Гороскоп на 2019 рік Овен: жінки та чоловіки

Що собою являє зодіакальний гороскоп? Це розташування зірок і планет в той момент, коли народжується людина, завдяки чому можна судити про тих рисах характеру, на які ці планети і зірки можуть впливати. У даній статті ми розглянемо гороскоп на 2019 рік для овна. Представники цього знака – натури активні, люблять різні види спорту і обожнюють подорожувати (особливо в екзотичні місця). Вони народилися в період з 21 березня по 20 квітня під знаком Вогню і заступництвом Марса. Відрізняються сильним і владним характером, твердою волею, оптимізмом і честолюбством. Мають загостреним почуттям справедливості і швидкістю реакції, люблять працювати і діяти. Найсприятливіші для них сфери діяльності: медицина, журналістика, керівні посади. З них виходять хороші лікарі, письменники і адміністратори.

Що чекає Овнів у 2019 році?

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінки та чоловікиЛюдей, народжених під зодіакальним сузір’ям Овна, в 2019 році Жовтої Свині чекає досить насичена і дуже енергійна життя. Навіть, незважаючи на те, що цього знаку протегує войовнича планета Марс, яка часто налаштована негативно і навіть агресивно, Овни відрізняються безстрашністю. Саме тому їм вдається долати всі труднощі і йти напролом до успіху, і прийдешній рік не виняток. Але і без деяких труднощів, звісно, не обійдеться, оскільки в 2019 році Овни будуть позбавлені підтримки свого покровителя Марса, але вони мають настільки сильним характером, що здатні зламати будь-які стіни. Для людей, народжених під знаком Овна, рік Свині стане якщо не переломним, то досить сприятливим, як в особистому житті, так і в кар’єрному зростанні. Для цього потрібно тільки бачити мету і не бачити перешкод», тільки тоді все вийде.

Для чоловіків Овнів

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінки та чоловікиЧоловіки, народжені під цим сузір’ям, завжди сповнені енергією, ідей і творчих сил. Вони нетерплячі, рішучі і самовпевнені. У компанії і колі друзів чоловіка Овни завжди популярні, справжні природжені лідери! Вони люблять життя у всіх її проявах і намагаються брати від неї все. Це веселі та енергійні люди, яких часто можна зустріти, наприклад, на футбольних матчах або ганяють на мотоциклах. Вони не пасують перед труднощами, не боятися робити перший крок у стосунках, навіть у найскладніших ситуаціях, ніж завжди підкуповують. У 2019 році їх чекають подорожі і пригоди, і можливо навіть з ударною дозою адреналіну. Рік Свині подарує чоловікам Овнам вибух незабутніх емоцій, які їм завжди потрібні, як ковток свіжого повітря. Будьте готові до змін і нових цікавих знайомств – вони допоможуть придбати вірних друзів. Однак надмірно захоплюватися не варто, постарайтеся приглушити свою енергію.

Читайте також:  Висока мода 2018-2019 | тренди, фото

Гороскоп на 2019 рік для жінок-Овнів

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінки та чоловікиПредставниці слабкої статі, які народилися під знаком Овна, відрізняються швидкістю реакції та здатність всі «схоплювати на льоту. Вони розумні, вперті, нетерплячі, люблять сперечатися і відстоювати свою точку зору, навіть якщо розуміють, що неправі. Їм важко всидіти на місці, їх часто буває багато, що часом може заважати оточуючим. Б’є через край невгамовна енергія жінок Овнів часом стомлює, але, в теж час, і заряджає позитивними емоціями. Це вірні друзі, які ніколи не відмовлять у допомозі і прибіжать за першим покликом навіть пізно вночі. У 2019 році вони будуть мчати в шаленому ритмі життя, намагаючись скрізь встигнути і нічого не упустити. Така наполегливість допоможе їм досягти багатьох успіхів. Але! Незаміжні дівчата, зірки радять вам бути обережніше: така швидкість може зіграти з вами злий жарт, і такими темпами ви можете «пробігти повз» своєї половинки. Пам’ятайте, що всьому має бути своя міра.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінки та чоловікиДля чоловіків Овнів рік Свині в особистому плані буде протікати непросто. Холостякам знайти пару не складе труднощів, але от чи зможуть вони зберегти свої стосунки – питання відповідальності конкретної людини. Якщо чоловік зможе приділяти своїй половинці достатньо уваги, не перетягуючи ковдру на себе, тоді є всі шанси появи нового осередку суспільства. Що стосується сім’янинів, то їм належить головна нелегке завдання – знайти баланс між роботою і домом, це допоможе зберегти гармонію в родині.

