Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловіки

Кожному з нас відповідає певна планета й знак Зодіаку. У момент народження людина перебуває під впливом конкретного сузір’я, яке впливає на його характер, темперамент і емоції. У цій статті ми розглянемо гороскоп на 2019 рік для Риб. Представники цього сузір’я народилися в період з 20 лютого по 20 березня під знаком Води і заступництвом відразу двох планет: Юпітера і Нептуна. Люди, народжені під знаком Риби, володіють яскраво вираженою індивідуальністю, люблять комфорт і все красиве, їх настрій і здоров’я залежить від зміни фаз Місяця. У період повного місяця вони сповнені енергії і життєвих сил, а в молодика ними оволодіває апатія. Це гнучкі і тонкі натури, а в зрілому віці – прекрасні батьки. Сприятливі для них сфери діяльності: мистецтво, творчість, педагогіка і медицина. З них виходять хороші художники, письменники, актори, музиканти, вчителі і лікарі.

Що чекає Риб в 2019 році?

Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловікиУ рік Свині Риби будуть як ніколи активні, особливо з урахуванням, що в 2019 рік вони прийдуть з новими проектами і напрацюваннями. І їм залишиться тільки зміцнити свої позиції для подальшого розвитку. Рік проходитиме плідно і розмірено, Риби зможуть повністю реалізувати свої творчі здібності. Але тільки за умови, якщо у вас вийде застосувати правильний підхід. Можливо, для цього доведеться змінити роботу і навіть сферу діяльності, але повірте, якщо ви зможете правильно реалізувати свої ідеї, то це буде того коштувати. Навіть самі, здавалося б, нереальні плани, отримають шанс на втілення, і при повній самовіддачі ви зможете зробити бажане дійсністю. Однак пам’ятайте, що просто так нічого не дається, і вам доведеться неабияк «попотіти», щоб досягнути тих висот, до яких ви прагнули. І тут все залежить тільки від вас.

Для чоловіків Риб

Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловікиЧоловіки, що представляють цей знак Зодіаку, готові прийти на допомогу за першим покликом. Вони не люблять засмучувати інших, завжди намагаються сказати щось приємне, але якщо самі чимось засмучені, то й виду не подадуть і дуже добре це приховують. Ніхто не знає, про що вони думають – чоловіки Риби уникають розмов про свої проблеми з тими, з ким у них немає близьких відносин. По натурі вони – справжні бродяги, тому чудово переносять самотність і часто живуть у своєму світі». Гороскоп на 2019 рік для чоловіків Риб попереджає про циклічність періодів: будуть як злети, так і падіння. Можливо, перша половина року здасться занадто легкої та успішної, але не варто розслаблятися – у другій половині будьте готові до труднощів. Але, враховуючи вашу працездатність, і якщо ви зможете направити її в потрібне русло, до кінця року на вас чекають приємні сюрпризи.

Читайте також:  Renault Duster 2018 року вся інформація і фото

Для жінок Риб

Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловікиЖінки, народжені під цим сузір’ям, натури емоційні і чутливі, вони часто бувають незібрані і дуже важко переживають невдачі. Дами Риби схильні до гуманітарних наук, володіють артистизмом, часто бувають ранимі і не вірять в свої таланти. Вони милі, чутливі і дбайливі, дуже мрійливі, тому більшу частину часу витають у хмарах. Гороскоп на 2019 рік для жінок Риб говорить про те, що вам потрібно озирнутися на минулі роки і тверезо оцінити його підсумки. Саме від результатів минулих років залежить те, як буде протікати у дам Риб рік Свині. І чим більш насиченою і продуктивніше був минулий рік – тим вдаліше складеться і 2019. Але це зовсім не означає, що якщо раніше були невдачі, то і тепер вони будуть, ні! Просто вам потрібно докласти максимум зусиль, щоб рік Свині пройшов максимально успішніше. Сприятливий період для цього – весна, саме вона послужить вам відправною точкою для дій.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловікиДля чоловіків Риб рік Свині не обіцяє гармонії в родині – на жаль, але постійні стреси на роботі привнесуть якийсь дисбаланс в особисті стосунки, особливо в першій половині року. Щоб уникнути конфліктів, зірки рекомендують спочатку «блокувати» труднощі і залишати всі проблеми на роботі. А холостякам Рибам преставиться шанс зробити пропозицію дамі серця, яка давно претендує на роль другої половини. Якщо ви раніше на це не вирішувалися, то зараз саме час – зірки на вашому боці.

З урахуванням максимальної нестриманості дам Риб, рік Свині попереджає про те, що можуть в сім’ї можуть виникнути конфлікти. Щоб цього уникнути, потрібно стримувати своє роздратування і не висловлювати невдоволення своїм близьким. Постарайтеся тримати все невдоволення в собі, інакше це ні до чого доброго не призведе. Це ж стосується і вільних жінок Риб, особливо якщо вас поглинули нові відносини. Якщо вам дорогий чоловік, і ви розглядаєте його в якості майбутньої половинки – будьте стриманішими.

