Гороскоп на 2019 рік Лев | жінка, чоловік, східний

Жовта Земляна Свиня підготувала масу сюрпризів як ділового, так і особистого характеру. Господиня року прожене геть невпевненість, сором’язливість. Вона допоможе розправити крила і на всій швидкості мчати назустріч своєму щастю. Завдяки позитивному настрою Свині гороскоп на 2019 рік Леву обіцяє зміни на краще в особистому житті. Багатьом вдасться знайти другу половинку або зміцнити відносини з коханою людиною. Можливі зміни в кар’єрі. Не виключена зміна місця проживання.

Гороскоп на кожен місяць 2019 року для Лева

Кожен місяць має свої енергії, які приносять як гармонію, так і дисбаланс. Але такий спритний, сміливий знак Зодіаку Лев зуміє ними правильно скористатися, спрямувати їх у потрібне русло.

 • Січень. Бажання будуть виконуватися за помахом чарівної палички. Попереду багато цікавих зустрічей, нових знайомств. Ймовірно пропозиція від старого друга зайнятися спільним бізнесом, тут важливо правильно розставити пріоритети.
 • Лютий. Не виключені нездужання, поганий настрій з-за матеріальних труднощів. Доведеться звертатися за допомогою до друзів і родичів. Кінець зими принесе нові ідеї, можливості для розвитку.
 • Березень. Часті посиденьки з друзями негативно позначаться на взаєминах з рідними. Також несприятливий прогноз і стану здоров’я. Відвідування стоматолога навряд чи вдасться уникнути.
 • Квітень. Оптимістичним настроєм Левам вдасться заразити всіх оточуючих. У підсумку налагодяться взаємини як у сім’ї, так і в робочому колективі. Велика ймовірність отримання премії або іншого додаткового доходу.
 • Травень. Всі проблеми доведеться вирішувати поодинці. Часто бувати вдома навряд чи вийде, оскільки доведеться їздити по відрядженнях або допомагати родичам з ремонтом. До кінця весни можливий занепад сил, допоможе відновитися природа.
 • Червень. Неоднозначний місяць, очікуються підйоми і падіння. Можливі зміни в любовній і діловій сфері. Якщо Лев жінка, можна розраховувати на перспективний службовий роман. Представникам сильної статі навряд чи вдасться поєднувати роботу і особисті стосунки.
 • Липень. Хороший період для просування по кар’єрних сходах. Самотнім представникам знака доля підкине шанс зустріти другу половинку на ділових нарадах, різних заходах.
 • Серпень. Левам рекомендується кинути якір, постаратися зберегти все напрацьоване до цього. Вплутуватися в нові авантюри не варто. Душевний відпочинок принесе романтичну вечерю з коханою людиною.
 • Вересень. Період оновлення. Хтось побажає змінити свою зовнішність. Хтось займеться оновленням сімейного гніздечка. А хтось змінить характер відносин з коханою людиною. У плані здоров’я все буде добре.
 • Жовтень. Емоційно складний період. Уваги до себе, може зажадати старше і молодше покоління. На роботі не виключені проблеми, в тому числі фінансового характеру. Варто придивлятися до нових знайомих, серед них можуть бути аферисти.
 • Листопад. Успіх у любовній сфері подарує відчуття щастя. Завдяки позитивному настрою справи підуть в гору, налагодяться стосунки з колегами і керівництвом. Ймовірно загострення хронічних захворювань.
 • Грудень. Очікуються значні фінансові надходження. Левиця розпорядиться грошима на свій розсуд. А ось Лев чоловік буде змушений витратити заощадження на подарунки рідним, підготовку до Нового року.
Читайте також:
Kia Niro 2018 року фото

Рада! Леви люблять перемагати, панувати, бути правими завжди і у всьому. У рік Свині бажано урезонити своє Его, частіше звертати увагу на почуття і бажання оточуючих. Надаючи допомогу близьким, друзям, колегам, багато залучає на свою сторону Фортуну, отримають заслужений презент.

Гороскоп на 2019 рік Лев | жінка, чоловік, східний

Гороскоп для жінки знака Лев на 2019 рік

На любовному фронті очікуються підйоми і спади. Одні заміжні дами можуть задуматися про народження дитини, а інші – про розірвання приїлися відносин. Самотнім дівчатам раптом захочеться обзавестися сім’єю. Але важливо не поспішати з узаконенням стосунків, не розібравшись перш свої почуття до обранця.

Як справжня жінка, Левиця спробує знайти для себе вигідну і необтяжливу роботу. На жаль, не завжди бажання співпадають з можливостями. Чекають рутинні справи, складні завдання. Можливі сильні розчарування з-за неможливості реалізувати цікаві ідеї. Важливо зберігати стриманість, не йти на поводу у емоцій. Конфліктність тільки зашкодить репутації.

