Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловіки

Гороскопи читають багато людей, навіть ті, хто не дуже в них вірить. Тому що завжди є інтерес: а раптом зірки не брешуть? Раптом передбачення здійсняться? І ця стаття присвячена прогнозом для конкретного знака, в неї ви дізнаєтеся, що обіцяє гороскоп на 2019 рік для Раків. Представники цього сузір’я народилися в період з 22 червня по 22 липня під знаком Води і заступництвом Місяця. Цей знак можна по праву назвати самим унікальним з усіх.

Народженим під цим сузір’ям людям властива чудово розвинена інтуїція і тонка нервова система. Вони володіють терпінням і вимогливістю до себе. Такі люди схильні до сентиментальності і самопожертви і почуття обов’язку для них – перш за все. Найсприятливіші для них сфери діяльності – це педагогіка, психологія та керівні посади. З них виходять непогані вихователі, психологи та керівники.

Що чекає Раків в 2019 році?

Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловікиРаки – сильні особистості, їм під силу впоратися з багатьма проблемами. І рік Свині не виняток. У 2019 році перед представниками цього сузір’я постане чимало завдань, і часом дуже складних, але подолання перешкод буде залежати лише від бажання Раків з ними впоратися. Чималу роль відіграє гармонія – як у сім’ї, так і в душі. Для того щоб досягти бажаного, дуже важливий внутрішній настрій, тому Ракам зірки радять прислухатися до свого внутрішнього стану.

Подолати перешкоди і досягнути поставлених цілей можна буде тільки в тому випадку, якщо Раки самі цього захочуть і поставлять перед собою мету, а не за наказом або примусу. Це люди принципові і честолюбні, насильно змусити їх що-небудь робити неможливо. Тому успіх цього знака залежить виключно від бажання його представника, тільки тоді буде результат.

Для чоловіків раків

Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловікиЧоловіча половина, народжена під цим сузір’ям, це порядні, сумлінні і вірні друзі, плюс – чудові співрозмовники. Вони мають дуже тонкою інтуїцією, терпінням і вимогливістю (як до себе, так і до інших). Це емоційні люди, схильні до сентиментальності і чутливості, сильно прив’язані до свого будинку. Раки «думають» серцем і завжди прислухаються до своєї інтуїції – по суті, вони довірять лише їй, а не будь-чиїх порад. І 2019 рік надасть чоловікам Ракам безліч шансів для втілення в життя своїх ідей, але чи скористаються вони ними – залежить від того, наскільки сильно вони цього хочуть. Зірки рекомендують не пускати на самоплив свої таланти і бажання, оскільки це дуже сприятливий рік для звершення багатьох планів. Не варто зволікати і сумніватися! Раки, це ваш рік, візьміть від нього все можливе! Навіть, незважаючи на те, що представники цього знака – люди сором’язливі, їм всі гори по плечу.

Читайте також:  План протидії корупції на 2018-2019 | національний

Гороскоп на 2019 рік для жінок Раків

Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловікиДами Раки за своєю природною вдачею – впевнені в собі особистості. Вони самолюбні, але, в теж час, уважні до оточуючих. Такі люди завжди терпляче вислуховують співрозмовника, не даючи непотрібних порад – це прекрасні «вуха», коли необхідно з кимось поділитися. Але якщо їх рада важливий – вони з задоволенням скажуть свою позицію, не нав’язуючи її. Жінки Раки емоційні, вони люблять, коли їх хвалять, і завжди готові налагодити добрі стосунки з оточуючими. Рік Свині обіцяє їм нові знайомства, які можуть перерости в міцну дружбу, але тільки в тому випадку, якщо самі Раки цього захочуть. Вони нікого просто так не пускають у своє життя, їх довіру потрібно заслужити. Представниці цього знаку самі вибирають собі друзів, яких у них, як правило, не так вже й багато. І 2019 рік обіцяє нові знайомства, головне – це зуміти розгледіти співрозмовника «того самого людини». Тому будьте уважні при знайомствах.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловікиРік Свині застерігає сімейних чоловіків Раків: будьте обережні! У 2019 році є ймовірність, що на горизонті «намалюється» новий роман, який у вас може з’явитися бажання зануритися з головою за спиною дружини. І зірки склалися так, що факт зради стане відомий вашій другій половині, і тоді проблем точно не уникнути. Тому намагайтеся не допускати подібних ситуацій. Що стосується самотніх чоловіків Раків, то 2019 рік надасть їм всі шанси зустріти дівчину своєї мрії вже ближче до літа.

Приблизно така ж ситуація буде складатися і у жінок Раків. Заміжні пані відчують, що трохи втомилися від сімейного життя, і у них навіть промайне думка завести роман на стороні. Цього не можна робити ні в якому разі, оскільки саме в 2019 році спрацює приказка: «Все таємне стає явним». Тобто, зрада спливе назовні і в сім’ї виникнуть проблеми. Тому будьте пильні! Самотніх жінок чекає знайомство в зовсім несподіваних місцях, наприклад, в гостях або на вечірці.

