Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловіки

Для чого ми читаємо гороскопи? Прогнози зірок допомагають зрозуміти, що впливає на людей, що їх об’єднує, і чому вони часом зовсім не розуміють один одного. Однак не варто забувати, що астрологія лише вказує плавильне напрямок, а все інше залежить тільки від нас. Що пророкує гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів? Представники цього сузір’я Зодіаку народилися в період з 24 жовтня по 22 листопада під знаком Води і заступництвом Плутона.
Людей, народжених під цим знаком, умовно можна поділити на два типи. До першого відносяться енергійні натури з сильним характером, до другого – цікаві і чутливі натури. Всіх людей Скорпіонів об’єднує обережність і недовіра, заслужити їх довіру досить складно. Вони дуже чуйно вловлюють брехня, тому з ними краще бути правдивими. Найсприятливіші для них сфери діяльності: медицина і мистецтво. З них виходять непогані лікарі і артисти.

Що чекає Скорпіонів в 2019 році?

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловікиУ рік Свині представники цього знака будуть відчувати надзвичайний підйом, що допоможе їм розвивати бурхливу діяльність. Рішучість та прагнення йти тільки вперед дозволить Скорпіонам не зупинятися на своєму шляху до успіху. Більш того, не варто хвилюватися з приводу якихось невдач, їх просто не буде. Однак потрібно бути готовими до того, що 2019 рік для них буде нелегким і забере чимало енергії та сил, але це того варто.

У житті відбудеться безліч змін в кращу сторону, причому, відразу в декількох напрямках. Але зірки радять вам не поспішати у прийнятті рішень, щоб не «забуксувати» на місці. Краще все ретельно зважувати, перевіряючи по десять разів, ніж покладатися на удачу – обдумані вчинки допоможуть уникнути проблем. Також Скорпіонам рекомендується не пускати в хід свої «жала» і не звертати уваги на заздрісників, яких у успішних людей завжди в надлишку, і тоді їм вас не здолати.

Для чоловіків Скорпіонів

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловікиЧоловіки, народжені під цим сузір’ям – це природжені бійці, рішучі і вольові. Вони чесні, мудрі, незалежні і порядні, все схоплюють на льоту. Навчання їм дається легко, на роботі вони шановані, а в родині улюблені. Скорпіони честолюбні і користуються будь-якими засобами для досягнення своїх цілей. Але, в теж час, бувають впертими, потайними, замкненими і дуже обережними, в них є щось загадкове.
Гороскоп на 2019 рік для чоловіків Скорпіонів складається дуже вдало. Настільки, що можна сміливо сказати – це ваш рік! І ви в ньому будете лідером і переможцем. Можливо, вам не доведеться діяти відкрито, і в силу обставин надходити десь не зовсім чесно, але все це буде в розумних межах. Ваша природна обережність і скритність тут якраз стане у нагоді, оскільки для успіху відвертість ні до чого.

Читайте також:  Чим закрити підставку під ялинкою?

Для жінок Скорпіонів

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловікиДами, що представляють цей знак Зодіаку, володіють гострим живим розумом і хорошими здібностями до навчання, швидко вбирають нові знання і обожнюють все таємне. Вони нерідко відчувають свою перевагу, вважаючи себе розумнішими за інших, і часом можуть вести себе зухвало. Якщо їм чогось дуже хочеться – обов’язково доб’ються бажаного будь-якими способами. Гороскоп на 2019 рік для жінок Скорпіонів обіцяє бути не тільки не нудним, але і насиченим на події. І нам, пані, навіть не доведеться особливо старатися, щоб цей рік Свині приніс вам багато цікавого. Зірки гарантують вам море позитивних емоцій і цілий фейєрверк подій. Це дуже вдалий для вас рік, але тільки за умови, якщо ви постійно будете в русі, без самітництва від усіх. Удача любить тільки діяльних і енергійних людей, обов’язково враховуйте це.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловікиЯк було сказано вище, чоловікам Скорпіонам доведеться стримувати свої емоції, що може позначитися на відносинах зі своєю половинкою не найкращим чином. Вихід один: навчитися відокремлювати одне від іншого, і якщо хочеться вилити емоційний потік, то це можна зробити в іншому місці (наприклад, сходити в тир). Холостяки в 2019 році будуть купатися в жіночій увазі, і можливо з наступними романами. Але шанси, що хоча б один з них виллється у щось серйозне, рік Свині Скорпіонам не обіцяє.

У дам, що представляють цей знак, ситуація в родині буде складатися аналогічним чином. Зірки радять вам залишати весь негатив на робочому місці, не приносячи його додому. Якщо у вас вийде це зробити, то ви зумієте зберегти гармонію зі своїм обранцем. Що стосується самотніх жінок Скорпіонів, то 2019 рік доленосних зустрічей також не обіцяє. Романи будуть, але короткочасні. Хоча якщо ви відповісте взаємністю людині, яка давно цього чекає, тоді є шанси на створення сім’ї.

