Гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок знаку Телець

Гороскоп 2019

Гороскоп на 2019 рік для чоловіків і жінок знаку Телець

Рік Жовтої Свині зустріне Тельців припливом життєвих сил. Він не буде простим — посилене вплив Місяця надасть безліч шансів на процвітання, а темний Плутон стане перешкоджати гладкому перебігу життя. Плутон не зможе повністю позбавити благ, належних Тільцям в цьому році, але не віддасть їх просто так. Всі сфери життя зазнати його впливу, але вже до літа негативні сили підуть на спад, а ті, хто витримає тиск почнуть отримувати гідну компенсацію у вигляді відпочинку, любові і зростання доходів.

Жінки-Тельці в 2019 році

Для представниць цього знака рік Свині буде суматошным, нервовим, але надає багато можливостей для розвитку. У цей період життя дасть шанс навчитися володіти собою, поділяти бажане і дійсне, змусить освоїти планування і покаже чого варті друзі та близькі.

Любов і сім’я

Друга половина літа може перервати тривале самотність жінок-Тельців. У липні-серпні ймовірний новий роман з придатною для сім’ї кандидатурою. Це стосується тільки дам, які шукають своє щастя вже тривалий час. Юним дівчатам і красуням, нещодавно розірвав відносини, теж випаде шанс пірнути з головою в нові почуття. Вони можуть бути і цілком серйозними, але рік Жовтої Свині не гарантує таким дамам 100% шанс на створення сім’ї.

Сімейним Тельцям доведеться шукати гармонію в будинку. Вона буде порушена зайнятістю жінок і мам-Тельців на роботі. У 2019 році вкрай важливо знайти баланс між роботою і домом, тільки це здатне зберегти спокій у родині. Треба постаратися організувати сімейний відпустку, але його необхідно спланувати заздалегідь, щоб робота не змогла порушити приємний відпочинок з близькими.

Читайте також:  Гра Two Worlds 3 (2019): новини і дата випуску чергової частини

Робота і фінанси

Клопоту на роботі в рік Жовтого Кабана дамам-Тельцям вистачить з лишком. Постійна зміна планів, несподівані корективи в роботі, регулярні зусилля з подолання хаосу в документах і інші непорозуміння не повинні тривати довго. Варто розділити мрії і плани — перше необхідно трансформувати в друге або відкинути зовсім. При цьому творчий підхід до роботи буде оцінений по достоїнству.

Для тих, хто працює з фінансовою документацією, рік видасться напруженим. У ці 12 місяців контроль за правильністю заповнення звітів та декларацій повинен бути ретельним. Особливу увагу варто приділити паперів в середині року. Бізнес-дамам потрібно прискіпливо перевіряти всю документацію, що надходить від партнерів. Також складно доведеться жінкам-Тельцям, чия робота пов’язана з іноземними партнерами. Під час переговорів можливі постійні непорозуміння з-за неточностей перекладу. Слід додатково перевіряти тексти документів і зайнятися поглибленим вивченням іноземної мови.

Фінанси в цьому році не обіцяють бути особливо рясними, але при наполегливій праці вони з’являться в достатньому розмірі. Це станеться не раніше настання літа. Найбільш працьовитим Тельцям вдасться вирішити житлове питання, придбавши довгоочікувану нерухомість.

Здоров’я і відпочинок

Для всіх Телят, а для дам особливо, в рік земляного Свині необхідний контроль за харчуванням. Переїдання і зловживання борошняними солодощами здатне надзвичайно легко трансформуватися в жирові відкладення в 2019 році. При цьому жорсткі дієти небажані, а в разі гострої необхідності потрібен обов’язковий прийом вітамінно-мінеральних комплексів. Стреси на роботі вимагають уважного ставлення до здоров’я. Щоб уникнути проблем з опорно-руховим апаратом і нервових зривів в цьому році потрібно зайнятися будь-яким видом фізичного навантаження. Це може бути плавання, йога або просто швидка ходьба.