Читайте також:  Модні нігті на Новий рік 2019 варіанти новинки фото

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловікиЧоловікам Ракам в рік Свині варто бути дуже обережними, оскільки намічається серйозна прибуток, яку вони по дурості і незнання можуть «пустити на самоплив». Будьте готові до того, що матеріальний дохід може значно збільшитися, і ваші необдумані витрати не принесуть нічого, крім проблем. Не проявляйте безрозсудну щедрість, цього ніхто не оцінить, а ви тільки залишитеся ні з чим. І якщо у вас намітиться фінансова прибуток – краще вкласти її в свої потреби, ніж витрачати на чужі проблеми.

Рік Свині також обіцяє дамам Ракам матеріальний дохід, але будьте готові до того, що до вас вишикуватися черга бажаючих з категорії «зайняти». Зірки рекомендують вам не соромитися здатися «жадібним» в очах інших, тому сміливо відмовляйте! 2019 рік прогнозує, що ви ризикуєте не отримати назад свої гроші, навіть якщо ви займали їх добрим знайомим, яким довіряєте. Пам’ятайте, що немає нічого ганебного в тому, щоб відмовляти комусь у своїх чесно зароблених доходи. Вони ваші, а не чиїсь.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловікиВ цілому для більшості чоловіків Раків рік Свині в плані кар’єри буде складатися досить сприятливо. При належній старанності і завзятості на горизонті замаячить посаду керівника. Більше того, до Ракам буде вподобу все начальство! Єдине, що неодмінно варто врахувати: на новому місці в першу чергу потрібно буде зайнятися новими ідеями та проектами, які постійно відкладалися «на потім». Так що є всі шанси, що вони «вистрілять», відповідно – ви зможете просунутися в кар’єрі ще далі.

У дам Раків 2019 рік в плані кар’єри буде супроводжуватися стрибками і нестабільністю, то вгору, то вниз. Але у жінок Раків завжди в запасі є купа ідей, і їх неодмінно потрібно озвучувати начальству. І нехай більшість з них «політають повз», але в рік Свині є всі шанси, що хоча б одна ідея досягне мети. Тоді можна розраховувати не тільки на її просування, але і на підвищення в посаді. А взагалі цей рік ідеальний для того, щоб відкрити свою справу – вже в чому-чому, а в бізнесі жінки Раки підковані.

Читайте також:  Рецепти приготування Новорічного печива 2019

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловікиЗірки попереджають: не займайтеся самолікуванням! Чоловікам Ракам властиво байдуже ставитися до свого здоров’я і при найменшому нездужанні просто пити таблетки за принципом: «Авось пройде». Так робити категорично не можна, інакше в 2019 році це може скінчитися госпіталізацією. Краще пройти плановий огляд, результати якого виявлять точний діагноз. Відпустку чоловікам Ракам в рік Свині бажано провести вдома, щоб привести в порядок своє здоров’я і відпочити в рідних стінах.

У результаті плідної роботи в 2019 році жінки Раки відчую занепад сил, який потрібно буде відновити. Мова йде не тільки про фізичному виснаженні, але і про психічне, яке вже загрожує різного роду стресами. Не варто сидіти вдома і дивитися телевізор – так ви не відпочинете. Ідеальний варіант в цьому випадку – з’їздити куди-небудь за місто, в ліс, на природу. Просто «наплюйте на всі справи, надіньте спортивний костюм, зберіть рюкзак – і їдьте подалі від гамірного міста. Пам’ятайте, що здоров’я дорожче.

Визначні особистості, що народилися під знаком Рака

Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки та чоловіки

 • Анна Ахматова (23 червня) – російська поетеса.
 • Джордж Майкл (25 червня) – британський співак.
 • Ізабель Аджані (27 червня) – французька актриса.
 • Пітер Пауль Рубенс (28 червня) – нідерландський живописець.
 • Майк Тайсон (30 червня) – американський боксер.
 • Жорж Санд (1 липня) – французька письменниця.
 • Памела Андерсон (1 липня) – американська актриса.
 • Леді Діана (1 липня) – принцеса Уельська.
 • Том Круз (3 липня) – американський актор.
 • Джина Лоллобриджида (4 липня) – італійська актриса.
 • Рінго Старр (7 липня) – британський музикант.
 • Жанна Агузарова (7 липня) – російська співачка.
 • Том Хенкс (9 липня) – американський актор.
 • Володимир Маяковський (19 липня) – російський поет.
 • Ернест Хемінгуей (21 липня) – американський письменник.

Дивіться відео з характеристикою знака зодіаку Рак:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021