Читайте також:  Модний манікюр на 14 лютого 2018 краща фото добірка

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловікиДля того щоб чоловікам Скорпіонам відчути в своєму гаманці вагому матеріальну прибуток, потрібно буде постаратися вдвічі, а то і втричі звичайного. Тут не йдеться про якийсь каторжній роботі з фізичним і емоційним виснаженням сил, але іноді попрацювати понаднормово і у вихідні доведеться. Головне – це не дати конкурентам себе випередити, інакше прибуток піде до них. Але з вашим тонким чуттям вловлювати обман ви легко залишите їх «з носом». Тільки в цьому випадку є гарантія додавання фінансів.

Жінкам Скорпіонам рік Свині не обіцяє істотних матеріальних доходів, але і застою теж не буде. Тут все залежить від уміння дами розпоряджатися своїми фінансами. Якщо ви будете розумно витрачати гроші, не викидаючи їх на непотрібні речі, які вам, по суті, ні до чого, то значно заощадите свій бюджет. Що стосується заробітку, то фінансовий прибуток 2019 рік обіцяє тим жінкам Скорпіоном, які знають, як грамотно використовувати свої вміння і ігнорувати провокації колег на роботі.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловіки2019 рік Свині приготував для чоловіків Скорпіонів приємний сюрприз: підвищення по службі і «тепленьке» робоче місце. Зрозуміло, воно дістанеться не просто так в подарунок, а завдяки вашим рішучих дій. Вам доведеться боротися за нього з колегами, і деякі з них будуть грати нечесно. Не варто давати волю емоціям, адже це може зіграти проти вас. Просто не поспішаючи обмірковуйте кожен свій наступний крок, і тільки потім наносите «удар». Вашу стратегічну стриманість оцінить керівництво.

Жінки Скорпіони не такі рішучі, як чоловіки, тому не виключено, що на роботі вони потраплять в павутину брехні і обману. Ні в якому разі не беріть участь в інтригах! Навіть якщо ситуація загостриться до межі – стійте осторонь і вичікуйте. Це буде самою розумною позицією з вашої сторони, яку неодмінно помітить начальство. Тоді у вас будуть всі шанси на просування по кар’єрних сходах, або вдала зміна роботи. Головне – не пропустити той самий момент, який буде вирішальним.

Читайте також:  Фільм «Король Лев» 2019. Коли вийде, актори, трейлер

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловікиВ плані фізичного стану у чоловіків Скорпіонів в 2019 році проблем не будемо, а ось за психічним станом рекомендується постежити. Контролюйте свої емоції, щоб уникати негативного впливу на самопочуття. Щоб уникнути стресових ситуацій краще приділити час будь-якого виду спорту, який вам до душі, а також утриматися від шкідливої їжі. У відпустку краще всього йти не влітку, а восени – це найбільш сприятливий для вашого організму сезон. Причому, ви можете поїхати куди завгодно – і в гори і на море.

Дам Скорпіонів зірки попереджають: у першу половину року простежте за своїм харчуванням, не нехтуйте фізичними вправами і частіше бувайте на свіжому повітрі. Це допоможе при боротьбі з нудьгою і стресом. В цілому рік Свині особливих проблем зі здоров’ям жінкам не принесе, хіба що дрібні нездужання, які успішно пройдуть і забудуться. До кінця літа рекомендується з’їздити відпочити, і зовсім неважливо куди, головне – змінити обстановку і привести думки в порядок.

Визначні особистості, що народилися під знаком Скорпіона

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловіки

 • Пабло Пікассо (25 жовтня) – іспанський художник.
 • Анні Жирардо (25 жовтня) – французька актриса.
 • Нікколо Паганіні (27 жовтня) – італійський скрипаль.
 • Білл Гейтс (28 жовтня) – американський підприємець.
 • Христофор Колумб (31 жовтня) – італійський мореплавець.
 • Марія-Антуанетта (2 листопада) – королева Франції.
 • Ігор Тальков (4 листопада) – радянський співак і музикант.
 • Вів’єн Лі (5 листопада) – українська актриса.
 • Федір Достоєвський (11 листопада) – російський письменник.
 • Вупі Голдберг (13 листопада) – американська актриса.
 • Михайло Ломоносов (19 листопада) – російський вчений.
 • Софі Марсо (17 листопада) – французька актриса.
 • Індіра Ганді (19 листопада) – індійський політик.
 • Майя Плісецька (20 листопада) – велика російська балерина.
 • Вольтер (21 листопада) – французький філософ і поет.

Дивись відео з характеристикою скорпіона:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021