Гороскоп на 2019 рік Овен: жінка і чоловік у всіх сферах життя

За Східним календарем 2019 рік пройде під знаком Земляного Кабана. Астрологи пророкують, що для всіх знаків Зодіаку він буде не самим простим, але одним з найцікавіших. Зірковий гороскоп на 2019 рік Овну прогнозує безліч непередбачуваних, але багатообіцяючих проектів. Завдяки грамотно складеними прогнозами, можна вже зараз трохи зазирнути в майбутнє і оцінити майбутні перспективи.

12 місяців — 12 етапів

Найзручніше вивчати інформацію по окремих етапах, і астрологічний прогноз — не виняток. Фахівцям доводиться ретельно працювати, щоб кожен бажаючий міг дізнатися свій гороскоп по місяцях. Так, для Овнів рік Земляного Кабана готує наступні події:

 • Січень. Початок року пройде на хвилі романтики. Тим, хто шукає свою другу половинку, слід бути більш уважними — можливо, серед оточення є саме той чоловік, з ким можна побудувати тривалі, міцні відносини.
 • Лютий. В лютому питання відносин з близькими залишається відкритим: на сімейному фронті все має бути спокійно і стабільно, головне, не звертати увагу на дрібні побутові проблеми і не прискіпуватися до членів сім’ї по дурницях.
 • Березень. Перший місяць весни сприятливий для вирішення професійних завдань. Щоб кар’єра успішно будувалася, рекомендується проявляти ініціативу на роботі і пропонувати керівництву нові ідеї для розвитку компанії.
 • Квітень. Активний початок року може вилитися в легкі нездужання та зниження працездатності. У квітні слід звернути увагу на стан здоров’я. Можливий сплеск простудних і респіраторних захворювань.
 • Травень. Відмінний час для тих, хто хоче ризикнути! Причому, не важливо, в якій саме галузі. Кінець весни — найвдаліший час для сміливих експериментів і оригінальних вчинків.
 • Червень. Що саме логічне влітку? Звичайно, відпочинок! Після першої половини року, що пройшла в досить бурхливому ритмі, Овнам слід трохи перевести дух і відпочити перед новими звершеннями.
 • Липень. Тим, хто хоче змінити рід діяльності, варто зробити це в липні. Саме зараз найсприятливіший час для пошуку роботи.
 • Серпень. Серпень — час фінансової стабільності. Відмінний період для здійснення великих покупок.
 • Вересень. Місяць, який, швидше за все, пройде в деякому напруженні. Очікування виконання надій і обіцянок, даних іншими людьми. Доведеться набратися терпіння.
 • Жовтень. Зірки пророкують Овнам в жовтні піднесення душевних та фізичних сил. Однак, не варто думати, що все виходитиме легко і просто, щоб домогтися результату в будь-якому починанні, доведеться проявити завзятість.
 • Листопад. Настав час трохи заспокоїтися і знизити рівень емоційності. Астрологи радять провести кінець року в тиші й умиротворення, наскільки це буде можливо. Потрібно уникати великих скупчень народу і вчитися йти на компроміс в намічених сварках.
 • Грудень. Можливо деяке ослаблення нервової системи, і це не дивно, насичений подіями рік не може пройти безслідно. Грудень потрібно провести в кращих традиціях жанру: підготуватися до свят, зайнятися шопінгом, розслабитися і просто проплисти залишок року за течією.
Читайте також:  Гороскоп Львів на 2018 рік для чоловіків і жінок, діти знаку Лева

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінка і чоловік у всіх сферах життя

Гороскоп для жінки Овна на 2019 рік

Представницям прекрасної статі можна планувати романтичні поїздки і приємні подорожі. Для самотніх дам зірки готують запаморочливі романи, правда, не можна обіцяти, що відносини вийдуть довгими і міцними. У будь-якому випадку, сплеск адреналіну забезпечений!

Фахівці радять зважити всі «за» і «проти» і зрозуміти, чого ж дійсно хочеться отримати від життя. Планети розташуються таким чином, що в любовний гороскоп на 2019 рік дами-Овни будуть здаватися ще більш жіночними, і, відповідно, перемог буде більше, ніж поразок. Рівень чарівності зросте настільки, що встояти перед цим якістю зможе далеко не кожен.

