючих. Водолії гостро сприймають чужі проблеми і роблять все можливе, щоб допомогти тим, хто потрапив у біду. Але, в теж час, не люблять обтяжувати своїми проблемами та проханнями інших. Найсприятливіші для них сфери діяльності: наука, мистецтво та література. З них виходять непогані вчені, письменники і поети.

Що чекає Водоліїв в 2019 році?

Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловікиНайбільша проблема в рік Свині, яка може чекати людей, які народилися під знаком Водолія, це бажання зробити кілька справ відразу, розсіюючи свою увагу і там, і там. Тому зірки рекомендують вам зосередитися на чомусь одному, інакше є ризик не отримати нічого. Виберіть конкретну мету, і сміливо йдіть до неї – і у вас будуть всі шанси досягти максимального успіху. Пам’ятайте, що навіть при наявності помічників розраховувати вам необхідно тільки на себе, постарайтеся не розслаблятися. При вашій активності, кипучої діяльності і звички завжди і все доводити до кінця, вам це дасться легко. Також 2019 рік гарантує вам максимум спілкування і нових знайомств, як у діловій сфері, так і в любовних стосунках. Для Водоліїв рік Свині – рік успіху, старань і плідної роботи. Але будьте уважні і обережні: з-за зайнятості, яка майже не залишить часу на відпочинок, ви можете упустити щось важливе в житті.

Для чоловіків Водоліїв

Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловікиЧоловіки, народжені під цим сузір’ям, не терплять рутини, їм життєво необхідно постійно щось удосконалювати. Інколи вони переживають періоди невпевненості в собі, які досить швидко змінюються спокоєм і ентузіазмом. У них сильно розвинене почуття відповідальності, вони люблять оточувати себе друзями, але, в теж час, все робити по-своєму, трохи ексцентричні і вперті. Гороскоп на 2019 рік для чоловіків Водоліїв вже з початку його настання обіцяє стрімкий старт, завдяки чому вам вдасться зробити потужний ривок вперед, причому відразу в декількох сферах. До самого літа ситуація буде складатися досить сприятливо, потім може настати невелике затишшя і навіть деякі труднощі. І чоловікам Водоліям вдасться їх подолати, але тільки в тому випадку, якщо ви зможете уникнути конфліктів і неполадок у своїй роботі.

Читайте також:  Модні дублянки осінь-зима 2018-2019 новинки фото

Для жінок Водоліїв

Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловікиДами, що представляють цей знак Зодіаку, натури розумні і перевершували ровесників за інтелектом. Саме тому їм часто буває нудно в колі однолітків, навчання дається їм легко. Вони схильні до точних наук і нерідко стають великими спорщицами, так як люблять доводити свою правоту. Також в їх якості входить чуйність і чуйність, і при цьому вони вміють постійно дивувати і зберігати загадковість. Гороскоп на 2019 рік для жінок Водоліїв рекомендує не розслаблятися, не приймати спонтанних рішень і обзавестися однодумцями. Вам знадобиться їх підтримка, оскільки рік Свині обіцяє стати для вас дуже активним і плідним. У дам Водоліїв з’являться всі шанси в досягненні багатьох висот, навіть тих, які ще недавно здавалися недосяжними. І перед «підкоренням вершин» варто подумати про вірних друзів і соціальної активності.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловікиСімейним чоловікам Водоліям слід трохи «притримати» свій характер і стежити за своїми висловлюваннями по відношенню до близьких людей – це необхідно для того, щоб зберегти ідилію і гармонію в родині. У 2019 році можливі конфлікти зі своєю половинкою, які можна згладити, якщо хоча б постаратися йти на поступки. Набагато простіше буде вільним чоловікам Водоліям – як раз в період вільного часу у вас з’явиться шанс на нові відносини, які можуть розпочатися спонтанно і позитивно.

Жінки Водолії, вже пов’язані узами шлюбу, можуть розраховувати на новий виток пристрасті по відношенню до свого партнера, що тільки зміцнить ваші стосунки. Вам лише потрібно самим зробити перший крок – і вас з радістю огорнуть ніжністю і теплом. Що стосується самотніх дам, то вам рік Свині обіцяє зміни в особистому житті. І це будуть не «одноразові» зустрічі, а досить серйозні відносини. Будьте готові до несподіваних знайомств, які можуть закінчитися створенням нової міцної сім’ї.

