Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловіки

Багато хто думає, що астрологія потрібна для передбачення майбутнього. Насправді це один з кращих способів, щоб добре пізнати себе. Прогнози зірок допомагають нам визначати свої сильні і слабкі сторони, переваги і недоліки. Гороскоп на 2019 рік для Терезів не є винятком. Представники цього сузір’я Зодіаку народилися в період з 24 вересня по 23 жовтня під знаком Повітря і заступництвом Венери. Народжені під цим сузір’ям люди добрі і чуйні, але їм властиво бути примхливими і іноді егоїстичними. Вони мріють про любов і підтримки самого близької людини, не люблять сварок і не терплять критики на свою адресу. Може йти на конфлікти, але при цьому некомфортно почуваються. Вони відхідливі і миролюбні по натурі. Найсприятливіші для них сфери діяльності: мистецтво, творчість і юриспруденція. З них виходять непогані художники, артисти, дизайнери, юристи, адміністратори.

Що чекає Ваги в 2019 році?

Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловікиРік Свині для представників знаку Терезів буде дуже насиченим і цікавим, з незабутніми і захоплюючими подіями. Можливо, в житті людей, що народилися під цим знаком Зодіаку, в 2019 році настануть зміни, які змінять багато. Однак зірки поспішають попередити: важливо зуміти скористатися наданими можливостями, оскільки другого такого шансу не буде. Позитивна енергія Венери надасть вам необхідну підтримку, і ви її відчуєте. Але не варто просто вірити в удачу і покладатися на «авось» – це не везіння, а прихильність зірок до Ваг, тому тільки від вас самих буде залежати успіх. Постарайтеся бути пильними і тримати «руку на пульсі», щоб не випадати з реальності. Робіть те, що вважаєте потрібним і правильним для вас самих, тільки тверда впевненість у своїх силах допоможе тримати ситуацію під контролем. І тоді всі намічені задуми виявляться Ваг по плечу.

Для чоловіків Ваг

Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловікиСильна половина людства, народжена під цим знаком, що володіє прекрасними інтелектуальними здібностями, веселим та добродушним характером. Це галантні і ввічливі люди, які намагаються обходити неприємності стороною і не люблять ускладнень. Вони справжні «пестуни долі», яких з радістю беруть в будь-якій компанії. В них стільки чарівності і шарму, що вистачило б ще на декілька осіб. Гороскоп на 2019 рік для чоловіків Ваг складається дуже успішно, вам буде везти буквально у всьому. Але при одній умові: не дайте собі потонути в лестощів і компліментах, не поспішайте заводити купою нових друзів – не у всіх можуть бути добрі наміри. Не виключено, що вами просто захочуть скористатися, тому будьте обережні з новими знайомствами. Довіряйте тільки перевіреним людям, в яких ви впевнені. Зірки рекомендують вам: при будь-яких обставин не втрачайте логіки і ясного розуму.

Читайте також:
Гороскоп для Стрільців на 2018 рік. Чоловіки та жінки

Для жінок Ваг

Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловікиДами, які представляють це сузір’я, дуже комунікабельні і товариські. Вони люблять дисципліну, акуратність і не зазнають складних ситуацій. Легко йдуть на компроміси і при сварках часто визнають свою неправоту першими. Але, в теж час, це сором’язливі і нерішучі люди, які не бажають зайвий раз образити, тому можуть дружити з людиною, яка їм не подобається. Гороскоп на 2019 рік для жінок Ваг обіцяє плідну життя, пов’язану з творчістю. Ви відчуєте приплив енергії і сил, необхідних для здійснення довгоочікуваних планів. І все, що від вас вимагається – це «зловити» шанс, який вам випаде. І, можливо, це відбудеться зовсім несподівано для вас. Але будьте реалістами і не замахуватися на неймовірні проекти.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловікиВ плані особистих відносин у чоловіків Ваг рік Свині пройде досить напружено, як у сімейних людей, так і у холостяків. Вам постійно доведеться балансувати на грані почуттів і логіки, з-за чого почнете виявляти властиву вашому знаку Зодіаку нестриманість. І якщо ви зможете знайти рівновагу і не вступати в суперечки по дрібницях, то гармонія і рівновага не змусять себе чекати. Проявіть терпіння, поступайтеся своїм обраницям, частіше прислухайтеся до їхньої думки – тоді наступить взаєморозуміння.

Заміжнім жінкам Терезам гороскоп також пророкує непорозуміння в сім’ї, і щоб не допускати серйозних конфліктів, зірки радять тримати свої емоції під контролем. У вас це вийде в силу більш спокійного характеру, ніж у чоловіків Ваг. Просто мовчите під час сварок, більше нічого від вас не потрібно. Самотні жінки отримають шанс знайти свою половинку ближче до середини літа. Не намагайтеся завести роман раніше цього терміну, інакше це може закінчитися повним розчаруванням і навіть депресією.