Досить складно будуть складатися особисті відносини і у жінок Баранів. У 2019 році їх буде «кидати» з боку в бік, що може закінчитися навіть размолвками. Не варто розриватися між роботою і коханою людиною, інакше так недалеко і до депресії. Зірки рекомендують вам переглянути свій щільний графік і урізноманітнити побут, більше приділяти увагу своєму супутнику життя і частіше бути поряд з ним. Просто трохи «пригальмувати», внесіть корективи і зміни у своє насичене життя.

Читайте також:  Фільм «той, що Біжить по лезу» 2019. Дата виходу, актори, трейлер

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінки та чоловікиУ фінансовому плані для чоловіків Овнів рік Свині обіцяє стати сприятливим. Вже перша половина року принесе приємні сюрпризи, що допоможе суттєво поправити матеріальне становище. Особливо пощастить щасливчикам, які зуміли організувати правильне вкладення своїх сил в роботу, а подібні старання завжди приносять плоди. І якщо чоловіки Овни зможуть якісно розподілити свій робочий час і докладуть максимум зусиль і працьовитості, то фінансова прибуток не змусить себе довго чекати.

Інакше в 2019 році буде складатися ситуація у жінок Баранів, оскільки поєднувати роботу і особисте життя їм в принципі нелегко. Рік Свині надасть дамам чимало шансів поправити матеріальне становище, але чи зможуть вони цим скористатися – залежить від пріоритетів кожної жінки, що саме вона ставить на перше місце. Якщо підвищена увага буде приділятися сім’ї та другій половинці, то особливої грошової прибутку чекати не варто. Якщо ж у пріоритеті робота – 2019 рік цілком сприятливий.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінки та чоловікиВласний бізнес і його розвиток, підвищення по службі і просування по кар’єрних сходах – ось що обіцяє рік Свині заповзятливим і цілеспрямованим чоловікам Овнам. Звичайно, від деяких неприємних нюансів і навіть певного хаосу у справах не обійтися, але в цілому 2019 рік для кар’єри буде складатися з оптимістичними прогнозами. Головне – не втрачати шанси, яких буде надано в надлишку. У такій справі допоможе тільки чітке планування, грамотна стратегія і тверезий розум.

Для дам Овнів зірки приготували нелегкі випробування на міцність, і 2019 рік у цьому плані обіцяє бути насиченим. На роботі передбачається інтенсивна завантаженість, і можливо, що дуже багато доведеться переробляти десятки разів, щоб домогтися високих результатів. Не чекайте відразу матеріальних благ, для цього доведеться добре попрацювати. Надмірно активні жінки Овни заради кар’єрного росту ризикують залишитися без відпустки, але якщо зможуть правильно організувати робочий графік, то на відпочинок можна розраховувати.

Читайте також:  Прикольні подарунки на Новий рік 2021: 100 ідей!

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінки та чоловікиСтрімкий темп життя в рік Свині може втомити навіть сильних і фізично міцних чоловіків Баранів, тому їм слід трохи зменшити темп і приділити увагу своєму здоров’ю. Якщо не вийде викроїти час на відпочинок, тоді потрібно пожертвувати розвагами, які потребують витрат енергії. Крім того, рекомендується обмежити вживання спиртних напоїв – не варто посилювати ситуацію, адже організм з таким насиченим графіком і так вже дає збої. Краще замінити розваги басейном.

У 2019 році жінкам Овнам доведеться багато працювати, тому дуже важливо час від часу замінювати фізична праця розумовою. Навіть просто полежати з книжкою або посидіти біля телевізора для організму буде корисно. Не варто забувати, що надмірна завантаженість не самим кращим чином позначається на зовнішньому вигляді, ніякої макіяж не здатний приховати втоми на обличчі. І прекрасна можливість для дам Овнів зміцнити своє здоров’я – невеликі ранкові пробіжки на свіжому повітрі або заняття тенісом.

Визначні особистості, що народилися під знаком Овна

 • Симона Синьйорі (25 березня) – французька актриса.
 • Рафаель Санті (26 березня) – італійський живописець.
 • Мерайя Кері (27 березня) – американська поп-співачка.
 • Йоганн Себастьян Бах (31 березня) – німецький композитор.
 • Микола Гоголь (1 квітня) – російський поет і письменник.
 • Джакомо Казанова (2 квітня) – італійський авантюрист.
 • Ганс Крістіан Андерсен (2 квітня) – данський письменник.
 • Жан-Поль Бельмондо (9 квітня) – французький актор.
 • Монсеррат Кабальє (12 квітня) – іспанська оперна співачка.
 • Катерина Медічі (13 квітня) – королева Франції.
 • Ірина Хакамада (13 квітня) – російський політик.
 • Леонардо да Вінчі (15 квітня) – італійський художник.
 • Алла Пугачова (15 квітня) – російська естрадна співачка.
 • Клаудія Кардинале (15 квітня) – італійська актриса.
 • Чарлі Чаплін (16 квітня) – американський актор і режисер.

Дивіться відео з характеристикою Баранів:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021