Читайте також:  Audi Q2 2018 року фото

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловікиУ першу половину 2019 року Свиня не обіцяє чоловікам Водоліям великого прибутку. Але не варто засмучуватися і сумувати з цього приводу – фінансові надходження будуть, але спочатку не в такій кількості, на яку ви розраховували. Зате у другій половині року ви можете очікувати вже основних матеріальних доходів, але будьте готові до того, що вони будуть надходити нерівномірно. Але в загальному підсумку до кінця року вам буде гріх скаржитися на брак грошової прибутку, ваші старання в роботі окупляться з лишком.

У дам Водоліїв ситуація з фінансовою стороною також не буде безхмарним. І, як у чоловіків, у першій половині 2019 року матеріальний дохід не обіцяє золотих рік», надходження будуть досить скромними. Ситуація значно покращиться ближче до кінця літа, особливо у тих представниць прекрасної статі, які змогли грамотно реалізувати свої робочі плани. А якщо жінкам Водоліям вдасться також домогтися підвищення по службі, але на фінансовому становищі це позначиться не найкращим чином.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловікиПерші кілька місяців року Свині чоловіки Водолії будуть щільно зайняті своїми проектами і реалізацією планів – це помітить і гідно оцінить керівництво. Відповідно, з’являться всі шанси на просування по кар’єрних сходах і підвищення окладу. Найважливіше – зловити потрібний момент, коли ви будете «в струмені», щоб саме вас виділили з всіх інших працівників. Тільки пам’ятайте, що начальству потрібні якісні ідеї, тому спочатку гарненько все зважте і адекватно оцініть.

А ось для дам Водоліїв 2019 рік – це рік приємних сюрпризів у плані дуже вигідної роботи. Шанс отримати «тепленьке» місце з’являться у всіх представниць цього знака. Якщо ви шукаєте роботу – ви її знайдете. Якщо вирішили змінити місце служби – у вас це вийде з великою вигодою у вашу користь. А якщо ви давно працюєте в одному місці, то будьте готові до того, що вам запропонують підвищення. Єдине, що від вас потрібно – це грамотно спланувати свій час, це допоможе трудовим розвитку.

Читайте також:  День працівника прокуратури РФ в 2018 році. Якого числа, привітання

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловікиЧоловікам Водоліям рік Свині не обіцяє повноцінної відпустки, але час для відпочинку у вас все ж з’явиться. Намагайтеся по максимуму цим скористатися, хоча б для того, щоб «перезавантажити» організм. Витратьте час на сон, на посиденьки з друзями, прогулянки на свіжому повітрі. І забудьте про робочі проблеми, не потрібно в рідкісні години відпочинку на них відволікатися. Влаштуйте пікнік з шашликами, обговоріть новий бойовик, поділіться мріями про екзотичній країні – загалом, повне відволікання від роботи!

Якщо жінки Водолії раніше ігнорували занепад сил і погіршення самопочуття, то у 2019 році цього робити не рекомендується. Інакше незабаром вас чекають серйозні проблеми зі здоров’ям. Не приносите додому робочі проблеми – весь негатив потрібно залишати там. Постарайтеся частіше розслаблятися, щоб зняти стресові стани, не відмовляйтеся від запрошень ходити в кіно або на вечірку. Кудись далеко їхати не варто, краще просто за місто або село – там ви наберетеся сил і позитивних емоцій.

Визначні особистості, що народилися під знаком Водолія

Гороскоп на 2019 рік Водолій: жінки та чоловіки

 • Лорд Джордж Байрон (22 січня) – англійський поет.
 • Володимир Висоцький (25 січня) – радянський поет.
 • Вольфганг Амадей Моцарт (27 січня) – австрійський композитор.
 • Олена Ваєнга (27 січня) – російська співачка.
 • Елайджа Вуд (28 січня) – американський актор.
 • Антон Чехов (29 січня) – російський письменник.
 • Ванга (31 січня) – болгарська провидиця.
 • Шакіра (2 лютого) – колумбійська співачка.
 • Кріштіану Роналду (5 лютого) – португальський футболіст.
 • Ештон Катчер (7 лютого) – американський актор.
 • Дмитро Менделєєв (8 лютого) – російський хімік.
 • Жюль Верн (8 лютого) – французький письменник.
 • Борис Пастернак (10 лютого) – російський поет.
 • Любов Орлова (11 лютого) – радянська актриса.
 • Томас Алва Едісон (11 лютого) – американський винахідник.
 • Крістіна Річчі (12 лютого) – американська актриса.
 • Авраам Лінкольн (12 лютого) – 16-й президент США.
 • Галілео Галілей (15 лютого) – італійський астроном.
 • Йоко Оно (18 лютого) – японська художниця.
 • Джон Траволта (18 лютого) – американський актор.

Дивіться відео з характеристикою водоліїв:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021