Читайте також:  Як прикрасити будинок на Новий рік 2019, 60 яскравих фото-ідей

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловікиЧоловікам Рибам зірки радять: якщо робота не приносить вам бажаних фінансових дивідендів, то сміливо міняйте – 2019 рік як раз той випадок, коли можна кардинально змінити рід діяльності на той, який принесе вам більше прибутку. Не бійтеся змін, рік Свині гарантує вам гідний результат. В цьому випадку фінансові ями вам точно не загрожують, і ви, нарешті, зможете отримувати гідну оплату за свою працю. Головне – не помилитися з вибором роботи, але з вашою інтуїцією ви зможете!

Жінкам Рибам 2019 рік обіцяє стабільність у матеріальному плані – в мінус ви точно не підете. Але якщо ви хочете домогтися значного припливу фінансів, то вам, звичайно, доведеться неабияк постаратися і проявити завзятість і цілеспрямованість. Крім того, ваш гороскоп рекомендує утриматися від нерозумних витрат на зразок «ой, яка гарненька кофточка», це вам зовсім ні до чого. Постарайтеся тримати такі пориви під контролем, інакше ви ризикуєте в рекордні терміни спустошити свій гаманець.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловікиЩо рекомендують чоловікам Рибам в рік Свині в плані кар’єри? Насамперед, це проявити наполегливість, оскільки саме 2019 рік – найбільш сприятливий для того, щоб домогтися гідного результату. Саме завзятість та цілеспрямованість допоможе досягти максимальних висот. Ваш світлий розум і організованість буде оцінене керівництвом, завдяки чому ви можете зайняти високу посаду. Але будьте уважні, намагайтеся не допускати серйозних помилок «во благо» конкурентів.

Дами Риби, для вас є хороша новина: ваші минулі заслуги помічені керівництвом і у вас в 2019 році є всі шанси на підвищення. Але не варто розслаблятися, адже за вами і вашою роботою буде уважно спостерігати начальство, оскільки конкурентів ще ніхто не відміняв. Тому постарайтеся докласти всі зусилля: проявляйте працьовитість і доброзичливість, не реагуйте на плітки і провокації, будьте нейтрально ввічливі з усіма. Це допоможе вам утримати свої позиції і надовго довго «тримати» своє місце.

Читайте також:  Як щодо любові - фільм 2019 | актори, дата виходу

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловікиЧоловіки Риби, ваш головний ворог в рік Свині – це стрес. Тому не дозволяйте йому ніяк себе проявити – розслабляйтеся так, як вам це подобається. Читайте вечорами, дивіться улюблені фільми, бігайте вранці – словом, робіть те, що вам завжди більше всього подобалося. Що стосується відпустки, то їм рекомендується скористатися «на повну котушку». Їдьте до моря, в гори, в екзотичні країни, в село до родичів – робіть так, так цього потребує душа. Вашому організму не зашкодить ніякої відпочинок.

Для жінок Риб гороскоп радить більш уважно поставитися до свого здоров’я, адже їм давно вже пора прислухатися до свого організму. А він вже просто вимагає змінити пасивний відпочинок на активні заняття, тому намагайтеся приділяти свій час фізичних навантажень. Також рекомендується переглянути свій харчовий раціон і перейти на правильне харчування. Відпустку можна провести за своїм бажанням і можливостям: це може бути як туристична поїздка в інші країни, так і відпочинок в селі у родичів.

Відомі особистості, народжені під знаком Риби

Гороскоп на 2019 рік Риби: жінки та чоловіки

  • Джордж Вашингтон (22 лютого) – перший президент США.
  • Енріко Карузо (25 лютого) – італійський оперний співак.
  • Віктор Гюго (26 лютого) – французький письменник.
  • Ірина Купченко (1 березня) – російська актриса.
  • Олена Яковлєва (5 березня) – російська актриса.
  • Мікеланджело (6 березня) – італійський художник.
  • Габріель Гарсіа Маркес (6 березня) – колумбійський письменник.
  • Орнела Муті (9 березня) – італійська актриса.
  • Шерон Стоун (10 березня) – американська актриса.
 • Єгор Дружинін (12 березня) – російський хореограф.
 • Лайза Міннеллі (12 березня) – американська актриса і співачка.
 • Ірина Алфьорова (13 березня) – російська актриса.
 • Альберт Ейнштейн (14 березня) – німецький фізик-теоретик.
 • Михайло Врубель (17 березня) – російський художник.
 • Люк Бессон (18 березня) – французький режисер.

Дивіться відео з характеристикою знака зодіаку Риби:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021