У 2019 найбільш уразливі місця Лева – зуби, серцево-судинна, нервова системи. Потрібно намагатися не переїдати, вести активний і здоровий спосіб життя. Не завадить зайнятися яким-небудь видом спорту. Фізичні навантаження покращують зовнішній вигляд, зміцнюють імунну систему і відволікають від проблем. Не можна ігнорувати занепад сил, при нездужанні краще взяти відпустку.

Гороскоп на 2019 рік Лев | жінка, чоловік, східний

Прогноз для чоловіка Лева

Багато Леви відчують себе немов на американських гірках. Метання між стабільними, але набридлими і новими, але невизначеними відносинами будуть вибивати зі звичної колії. Не варто збирати образи, недомовки. Оскільки чоловік повинен робити перший крок, краще чесно поговорити з другою половинкою і вирішити – продовжувати стосунки або розлучитися друзями. Холостим Левам представиться можливість зустріти свою долю ближче до кінця року.

Читайте також:
Жартівливий гороскоп на Новий рік 2021 (рік Бика) у віршах

Перше півріччя відмінно підходить для переходу на нову роботу або відкриття власного бізнесу. Важливо проявляти тактовність, не встрявати у конфлікти з колегами і тим більше з керівництвом. Влітку слід виважено підходити до прийняття рішень. Нечисті на руку люди можуть спробувати втертися в довіру. Бізнесменам вдасться розширити коло знайомств, обзавестися корисними зв’язками.

Бажано не зловживати алкогольними напоями, жирною їжею. Зайва вага негативно позначиться на самопочутті Львів, може привести до порушень роботи серцево-судинної системи. Восени можливі депресивні настрої, занепад сил. Привести себе в форму можна, відправившись на відпочинок, ближче до природи.

Східний гороскоп

Розважлива Свиня постарається кожного нагорода по заслугах. Саме тому в 2019 році загальний гороскоп для знаку Лев обіцяє кардинальні зміни. Якими вони будуть, багато в чому залежить від минулих діянь кожного представника східного Зодіаку.

 • Щур. Успіх принесе активна життєва позиція. Важливо логічно продумувати кожен свій крок, але і не забувати про підказки інтуїції. Фінансове благополуччя багато в чому залежатиме від уміння економити, просувати свої ідеї.
 • Бик. Секрет успіху міститься в інтелектуальному працю. Така діяльність принесе матеріальні вигоди, повагу людей, внутрішнє задоволення. Самотнім людям випаде можливість зустріти любов, а сімейних очікують домашні клопоти.
 • Тигр. Ризик у цьому році буде виправданий. Завдяки швидкій реакції вдасться збільшити фінанси, знайти нову роботу, а можливо навіть і знайти особисте щастя. Головне дотримуватися балансу між сім’єю і роботою.
 • Кролик. Успішний у всіх відносинах період.Вільні Леви будуть оточені шанувальниками, а сімейні – турботою та увагою рідних. Збільшення доходів можна домогтися, проявивши дипломатичність, працьовитість.
 • Дракон. Щоб рік приніс лише позитивні моменти, важливо проявляти обачність у всіх сферах життя. Екстрені весілля принесуть розчарування. Професійна діяльність порадує високим доходом.
 • Змія. На перший план вийде кар’єра і матеріальне благополуччя. Досягти успіху допоможуть такі якості як неквапливість, вдумливість, стриманість. Важливо прислухатися до інтуїції, вона поганого не порадить.
 • Кінь. Працювати цього знаку не звикати, але в рік Свині за працю вдасться ще й отримати подяку у вигляді великої грошової винагороди. Сім’я з розумінням поставиться до завантаженості, тому сварок не виникне.
 • Коза. Досягти фінансової незалежності Левам допоможе природжений артистизм. Граючи вийде багатими обзавестися шанувальниками, просунутися по кар’єрних сходах, надбавку до зарплати випросити.
 • Мавпа. Взбалмошность принесе щастя тільки в особистому житті. У всіх інших сферах варто позбутися від легковажності. Від уміння планувати залежить професійний успіх, достаток.
 • Півень. Відповідний період для збільшення доходу, пошуку другої половинки. Сімейних людей чекають приємні домашні клопоти. Багатьом випаде можливість перейти на більш високооплачувану роботу.
 • Собака. Як у діловому, так і в любовний гороскоп для знаку Лев очікуються зміни на краще. Досягти успіху допоможе стриманість, працьовитість. Важливо придивлятися до свого оточення, в ньому можуть бути шахраї.
 • Свиня. Відповідний період для відкриття творчого потенціалу. Саме творчість принесе повагу, внутрішнє задоволення, матеріальний достаток. У свій рік можна спробувати відкрити бізнес, він буде прибутковим.
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021