Читайте також:
Змієносець - Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана), повна версія

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловікиРаніше другої третини 2019 року відчутних доходів у фінансовому плані чоловікам Терезам чекати не варто. Грошова ситуація почне радувати тільки до кінця літа і далі складатиметься вдало. «Золотих гір» рік Свині не обіцяє, але й збитків не принесе. Все залежить від того, наскільки плідно ви самі прикладіть до цього сил, і результат буде видно у другій половині року. В цілому матеріальний достаток буде стабільний, голодувати вам точно не доведеться. А якщо добре постаратися, то і бонуси заробите.

Приблизно така ж ситуація чекає в 2019 році і жінок Ваг – ваші фінансові доходи будуть неоднакові. І їх додавання залежить від роботи у першій половині року. Але обіцяються і несподівані грошові бонуси в якості оплати за працю, яка була зроблена в 2018 році. Однак зірки попереджають: не розслабляйтеся і забудьте про лінь, інакше матеріальне становище залишиться просто на рівні, без додаткових надбавок. І ще: утримайтеся від покупок, без яких ви цілком можете обійтися.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловіки2019 рік для чоловіків, народжених під знаком Терезів, буде подвійним, як і їх знак. На одній частині ваг – кипуча діяльність, на іншій – характерні їм емоції. Вам потрібно знайти рівновагу для того, щоб зробити ривок, і цей момент не можна упустити. Інакше можна «прогавити» можливість просування по кар’єрних сходах. Якщо ви зможете збалансувати ваги, то до кінця року Свиня обіцяє вам підвищення по службі. Від вас потрібно тільки докласти максимум старань, щоб «спіймати» цей шанс.

Вдало буде складатися 2019 рік для дам, які шукають роботу або тих, хто хоче змінити сферу діяльності. Ви можете сміливо пропонувати свою кандидатуру в вподобане вам місце, вас із задоволенням візьмуть. Можливо, спочатку буде нелегко, але ви швидко адаптуєтеся. Жінок Ваг, які звикли триматися за своє робоче місце, чекають деякі труднощі у вигляді конкуренції за підвищення, тут вже все залежить тільки від вас. Якщо ви зумієте вигідно показати себе начальству, то вибір буде зроблений на вашу користь.

Читайте також:
Porsche Cayenne 2018-2019 — фото, характеристики і ціни

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловікиЗ-за занадто емоційного для Ваг 2019 року і перенапруги, чоловіки можуть відчути весь вихідний з боку негатив на своїй психіці. Ні в якому разі не ігноруйте це! Робіть паузи для заняття спортом або спокійного читання цікавої книги. Зірки рекомендують вам поменше дивитися телевізор і звернути увагу на своє травлення – неправильне харчування може призвести до проблем зі шлунком. І постарайтеся для розслаблення частіше бувати вдома і проводити час з рідними людьми.

Приблизно така ж «картина» буде складатися і у жінок Ваг – 2019 рік для вас вельми багатий на емоції. Уникнути нервового зриву допоможе релакс і медитація. Заведіть особистий щоденник, поїдьте відпочити в село, більше читайте книг, гуляйте вранці і вечорами. Краще утриматися від гучних вечірок з друзями – це тільки посилить ваш психічний стан. А якщо ви любите спортивні навантаження, то робіть вибір на користь спокійних видів: плавання в басейні, бадмінтону або ранкових пробіжок.

Визначні особистості, що народилися під знаком Терези

Гороскоп на 2019 рік Терези: жінки та чоловіки

 • Дмитро Шостакович (25 вересня) – російський композитор.
 • Бріжит Бардо (28 вересня) – французька актриса.
 • Гораціо Нельсон (29 вересня) – британський віце-адмірал.
 • Моніка Беллуччі (30 вересня) – італійська актриса.
 • Сергій Єсенін (3 жовтня) – російський поет.
 • Алісія Сільверстоун (4 жовтня) – американська актриса.
 • Інна Чурікова (5 жовтня) – російська актриса.
 • Марина Цвєтаєва (8 жовтня) – російська поетеса.
 • Джон Леннон (9 жовтня) – британський музикант.
 • Джузеппе Верді (10 жовтня) – італійський композитор.
 • Маргарет Тетчер (13 жовтня) – прем’єр-міністр Англії.
 • Михайло Лермонтов (15 жовтня) – російський поет.
 • Оскар Уайльд (16 жовтня) – ірландський письменник.
 • Сара Бернар (22 жовтня) – французька актриса.
 • Майкл Дуглас (25 вересня) – американський актор.

Дивіться також відео з характеристикою знаку Терези:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021