Якщо надійде пропозиція про просування по кар’єрних сходах, потрібно відразу погоджуватися. Кожен Овен жінка — це грамотний, адекватний управлінець з тверезим поглядом на життя. У деяких випадках може виникнути відчуття фальші і обману, що виходять від оточуючих, тут рекомендується довіритися інтуїції: можливо, внутрішній голос застерігає від помилок.

Гороскоп на 2019 рік Овен: жінка і чоловік у всіх сферах життя

Що потрібно робити Овнам в 2019 році, щоб зберегти хороше самопочуття і примножити здоров’я? Як правило, цей знак Зодіаку стійкий до різного роду нездужання, але обережність не завадить ніколи. Заряджаючи оточуючих невичерпною енергією, Овни повинні стежити за своїм станом: за прогнозами астрологів найбільш вразливим буде період у другому кварталі: саме в цей час підвищується ймовірність інфекцій, стрибків тиску і проблем з серцем.

Що стосується здоров’я, в осінній період можливі головні болі і мігрені у тих, хто схильний до цим недугам. Зарядка, прогулянки на свіжому повітрі — звучить банально, але має дуже хороший профілактичний ефект.

Прогноз для чоловіка Овна

Астрологи дають не тільки загальну картину на весь рік, але й готові розглянути кожну сферу життя «в подробицях». Так, в 2019 році практично кожен Овен чоловік відчує на собі підвищену увагу протилежної статі. Зірки обіцяють, що в особистому житті у представників цього вогняного знаку настане повна гармонія. У сім’ї буде атмосфера розуміння і підтримки; можна сміливо розраховувати, що навіть у найскладніших ситуаціях близькі люди допоможуть морально і психологічно.

Читайте також:  Коли закінчиться криза в Росії: прогнози на 2019 рік

У другій половині року у сімейних Баранів може виникнути відчуття, що їм не достатньо свободи. Не варто приймати поспішні рішення і руйнувати давні стосунки. Потрібно проявити стриманість, не грубити своїй другій половинці, і тоді через деякий час все повернеться у звичне русло. Рекомендується приділяти більше уваги самим маленьким членам сім’ї, вони як ніколи будуть мати потребу в ласці і турботі.

Найбільше кожен Овен-чоловік боїться рутини і монотонності. Рік Земляного Кабана точно не можна буде назвати нудним для представників цього знака. Плани, звіти, стратегії і нові ідеї — колегам по службі буде потрібна допомога і підтримка. Робочі завдання будуть складними, але цікавими і здійсненними. Головне, не лінуватися і проявляти професіоналізм, і старання будуть оцінені керівництвом.

Потрібно бути готовим до відряджень та службових поїздок. При прояві належної старанності можна розраховувати на підвищення зарплати і премії. Рік підійде також, щоб вкласти фінанси в нерухомість, акції або цінні папери.

Детальний Східний гороскоп

Овни — люди сміливі і впевнені в собі по натурі, але за знаків Східного гороскопу астрологи на 2019 рік дають Овнам окремі прогнози :

 • Овен-щур, особливо якщо це жінка, може розраховувати на заступництво сильних і впливових осіб.
 • Овнам-Бикам доведеться проявити максимум самостійності і взяти вирішення безлічі питань на себе.
 • Рішучі Тигри будуть в центрі уваги будь-якої компанії.
 • Для представників знаку Кролик рік буде спокійним; чарівність цих людей не залишиться непоміченим.
 • Овни-Дракони, можливо, знайдуть для себе важливу справу, якою будуть готові присвятити все життя.
 • Здібності Змій знаходити вихід з будь-якої ситуації будуть оцінені по достоїнству.
 • Нетерплячі Овни-Коні, як завжди, не знатимуть спокою і намагатимуться охопити як можна більше різних справ.
 • Баран-Вівця зможе проявити весь свій артистичний талант, щоб домогтися поставлених цілей.
 • Півням не раз доведеться ризикувати, щоб переконати близьких у своїй правоті. Старання не залишаться непоміченими.
 • Представники знаку Собаки будуть відкриті новим відносинам.
 • Овен-Свиня, як завжди, залишиться опорою для свого оточення.
Читайте також:  Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: жінки та чоловіки

2019 рік принесе Овнам багато яскравих вражень, а яку забарвлення будуть мати емоції — позитивну чи негативну — найчастіше доведеться вирішувати самим представникам вогняного знаку!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021