Не варто нехтувати подорожами — шансів побачити нові місця буде безліч, як і часу на відпочинок. Поїздки і прогулянки дозволять отримати свіжі враження, а це дасть заряд бадьорості і гарного настрою. В іншому випадку будні стануть прісними, наповненими рутиною і нудьгою. Це негативно позначиться на психо-емоційному стані і загальному самопочутті.

Читайте також:  Новий рік 2018 в Ростові-на-Дону - куди сходити

Чоловіки-Тельці в 2019 році

Насиченість подіями може втомити представників цього знака. Можлива надмірно динамічна і надмірно емоційна життя. При належній вправності Тельцям вдасться влитися в бурхливий потік подій і навіть винести з цього майбутні паростки матеріального та особистісного розвитку. Ті, хто не стане намагатися пристосуватися до стрімкості цього року, не зможуть у ньому адаптуватися і упустять цілу низку хороших шансів вирости в роботі та соціумі.

Любов і сім’я

У 2019 році багатьом Тельцям доведеться заново оцінити свою другу половинку або когось із близьких людей. Саме хтось із них буде здатний надати хорошу підтримку в потрібний момент. Це здатне згуртувати сім’ю і зміцнити гармонійні стосунки. Щоб близькі «підставили плече» у важкий період, необхідно з самого початку року земляного Кабана ігнорувати конфліктні провокації. Перші 5 місяців року пройдуть під впливом негативних планет — вірогідна відкрита ворожнеча. Уміння гасити конфлікт в самому зародку дозволить не тільки уникнути скандалів, але і зміцнити теплі стосунки.

Самотнім представникам знака варто уважно придивлятися до знайомих дівчат з другої половини літа. Десь серед них може виявитися ідеально підходить подруга життя. Важливо не упустити момент, починаючи з жовтня шанс знайти підходящу даму почне стрімко танути. Також пізня осінь та зима можуть принести смуту в емоційний стан, тоді Тельцям буде вже не до початку нового роману.

Робота і фінанси

Саме в рік Жовтого Кабана всім Тельцям представитися можливість блиснути своїми талантами, життєвим досвідом і професіоналізмом. Вже на початку року у всіх людей цього знаку з’явиться шанс серйозно просунутися по кар’єрних сходах. Навіть якщо упустити такий момент в перші місяці 2019, то можливості будуть представлені і пізніше.

Читайте також:  Привітання з Новим роком 2018 батькам

Це не означає, що всі зможуть зробити кар’єрний ривок — шанс буде надано, але їм ще треба грамотно скористатися. Важливо не тільки вчасно опинитися в потрібному місці і з грамотною ідеєю, ще потрібно захистити своє творіння від заздрісників і конкурентів. Саме в цьому полягатиме складність підвищення — необхідний ретельний контроль і мінімум відвертості з колегами. Ще одним чинником, здатним перешкодити кар’єрного зростання, буде виражена «твердолобість» представників знаку Телець. Для прогресу важливо не тільки вміти відстоювати власну думку, але іноді і прислухатися до чужого. Ігнорування слушних порад може призвести всі спроби досягти успіху до провалу.

Вагома фінансова віддача очікується лише ближче до осені, але її отримувати не всі. Ті Тельці, які змогли підлаштується під постійно мінливі події, побачать вельми переконливу оцінку їх праці. Іншим пощастить менше — пізньої осені та взимку шансів на великий приплив фінансів буде мало.

Здоров’я і відпочинок

Активних чоловіків-Тельців в 2019 році чекає не тільки ймовірний кар’єрне зростання, але і значуще соціальний розвиток. Це змусити перейти від пасивного до активного відпочинку. Багатьом сподобається динамічна життя, наповнене різними подіями, не пов’язаними безпосередньо з сім’єю або роботою. Нові знайомства та приємні обов’язки розширять коло приятелів, які мають потрібні Тельцям зв’язку. Це допоможе розкрити таланти або змінити роботу на більш відповідну.

Любителів швидкої їжі в 2019 році може очікувати неприємність. Варто переглянути своє харчування, інакше не уникнути проблем з травленням. Також варто відмовитися від нестриманості у вживанні висококалорійної їжі і їжі перед телевізором — така поведінка в цьому році здатне дуже швидко привести до ожиріння.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021